Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Depressiivne Beca - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Depressiivne Beca

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 18:39

"Aga gryffi poisid?" küsis Nate kulmu kergitades, vastust ette aimates. Nate ju ikka Becale meeldis, eksole. Ja ükski poiss ei saanud Beca iseloomule ligilähedalegi, kui Nathani käest küsida. Talle sobisid sellised tüdrukud nagu too. Iseseisvad. "Sa võid sinna lonkama hakata ja umbes poole tee peal hakkab mul kahju ja ma võtan su sülle." soovitas Nate tüdrukule. Kui ta soovib nii meeleheitlikult kuti juurest minema saada. Kuigi seda ei soovi keegi.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 20:00

"Sa teed nalja, eksole. Mulle ei meeldi minu maja poisid, aga ma vihkan Gryffindori poisse," vastas Beca silmi pööritades. Siis on hea, kui Beca Nathanile meeldib. Iseseisev oli tüdruk jah. "Sul hakkaks alles poolel teel kahju? Täiesti südametu," ei olnud Dianna Nate'i soovitusega rahul.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 20:42

Kas Beca teab mis majast Nate on? Sest Nate on kohe kindlasti teadlik mis majast Beca nüüd on. "Eks jää siis elu lõpuni üksikuks." lausus Nathan. Eks Beca võib Nate'i meelt lahutama tulla, kui ta nii üksi on ja kedagi soovib. Ei saaks öelda, et kutil selle vastu midagi oleks. "Mida ilusam tüdruk seda varem hakkab kahju." lausus kutt muiaes. "Süda on mul olemas, tahad katsuda?" küsis Nate ja kummardas piisavalt lähedale, et Beca saaks oma käe Nathani rinnale panna.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 21:34

Tegelikult oli vist üsna ilmselge, et Beca on Slytherinist ja neiu vist ei tea, kus majas Nate on. "Üksinda olemisel on ka omad eelised, et sa teaks," arvas Dianna,"ja võib-olla meeldivad mulle Hufflepuffi poisid." Tüdruk muigas ja arvatavasti ei kõlanud see lause eriti veenvalt. "Ei taha, sest ma tean, et sul ei ole südant ja ma katsuks, siis ilma mõjuva põhjuseta su rinnalihaseid," lisas Beca veel, jättes oma käed sinna, kus need olid.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 22:15

"Ning kuidas Ravenclaw'i poistega asjad on?" küsis Nate. See Beca lause kõlas ikka ülimalt ebausutavalt, aga nii kõlas ka ta keeldumine Nate'i lihaseid katsumast. "Ma tean, et sa tahad neid puudutada." lausus kutt kutsuvalt. "Keegi ei vaata." lisas ta silma pilgutades ning tardus samale kohale. Siit võis Beca ka ta südant kuulda, kui ta piisavalt rahulik oleks et kuulata. Mida ta ilmselt ei olnud.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 22:35

"Heh, nad arvavad, et nad on targad ja on sellepärast vahel isegi rohkem ennast täis, kui slythid," arvas Beca kuid mõtles, siis ümber,"ei keegi pole rohkem ennast täis, kui mina." Näed aus ülestunnistus, jällegi midagi uut. "See, et keegi ei vaata, pole põhjus miks ma su lihaseid katsuda ei taha," vastas tüdruk ja loomulikult polnud tal nii palju kannatust, et Nate südame tuksumist kuulata.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 22:49

"Ma tänan." lausus ate esimese kirjelduse peale. "Me olemegi targad." lisas kutt juurde. Sest olgem ausad, Nate oli endast üsnagi heal arvamusel. Ja Beca tundus kõikide oma ausate ülestunnistustega nagu Gryffindorist juba. Kas Nate mõjus talle kohe nii? "Mis on siis põhjus, et sa neid katsuda ei taha?" küsis Nathan ja tõstis oma särgi üles, paljastades all oleva sixpacki ja võimsad lihased. "Sa valetad, kui ütled, et ei taha neid katsuda."
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 22:58

"Sa ei ole tark, kui sa võõraste ees kohe oma särgi seljast tõmbad," vastas Dianna jälle nagu oma majale kohane, kuigi need lihased segasid ta mõtlemist.  "Ma ei taha neid katsuda, sest ma ei taha sulle seda rahuldust pakkuda," ütles Dianna muiates. Tegelikult oli see tõsi, sest kui ta teeks nii nagu Nate tahtis, tunduks ta nagu väike talleke. Ja selline polnud Beca kindlasti.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:03

"Võõraid ma ei kanna süles majja." lausus Nate. "Ja enamus peaksid seda toredaks, kui ma nende ees särgi ära võtaks." lisas kutt juurde. "Ma ei pane särki selga enne kui sa vähemalt tunnistad et sa tahaksid." muigas kutt ja kergitas kulmu. Tallekesed ei mõjunud pooltki nii ahvatlevalt kui hundid, seda pidi Nate tunnistama Ja hetkel jättis Beca just hundi mulje.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:14

"Sa oled ikkagi võõras ja, kui mul oleks enne olnud piisavalt jõudu, et haiglatiiba kõmpida oleks ma seda teinud ja kindlasti mitte lasknud sul mind süles siia kanda," ütles Beca silmi kissitades. "Sa võid, siis siin tobdas hüttis külmuda, sest ma ei kavatsegi seda öelda." Ta kohe kindlasti ei kavatsenudki tunnistada, et Nate oli hot.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:32

"Ma olen kindel et sa oleks vajaduse korral ka praegu haiglatiib kõndinud, kui sulle minu seltskond ei oleks sobinud." lausus Nate. Kissitagu silmi palju tahab, Nathan suudab sealt ikka tõe välja lugeda. "Ega ma tüdruk pole, et ma sellise ilmaga külmuma hakkan." kortsutas Nate kulmu. Kelleks Beca teda peab, mingiks nõrgukeseks?
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:46

"Heaküll, ma lähen sinna haiglatiiba," ütles Beca, samal ajal ennast püsti ajades. Tüdruk istus hetk hiljem voodisse tagasi, kätega pead kinni hoides. Shit, migreeni hood. Väga vale koht ja aeg. Poisi teist lauset tüdruk ignoneeris, tal oli tohutult valus ja oli näha, et väike pisar voolas mõõda põske alla. Nii palju, siis tugevast Diannast, kes ei nuta.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyEsm Aug 12 2013, 23:53

"Hmm, ei sa ei lähe." lausus Nate ja surus Beca veidi murelikult pikali tagasi, pisarast välja tegemata. Oi, aga ta märkas seda kohe kindlasti. "Mina sind praegu kandma ei hakka, proovi magada võimidagi." lausus kutt ikka veel särgitult. Beca pidi teda kindlasti kuskilt puudutama, kui Nathan teda pikali surus. "Ja kui sul hiljem vajadus minust eemale saada on, siis lase käia."
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 00:03

Hetkel polnud Becal enam sooja ega külma, kas Nate oli särgiga, või mitte. Tüdruk surus oma silmad kinni ja üritas valu ignoneerida. 

OT: Mul ei olnud ideid, nii et sorry lühikese posti pärast.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 00:13

Nate saab kindlasti aidata, et Beca nii tugevalt valu ei tunneks. Ta asetas oma käe tüdrukule otsaette ja hoidis seda vaikselt seal. "On sul vaja midagi, et tähelepanu kõrvale juhtida?" küsis Nathan tüdrukult. See tundus valus, kuna kutil endal polnud elu sees peavalusid olnud, ei osanud ta seda hinnata. Kuid Beca e paistnud nagu tüdruk kes iga asja peale nutaks.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 00:27

Kindlasti saab mingil määral. Beca ei lükanud Nate'i kätt ära, aga küsimusele ka ei vastanud. Pärast väga väga pikka vaikust ja pikka kannatamist hakkas valu vähenema. Tüdruk keeras ennast ümber ja pomises patja:" Kui väga sa tahad, et ma tunnistaks, et ma oleks su lihaseid tahtnud katsuda?" Mingil määral peaks ju suhtlemine tähelepanu valult kõrvale juhtima?
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 11:47

Nathan on kindlasti paar mõtet, kuidas tähelepanu eemale juhtida, aga selleks oli tal vaja, et saaks millegi muu, kui juustega rääkida. "Väga." lausus Nate muiates, kuigi oli juba unustanud, et tal pole särki seljas. "Kui väga sa kardad seda tunnistada?" küsis kutt Becalt vastu.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 11:58

Beca kahjuks ei valmistanud Nathanile seda rõõmu ja ei pööranud ennast uuesti kuti poole. Esiteks meeldis tüdrukule see padi ja teiseks ei tahtnud ta oma nutuseid silmi rohkem näidata. "Miks sa seda, siis nii väga tahad, et ma ütleks?" küsis Dianna, talle esitatud küsimust ignoneerides.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:04

Nii kuri Beca siis. Kui ta vaid teaks, mis kõik Nate on välja mõelnud. Aga ega tüdruk siis igavesti saa patja hingama jääda. "Sest ma tean et sa tahad." vastas kutt. Kes siis ei tahaks seda. "Ja sa ei vastanud mu küsimusele." lausus Nate kerge naeratusega. Kui vastab tema, vastab ka Beca.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:10

"Ja jällegi jõuame me sinu liiga kõrge enesehinnangu juurde, võib-olla mulle ei meeldi lihastes mehed," ütles Beca ja keeras ennast uuesti näoga akna poole, nüüd sai ta korralikult hingata, aga ei pidanud Nate'ile otsa ka vaatama. Kaks probleemi ühe korraga lahendatud. "Vastuseks sinu mõttetule küsimusele-ma ei karda midagi," lisas Dianna veel juurde. Näete tugev naine, või hunt vms sa enne Beca kohta ütlesid.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:16

Nate jättis esimese lause tähelepanuta. Kui Beca kohe alguses polnud aru saanud, siis Nate oli ülimalt kõrge enesehinnanguga inimene. Nagu ka Beca oli. "Vaata siis mulle silma ja ütle et sa ei taha ." lausus Nathan Becale väljakutsuvalt. "Kui sa nii kartmatu oled." lisas kutt lõppu veidi pilkavalt.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:26

Beca oli ärritunud, aga sai aru, et ta peab ütlema, sest muidu oleks Nate võitnud. Dianna pühkis oma märjad silmad särgivarukasse puhtaks ning vaatas korraks poisile otsa. Hetk hiljem pööras ta oma pilgu kuskile toa teise nurka ning ütles:"Ma ei taha." Beca oligi üsna kartmatu, aga neid kahte asja ta ühel ajal teha ei suutnud.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:35

Nate muigas, nähes Beca ringirändavaid silmi. Sellele tähelepanu pööramata, tõmbas kutt siiski särgi selga. Ei saa näidata sellele, kes seda korralikult ei hinda. Aga plusspool: Beca oli nüüd näoga Nathani poole. "Ikka veel pa valutab?" küsis kutt kavala muigega. Sest tal oli üks teatav tähelepanu mõjutamine kavas.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 12:45

Beca oli samal ajal rahul ning pettunud, kui Nate oma särgi selga pani. Ühest otsast oli Beca võitnud, aga samas polnud vaade enam nii hea. "Vähem, kui enne, aga jah," vastas Dianna peavalu kohta. Tüdruk ei taibanud veel, et poisil mingid sellised plaanid on.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 EmptyTeis Aug 13 2013, 13:21

"No eks siis ravime seda." lausus Nate ja kummardus Beca poole, kavatsusega teda suudelda.Viimasel hetkel keeras kutt pead ja tegi põsemusi. Piisav tähelepanu segaja ja ei lõppe ilmselt löögiga kõhtu. Nathan muretse Beca käte pärast. Nate'i lüües võib päris tõsiselt haiget saada, eriti kui sixpacki lööma hakata. Ega kutt niisama selle kallal vaeva ei näinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Depressiivne Beca - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Depressiivne Beca
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Beca suhted.
» Beca Dianna Winson

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: