Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sydney väike toake EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sydney väike toake EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sydney väike toake EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sydney väike toake EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sydney väike toake EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sydney väike toake EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sydney väike toake EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sydney väike toake EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sydney väike toake EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sydney väike toake

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 19:39

Syd'l oli õnnestunud ajutiselt endale Lekkivasse katlasse tuba rentida. Nüüd istus tüdruk voodil ning lehitses oma fotoalbumit; ainsat asja, mis meenutas vanu aegu.
Kohe esimesel lehel ilutses selline pilt:

Sydney väike toake Tumblr_ln2uwwvHOY1qeb5ryo1_500_large
Seda pilti nähes Syd ohkas ja mõtles: "Mida kõike sai paar aastat tagasi tehtud... Marc on nüüdseks kindlasti mingite teiste tibidega Hawaii'le kolinud."

Sydney väike toake Tumblr_lk2fnu3rmD1qhqs0yo1_500_large
*Syd vasakul*
Syd naeratas kergelt. Suved koos Mia'ga olid olnud parimad.

"Mnjah," lausus Syd naerdes albumit kinni pannes.


Viimati muutis seda Sydney Western (Reede Aug 26 2011, 20:40). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:14

Ühel hetkel otsustas Jack lihtsalt ukselinki vajutada, äkki oli ta ukse lahti unustanud või midagi. Ja nii oligi. Uks läks lahti ning Jack astus sisse. Hämmeldunult jäi ta ukse juures seisma, kuna nägi toas, õigemini oma voodil istumas Sydney't. "Mida sa siin teed?" küsis Jack kulmu kortsutades. Ta ei mäletanud, et oleks kedagi endale külla kutsunud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:15

"See on minu tuba..?" vastas Syd ilmselt täiesti purjus Jack'i silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:17

"Mida?" küsis Isis kes oli Jack'i järel tulnud ja poisile äärepealt otsa koperdanud "Eksitus?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:18

Jack raputas pead. "Ei ole. Minu oma on," vastas ta irvitades ning liikus ukse eest ära.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:19

"Minu," jäi Syd endale kindlaks. "Näed, minu album on ka siin," ütles ta, samal ajal oma albumit põrandalt korjates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:21

"Päriselt," lausus Jack, arvates endiselt, et Sydney tegi nalja. "Äkki on minu oma?" küsis ta albumi kohta. "Näita."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:22

"Ma ei saa seda sulle anda. Isiklik," lausus Syd, meenutades pilte mida ta albumis näinud oli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:24

"Tegelt ka, mida sa teed siin?" küsis Jack siis ning kõndis edasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:26

"See on minu tuba!" sõnas Sydney nüüd valjemalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:27

"Jah, muidugi," irvitas Jack. Talle paistis, et tüdruk ei tahtnud tema küsimusele vastata. Siis meenus Jack'ile Isis ning küsivalt vaatas poiss tema poole. "Miks sa nii vait oled?"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:28

Isis kes oli just oma võiõlut joonud neelas selle alla ja vastas "Ma ei teha teie vestlust segada!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:30

"On jah." Syd peaaegu karjus sealjuures. "Eks sa vaata siis seda neetud albumit," otsustas ta. Ikka parem, kui lasta Jack'il edasi teadmatuses elada.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:32

"Anna," lausus Jack ning kõndis Sydney'ni, võttes albumi tema käest. Ta viskas ennast mugavalt tüdruku voodile pikali, nagu ta oleks teinud oma toas ning avas albumi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:33

Isis otsustas, et on väga põnev Jack'i ja Syd'i vaatata ning istus ukse auku maha ja asus Jack'i viski pudeli kallale ise seda märkamatta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:34

"Kobi mu voodilt minema!" käratas Syd. Siis jäi ta äkitselt tõsiseks, kuna poiss pidi kohe-kohe tema pildikesi nägema.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:37

"Sa tahtsid öelda, m i n u voodilt," lausus Jack. Ta pööras albumis lehte ning tema pilku köitis esimene pilt ning selle allkiri. "Üü," irvitas Jack, "kena pilt." "Aga küsimus on, mida teeb see album minu toas?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:40

"Tead mis, ma kujutan ette, et see poiss oled sina. Sa oled Marc'iga tõepoolest üllatavalt sarnane," naeris Syd. "Ja see on endiselt minu tuba."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:41

Isis pomises oma ette midagi popkorni kohta ja koperdas seda ostma. Selle kätte saanud läks ta uuesti ülesse ning istus tagasi ukse juurde.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:42

Jack vahtis Sydney't. Ta polnud kindel, kas oli tüdruku sõnadest õieti aru saanud. "See pole ju mina," lausus ta kahtlevalt. "Vähemalt ma ei mäleta midagi sellist," lisas ta kulmu kortsutades. "Minu tuba."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:45

Syd otsustas kaasa mängida, kui Jack nagunii midagi ei teadnud ega mäletanud. "Muidugi oled," lausus ta. "See juhtus suvel, kas sa siis ei mäleta?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyTeis Juul 19 2011, 21:48

"Suvel?" kordas Jack. Ta raputas aeglaselt pead. Ta tõesti ei mäletanud, et midagi sellist oleks olnud. Ta vaatas uuesti pilti ning siis Sydney't. "Sa teed nalja," jõudis ta lõpuks otsusele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyKolm Juul 20 2011, 16:24

Sydney peas keerlesid naljakad mõtted. "Ei tee. Ma vannun, see on tõsi," sosistas ta nutma puhkemist teeseldes.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyKolm Juul 20 2011, 19:41

Jack kortsutas taas kulmu. "Ära nüüd nuta," lausus poiss. Ilmselt oli suvel mõningaid tüdrukuid ikka kohatud. Aga Sydney? Teda ta lihtsalt ei mäletanud. "Kuidas sa saad tõestada, et sa ei valeta?" küsis Jack irvitades. Pilt polnud küllalt heaks tõestuseks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake EmptyKolm Juul 20 2011, 19:46

Syd hoidus hoolega naermisest, kuigi asjalood olid lihtsalt koomilised. "Ei saagi," halas ta, nüüd juba kõike mängu pannes pisaraid valades. "Ma otsin sulle tõestuse," lubas ta siis, kuna tüdrukule tuli hea mõte.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sydney väike toake Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sydney väike toake   Sydney väike toake Empty

Tagasi üles Go down
 
Sydney väike toake
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Väike pidu
» Väike jalutuskäik
» Väike karastus
» Väike tühi klassiruum
» Sydney Jenner

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: