Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Depressiivne Beca

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 13:46

Nate muigas. Beca silmad olid vist väga tihti kissis, kui Nate rääkis
 Ilmselt poisil on selline mõju Beca sugustele, ta lihtsalt oskab neid vihaseks ajada. Ja mingil põhjusel lõppeb see suudlustega. Keeruline elu. "Pigem puudub sul võime enda üle naerda." lausus Nate ja haaras Beca jalast ühe käega kinni.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 13:55

"Mul ei puudu võime enda üle naerda, see on lihtsalt veidi roostes," arvas Beca,"sest keegi teine pole nii loll, et minu üle üldse nalja teha." Polnud ju eriti keeruline elu, poisil oli ainult üks oskus, et vihaseid Beca suguseid tüdrukuid maha rahusta. Pärast seda, kui Nate nad närvi ajanud loomulikult. Suudlemine on ju alati hea viis inimesi vaikima sundida.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 14:36

"Peaksid seda uuesti õppima hakkama, sest mine ei kao kuhugi." lausus Nate
 "Ja mul on veel nalju varuks." Kutt nõjatus taas toolile ja silmitses maja sisemust üllatunult. Ta polnud varem jõudnud sellele pilkugi heita. "See on väiksem kui ma arvasin." lausus Nathan ja laskis silmadel kiiresti üle riiulite libiseda.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 14:47

Kas Nate hoidis ikka Beca jalast kinni? Tüdruk üritas seda kuidagi vabaks saada, kui poiss oma tähelepanu maja suurusele pööras, aga see ei õnnestunud ikkagi. Beca andis sellel kohal alla ning üritas sõnadega rünnata:"Minu meelest see küll eriti väike pole, võib olla tundub see sulle nii, sest sa nii paks oled?" Nathani esimese lause peale Dianna muigas. Selle ühe korra kannatab neiu ära ja edaspidi koolis sai ta poissi ignoneerida, isegi kui Nate kuhugi kaduda ei kavatse.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 14:58

Beca oma tüdrukujõuga küll jalga vabaks ei saa. Kui ta just ei kavatse Nate'i põlema panna või midagi. Mida ma väga loodan et Beca ei plaani teha. Veel kord ringi vaadates kergitas kutt kulmj. "See maja tundub ainult kääbikutele suur." vihjas Nathan õela muigega. "Need kommentaarid teevad ainult tüdrukutele haiget." mainis kutt Becat jalgapidi lähemale tõmmates.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 15:15

Ma arvan, et Beca nii hull ka ei ole, et kedagi põlema panna. Nii, et Nate ei pea muretsema. "Saa tundutki täitsa tüdruku mõtlemisega," ütles Dianna ärritunult, kui poiss teda lähemale tõmbas. Tüdruk kirus end, et ta ei olnud viitsinud jõusaalis käia. Võib-olla oleks ta suutnud, siis rohkem Nathanile vastu panna ja seda tobedat tõmbamist takistada.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 17:55

Nii kena siis Becast et ta püromaani kalduvustega pole. "Kas ma näen ka välja nagu tüdruk?" küsis Nate. "Sest ma tõesti ei tea milliste tüdrukutega sina ringi tõmbad." lausus kutt mürgiselt. Talle millegipärast ei sobinud kui teda tüdrukuks nimetati. Rasked lapsepõlvetrumad igatahes. Kui Beca juba Nate'i juures oli, tegi poiss järsu tõmbe, et tüdruk talle sülle kukuks.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 18:36

Beca võib, siis rahule jääda, et sa solvang nii palju poisi ego riivas. "Hea kujutlusvõime juures isegi näed ja sa arvatavasti lased oma juustesse rohkem lakki, kui enamus tüdrukuid," vastas Dianna togivalt küsimusele, samal ajal läbi poisi juuste tõmmates. Tüdruk vaatas kiirelt maha, kui mõistis mida ta tegi. Neiu tundis ka teatavat ebamugavust sellepärast, et ta Nathani süles istus.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 18:49

Küll Nate selle talle kunagi ka tagasi teeb, selles ei pea kahtlemagi. "Kui sa silmad tüdrukut sellite lihastega nagu mina, anna mulle teada." pilgutas Nate silma. Nad olid väga lähestikku, ning Nate põimis oma käed ümber Beca piha, teda tugevalt kinni hoides. "Ma ei kasuta lakki, see lõhnab kohutavalt ja ei tee midagi." tegi poiss selle selgeks, jättes meelega mainimata, et tal on hädaabijuhtudeks voodi all purk juuksegeeli. Kuigi Sigatüükas kasutas ta vahest ka võlukunsti, kui viitsis mässama hakata.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 21:12

"Ma arvan, et ma oleks liiga laisk, et sinu sugusele sellest teada anda isegi, kui ma leiaks," arvas Beca. Tüdruk pani käed Nate´i kätte peale, et poisi käsi tema ümber lahti tõmmata, aga kuna tal selleks nii palju jõudu ei olnud, nägi see lihtsalt väga awkward välja. "Haiseb küll, aga ma ei ütleks, et ei tee midagi," ütles Dianna omast kogemuses.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 23:17

"Aga kui ma ilusti palun?" küsis Nate ettepoole nõjatudes. Ja ma arvasin, et awkward nägi see kõik siin välja, alatrs ellest, kuidas Beca tal süles istus. Ma pole eriti kindel, kas Beca ja Nate teavad üksteise nimesid? Võibolla ka teavad. "See ei tee minu jaoks midagi, sest mu juuksed püsivad ka niisama sellised." lausus kutt oma juuste hetkelisele seisundile viitade. Mis ei näinud vihma arvestades üldsegi halb välja.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyNelj Aug 15 2013, 23:51

"Sa ei oska ilusti paluda," ütles Beca, oma väites kindel. Awkward on see armastuse ja suhete värk üldse. Päriselus ma mõtlen. Minu meelest teavad, minu meelest meie teemas paar lehekülge tagasi oli see tutvustamiskoht, aga ma ei viitsi järgi ka vaadata. Beca pööritas silmi. Täpselt nagu naine, eputab oma juustega.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyReede Aug 16 2013, 00:07

Oletame siis et tuvustasid. Praegusel hetkel oleks see juba väga awkward kui nad üksteise nimesid ei teaks. "Tohib ma hüüan sind Becsiks?" küsis Nate tüdrukult. Kas tavaliselt ei meeldi neoudele, kui poisid neile oma hüüdnime panevad? Või on Beca teistsugune? "Ja ma ei oska paluda, ma oskan muudmoodi sulle meele järele olla." Jumal küll, see kõlas nagu hoor. Nate ei hoora, teeme selle selgeks. Ja kui juuksed on ilusad, miks küll mitte. Ehk oli Nate'is peidus ka naiselikke jooni.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyReede Aug 16 2013, 08:40

"Becksiks?" küsis Dianna üle,"ma arvan, et võid küll." Otsustas tüdruk selles nimes mingit solvavat tagamõtet leidmata. "Kuidas sa teiste meestega käitud? Neile sa ju ürita oma teenuseid pakkuda," ütles Beca muiates. See teenuste pakkumise asi tundus ka praegu väga imelik. Becal vist vastassoo jooni pole erinevalt poisist, aga äkki Nate leiab tüdrukul veel mõne?
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyReede Aug 16 2013, 10:27

Nate muigas rahulolevalt. See võis olla vabalt ka esimene asi millega Beca siiamaani oli nõusse jäänud. "Teiste meestega?" küsis poiss. "Nendega on meil selline asi et me oleme sõbrad." lausus Nate. "Oled sellest kunagi kuulnud?" küsis ta Becsi käest. Takäed olid nüüd tüdruku puusadel, teda tugevalt kinni hoides.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyReede Aug 16 2013, 11:35

See võis ka vabalt olla esimene asi, mida Dianna siiamaani solvavaks ei pidanud. "Jah, seda ma mõtlengi, et kuidas sa meestele meele järgi oled, kui sa paluda ei oska?" küsis Beca pea poisi õlale toetades. "Ma tean küll, mis on sõprus ja mul isegi on paar sõpra. Ma nii ebasotsiaalne ka pole," muigas Beca.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Aug 17 2013, 00:35

"Meestele pole vaja meele järgi olla, vähemalt mitte nagu tüdrukutele." lausus Nate. "Sa pole mees, sa ei mõista." Nate väga lootis, et Beca polnud üks nendest tüdrukutest, kellele meeldis ennast salaja poisiks riietuda ja meeste vetsus käia, kuna nad arvasid et meheel sobib neile paremini. Kuigi eca ei näinud kohe kindlasti mitte ka mehelik välja. Nende juustega kohe kindlasti mitte.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Aug 17 2013, 00:50

"Mind häirib, kui mehed üritavad naistele liiga meele järgi olla," vastas Beca,"nad muutuvad kuidagi imalateks?" Viimane lause jäi kuidagi õhku rippuma ja neiu kehitas õlgu. Dianna kohe kindlasti polnud üks nendest naistest, kellele meeldiks meeste vetsus käia, mehena riietatuna. Juuksed olid neiul jah ilusad, aga ma ei mõista miks pikki juukseid alati naiselikuse tunnuseks peetakse?
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Aug 17 2013, 00:55

"Kas mina olen imal?" küsis Nate üllatunult. Seda ta küll ei oleks oodanud. Enamasti oli ta naiste vastu vaid piisavalt tähelepanelik et nad sülle või tuppa saada. Imaluses polnud keegi teda süüdistanud. Kuigi Beca e mõelnud vist Nate'i ma oletan. Nate polnud lihtsalt kunagi näinud meest pikkade heleblondide juustega. Ta oli küll kohanud emomehi pikkade salkus mistade juustega, aga sellised heleblondid olid omased enamasti vaid tüdrukutele.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Aug 17 2013, 01:13

"Ma ei mõelnud otseselt sind selle all, aga eks sina oled ka mingil määral," muigas Beca, pöörates uuesti tähelepanu Nathani juustele. Mis neiu arvates oleks olnud ilmvõimatu, et need ilma mingisuguse hoolitusega nii täiuslikud oleks välja näinud. 
Aga mehed teevad endale ju rastapatse? Nad kasvatavad ka ju oma juuksed pikaks enne, kui rastapatsid tehakse? Loomulikult küll mitte nii pikaks, kui Dianna omad, aga ikkagi.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyLaup Aug 17 2013, 09:17

"Kui tore, et sa arvad minust nii hästi." lausus Nate sarkastiliselt ja vaatas siis kerge muigega Becale silma. Talle sobis, et keegi ta juukseid sasis, kuni Becs talle kahtlast soengut ei kavatsenud tegema hakata. Mingit hoolitsust Nate ikka kasutas, näiteks palsamit. See aitas tõesti. Aga neiu teadis seda ilmselt isegi. No aga kui nad juba rastapatsides on, siis nad ei näe ju nii pikad välja. Kui just mingi Bob Marley stiil pole, et poolde selga juuksed ulatuvad.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyTeis Aug 20 2013, 20:01

"Ma ei arva kellegist hästi, nii et sai pea ennast puudutatuna tundma," vastas Beca lihtsalt, ilma igasuguse emotsiooniga ta näos. Oleneb mida sa kahtlase soengu all mõtled, kas näiteks patsi tegemine oleks liig? Bob Marley stiil on lahe ja ta on vist ainuke inimene kelle peale ma mõtlen, kui keegi rastapatse mainib.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyTeis Aug 20 2013, 20:14

"Kas tõesti mitte kellegist?" küsis Nate. Kas Becal polnud siis huviobjekti, kellest hästi mõelda. Jah, Nate'ile patsi tegemine oleks ülimalt kahtlane ja mitte talutav. Tead kui kaua juukseid patsist lahti tuleb harutada. Loomulikult tead. Ja Bob Marley stiil sobib ainult Bob Marleyle, mitte kellegile Beca sarnasele poisile. Ja ma olen juba suht ära unustanud, mis vaidlus siin rastade üle käis.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyTeis Aug 20 2013, 20:31

"Ma austan oma vanemaid, kui nüüd natuke mõtlema hakata, aga siit koolist ei ole kohe kindlasti kedagi, kellest ma hästi arvaksin," arutles Beca. Patsi lahti saamine pole võrreldavgi sellega, kui sul on esinemiseks tehtud messy bun, mida on tupeeritud, lakiga sada korda üle lastud ja umbes 1254 klambriga kinni pandud. Ei ma ei taha parem seda meenutada. Eks ma siis üritan mitte Bob Marley üle vaielda, kui sa isegi ei mäleta millest see vaidlus alguse sai. Samas ma ei mäleta seda ise ka, nii et ma nüüd lõpetan. Vsjoo.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 EmptyTeis Aug 20 2013, 20:37

"Ehk oleks sul vaja veidi sõpru saada?" küsis Nate. Loomulikult arvab Beca ju temast hästi. Ta ikkagi aitas tüdrukut. Ja see mida sina kirjeldasid, sarnaneb üpriski sellele, kui sulle tehakse photoshootiks lokid, valatakse üle juukselaki, geeli, tsemendi ja liimiga, et nad korralikud püsiksid. Ja ärme hakka arutama isegi meiki. Jah, elu on raske. Aga mingi teema oli Becaga, kes nägi välja nagu pikkade juustega poiss? Või mitte.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Depressiivne Beca - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Depressiivne Beca
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Beca suhted.
» Beca Dianna Winson

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: