Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Koridoris istumas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Koridoris istumas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Koridoris istumas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Koridoris istumas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Koridoris istumas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Koridoris istumas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Koridoris istumas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Koridoris istumas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Koridoris istumas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Koridoris istumas

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:02

Rebecca oli just tulnud õuest ning jalutas nüüd oma puhketoa poole. Tüdruk jõudis teise korruse koridori ning seisatas seal hetkeks, et oma kinga lahti tulnud paelad kinni siduda. Sellega ühele poole saades leidis tüdruk koridoris ühe pingi ning istus sellele. Puhketoas poleks tal midagi teha olnud, seega jäi Becca sinna istuma, mõttessevajunult
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:13

Megan, olles üle pika aja jälle rõõmsameelne ning õnnelik, keksis teise korruse koridoris, ümisedes: "Ma olen nagu Wanda." Seejärel silmas Megan Becca't ning esimene jäi seisma, ent naeratas endiselt. "Tere, Becca-Becky," hüüatas ta rõõmsalt ning istus Rebecca kõrvale.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:15

"Tere Megan!" lausus Becca rõõmsalt, nagu enamasti alati. "Sul on hea tuju?" küsis ta muiates.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:19

Megan noogutas särades. "Ma olen nagu Wanda," kilkas ta.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:21

"Oled jah," lausus Rebecca, Megan'iga nõustudes. "Aga pole ka ime, te olete ju õed, millalgi pidi teie sarnasus ilmsiks tulema," lausus ta targalt. Muidu olid Megan ja Wanda liiga erinevad.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:23

Megan muigas hetkeks, kuid tõsines siis. "Tegelt, äkki me polegi Wandaga õed," lausus ta, "äkki meid hoopis lapsendati. Ja James ning Hayden lihtsalt teesklevad, et nad meie vanemad on."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:25

"Miks sa nii arvad?" küsis Becca, huvitav teooria. "See oleks natuke julm," arvas Becca, kuigi ta arvas, et Megan tegi lihtsalt nalja.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:27

"Julm?" kordas Mgean kahtlevalt. "Miks see julm peaks olema? Ja nad on meile - vähemalt mulle - varemgi valetanud, võib-olla valetavad nüüdki," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:30

"Ma ei tea, te olete varsti täisealised, kui te tõesti oleks lapsendatud, siis oleks võinud seda juba teile öelda," lausus Rebecca mõtlikult. "Sa siis arvad päriselt, et see on võimalik?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:31

Megan noogutas. "Ma ei tea kindlalt. Aga see on tegelikult ju võimalik," lausus ta lõpuks.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:34

"Küllap vist," noogutas Rebecca. Megan oli ju öelnud, et vanemad olid talle ennemgi valetanud. "Kust sa pärit oled üldse?" küsis Becca. Ta ei teadnud, kas peaks küsima 'kust te pärit olete?', küsimus puudutas ju Wanda't samuti.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:36

"Londoni lähedal ühes kohas elan hetkel," lausus Megan. "Aga ennem elasime päris Londonis."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:40

"Lahe," arvas Rebecca. "Ma olen ka Inglismaalt pärit, ainult et Derby'st," lisas tüdruk. Londinist üsna kaugel.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:41

"Kus kohas see veel on?" küsis Megan naerdes. "Aga, kui ma täisealiseks saan, siis tahaks küll sealt urkast välja kolida."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:46

"Derby on...Umbes Inglismaa keskel, London'ist loode suunas," lausus Becca. "Londonis võis lahe olla..," lausus Becca siis. Megan oli seal ju ennem elanud. Ikkagi Inglismaa üks tähtsamaid kohti, palju poode ja mida kõike veel.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:48

"Aa, selge," lausus Megan. "See oli normaalne koht, aga mulle siiski eriti ei meeldinud seal," lisas ta Londoni kohta.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:50

"Miks?" küsis Becca veidi imestunult. Tema arust oli seal kõik, mida vaja. Siiski ei olnud Becca London'is kunagi elanud, seega võibolla oli reaalsuses seal hoopis kõik teistmoodi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:51

"Liiga kärarikas või kuidagi," lausus Megan napilt. "Mulle ei meeldi eriti lärm ja kõik sarnane," lisas ta end õigustades.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 16:52

"Siis küll," noogutas Becca. Kärarikas võis London küll olla. "Aga su heal tujul oli mingi põhjus ka?" küsis Becca siis jututeemat tagasi viies.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 17:02

"Ma ei tea, mis selle põhjus on," lausus Megan õlgu kehitades. "Võib-olla on mul Wanda-rõõmu haigus," pakkus ta.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyReede Sept 09 2011, 21:47

Rebecca muigas selle peale. "Mine haiglatiiba," soovitas ta. "Või ei, tegelikult on see ju hea haigus," mõtles tüdruk ümber.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyLaup Sept 10 2011, 17:26

"Haiglatiiba?" kordas Megan naerdes. "Mis ma ütlengi, et mul on Wanda-rõõmu haigus?" lisas ta.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyEsm Sept 12 2011, 17:09

"Ütlesid jah," noogutas Becca. "Kui ära ei ravi, läheb äkki veel hullemaks," lisas neiu, itsitades.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyEsm Sept 12 2011, 18:42

"Ah," irvitas Megan, endal naerupisarad silmis, "no tõesti. Mida ta ütleks, kui mina talle oma haigusest räägiks?"
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas EmptyEsm Sept 12 2011, 19:45

"Pomfrey?" küsis Becca, järele mõeldes. "Annaks sulle rohtu," lausus ta noogutades. "Paneks su haiglatiiba ka kinni, et sa kedagi ei nakataks," lisas ta siis, kui see teema kord juba selliseks oli läinud. "Kuigi tegelikult oleks ju hea, terve kool täis Wanda-rõõmu pisikuid," lausus tüdruk naerdes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koridoris istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris istumas   Koridoris istumas Empty

Tagasi üles Go down
 
Koridoris istumas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, lihtsalt koridoris.
» Aknalaual istumas
» Istumas ja rääkimas
» Tribüünil istumas
» Istumas ja igavlemas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: