Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Väike karastus EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Väike karastus EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Väike karastus EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Väike karastus EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Väike karastus EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Väike karastus EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Väike karastus EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Väike karastus EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Väike karastus EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Väike karastus

Go down 
2 posters
AutorTeade
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 10:50

Isabelle istus järvekaldal ja sulistas jalgadega mõnusalt jahedas vees, samal ajal mõeldes, kas minna ujuma või mitte. Lõpuks otsustas tüdruk siiski, et väike värskendus ei teeks paha, kuna neiul oli hetkel seljas tema koolivorm ja sellega oli tal tegelikult juba ammu palav hakanud. Niisiis läks Bel ühe puu taha ja vahetas vormi seal ujumisriiete vastu. Seejärel astus ta ühele lamedale kivile, mis veest välja paistis ning libistas end sealt vette.

OT: Kesha
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:20

Lakeesha jalutas siis niisama järve äärde kuna tal ei olnud siin koolimaja peal hetkel eriti midagi teha. Ta ohkas korra ning jõudis siis üsna pea järveni. Ta märkas seal oma maja kaaslast ujumas, ta teadis, et on maja kaaslane kuna ta on teda paar korda ikka puhketoas näinud. Ta istus siis kivi peale, eemaldas oma kingad ja sulistas siis jalgadega vees.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:23

Bel märkas oma majakaaslast. Ta teadis tüdrukut nägu-, aga mitte nimepidi. "Hei," tervitas Belle tüdrukut, ise samal ajal kaldale lähemale ujudes. "Isabelle Blue," tutvustas neidis ennast.
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:40

"Hey," lausus Lakeesha siis vastu. "Lakeesha aka Kesha Miller," lausus ka siis tüdruk oma nime. Oma täispikka nime kasutakse ikka väga harva tegelt. "Sa oled jh Ravenclaw'is?" küsis ta siis nii igaks juhuks üle ilmselt ikka.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:42

Belle noogutas, ronis kaldale, võttis kotist oma rätiku ja istus siis tolle tüdruku, Kesha või mis ta nimi nüüd oligi, kõrvale, ise samal ajal end rätikuga kuivatades. "Ja sina ka, kui ma ei eksi?"
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:47

Kesha noogutas siis tüdrukule vastuseks. "Mitmendas klassis sa käid?" küsis ta siis midagi jutu jätkukuks tegelt. Talle ei meeldinud need awkward silences.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:48

Belle didn't like them too. "Kuuendas," vastas neidis. "Ja sa ise?"
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:50

"Ma käin ka kuuendas," lausus Kesha sellepeale. "Seega mei käime samas klassis ja samas majas ja me pole varem omavahel kunagi rääkinud," lausus tüdruk veidikene imestunul toonil.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:53

"Ma alles hiljuti saabusin siia kooli," tunnistas Belle. "Sellepärast see ongi nii ilmselt." Ainuke loogiline seletus, mille neidise rosinasuurune aju suutis välja mõelda. Ei, tegelikult ei olnud see rosinasuurune. Bel ei uhkustanud sellega küll kunagi, aga tegelikult oli ta tark. Ravenclaw'is õppisidki ju kõige nutikamad, or what? "Sul lemmikloom on? Siin koolis ma mõtlen."
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 13:59

"Ahsoo," lausus Kesha sellepeale ja see oli üsnagi loogiline seletus. Ega jaa Ravenclaw'is õpivad tegelt kõige nutikamad. Samas ka Kesha oli ikka tegelt väga inteligentne aga paljud ei tea seda kuna ta ei uhkusta väga oma teadmistega teiste ees. "Jaa mul on kass, nimega Lucky," lausus Kesha naeratades. "sul? küsis ta siis vastu.

OT: Ma nüüd eemale.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 14:37

"Mul on kass Kurri," vastas Bel ja jälgis, kuidas vesi õrnalt lainetama lõi, kui nad selles jalgadega sulistasid. "Oled sa sega- või puhtavereline?" oli tüdruku järgmine küsimus. "Või äkki hoopis muguverd?"
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 20:32

"Oh cool," lausus Kesha siiis naeratades tüdrukule. Ta vaatas niisama kaugusesse muidu. "Ma olen puhtavereline," lausus siis Kesha küsimusele vastuseks. "Sa ise?" küsis ta siis vastu.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyReede Juul 19 2013, 21:15

"Mugupäritolu," vastas Bel. "Mu vanemad olid mõlemad inimesed... Tähendab mugud. Aga nüüdseks," Bel ohkas ja jätkas. "on nad mõlemad surnud."
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus EmptyTeis Juul 30 2013, 19:55

"Ma olen puhtavereline aga ma jh mul ei ole mugupäritolu inimeste vastu mitte midagi," lausus Kesha siis naeratades tüdrukule ja see oli täitsa tõsi. "Mul olid seega mõlemad vanemad puhtaverelised, mu ema on surnud, isa, õde ja vend on veel elus," lisas ta siis veel juurde.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väike karastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike karastus   Väike karastus Empty

Tagasi üles Go down
 
Väike karastus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Väike pidu
» Väike jalutuskäik
» Tühi väike klassituba
» Sydney väike toake
» Väike tühi klassiruum

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: