Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Depressiivne Beca - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Depressiivne Beca

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 20:50

"Mis ma nende sõpradega peale hakkaks?" küsis Dianna ilmselgelt segaduses. Ainuke asi mida võib õelda on see, et loomulikul arvab Beca endast hästi. Nii kindel ei saaks olla selle üle, et Dianna Nate'ist hästi arvas. Isegi mitte sellepärast, et poiss Becksi aitas. Ilus olla on jah ikka tõsiselt raske. Pole ime, et kõik tuntud modellid nii masendusse langevad ja narkotsi tarvitama hakkavad jne. Ja kõik ainult ilu nimel, või tegelikult kõik raha nimel. Oli vist midagi, et kui Nathan leiab poisi kellel on sellised juuksed, kui Becal, antku teada, aga ma ikkagi ei mäleta täpselt.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 21:06

"Suhtleksid." mainis Nate ära. Kui Becks sellist asja nagu suhtlemine oskab. Kuigi Nate'iga ta ju suhtles päris korralikult. Ja inimestesse kes sind aitavad peaks hästi suhtuma. Viisakusest. Kuigi Becale vist ei loe eriti viisakus. Mitte ilus pole raske olla, vaid piisavalt omapärane et modelliagentuurile silma jääda. Aga ega kõik modellid narkotsi ei tee ja nii. Muidu ma muretsen oma tuleviku pärast. Nojah, unustatud asi juba siis.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 22:32

Kas sa tahad modelliks saada, või sain ma jälle valesti aru? Neiu oskas küll suhelda, aga mitte just eriti viisakalt. Viisakus ei lugenud tüdrukule, sest ta ei näinud mingit mõtet viisakas olla nende inimeste vastu, keda ta ei tunne. Sellepärast ei olnud tal ka eriti uusi sõpru, sest ta lihtsalt ei suuda nendega sõbraliku juttu alustada. Beca pööritas silmis ja küsis poisi suhtlemise vastust ignoneerides ja teema mujale viies:"Kui kaua sa kavatsed mind veel oma süles hoida?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 22:39

Ei ma ei taha modelliks saada, ma olen agentuuris lihtsalt kirjas ja käin vahel pildistamistel. Ja kannatan kohutavaid juukseid. Eks ta Nate'i vastu oli ju mõõdukalt viisakas siiski olnud? Või oli Nate lihtsalt vastupandamatult armas ja Becks ei saanud muud teha kui viisakas olla? Unistada ju võib. "Hmm, ma ei tea, mul on päris mugav." lausus Nate ja pani käe Beca kaela taha, et teda lähemale tõmmata, nii et nende huuled peaaegu puutusid. "Kas sul siis pole?" küsis poiss sosinal.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 23:02

Ma pole kunagi agentuuris kirjas olnud, aga kohutavate juuste kannatamine on ikkagi tuttav. Tantsimine it is. Unistada ju võib, aga Nate ikkagi lootis liiga palju.  Dianna kallutas oma pea tahapoole, Nathani huultest eemale. Nüüd saab poiss ainukt Becksi lõuga musitada, mis oleks ka kindlasti midagi põnevat, aga mitte nii hea, kui tüdruku huuli suudelda. "Mind lihtsalt häirib, kui paljud teised plikad su süles on istunud. Ma ei ole kunagi olnud kellegi another girl ja ei kavatse seda ka sulle olla." Ma loodan, et sa said aru, mis ma just kirjutasin, sest ma ei viitsi seda eohkem lahti seletada.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 23:12

Jap, tantsimine on sama hull asi. Eriti kui on hoogsad tantsud. Aga unista suurelt või ära unista üldse, nii käivad asjad. Nate ei kavatsenud Beca lõuga suudelda, kuna see ei olnud isegi võrreldav ta huultega. "Aga kui sa oleksid mu only girl?" küsis kutt ja nõjatus toolil tahapoole, et Becksi silmi näha.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 23:18

"Sa ei suudaks ainult ühe tüdrukuga olla. Harry on täpselt samasugune nagu sina ja ma ei kujutaks ette kuidas tema oma elu ainult ühe naisega suudaks üle elada," vastas Dianna, meelega mitte öeldes, et Harry ta parim sõber oli. Huvitav kas Nate läheb armukadedaks?
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 23:23

Ma kardan, et Nate pole eriti armukadeduseks suuteline, kuigi eks ta tundis vajadust Becat saada ja talle ei sobinud keegi teine teda takistamas. "Mina ja Harry pole sarnased." lausus Nate, kuigi ta oli kuulnud naistemehest Harryst kool peal. ama suurest naistemehest kui Nate isegi. Ent Beca pidi ta siiski ümber veenma, et tüdruk saaks üle oma vastumeelsusest Nate'i ja üldse poiste vastu. "Sa oled ainuke, kes on mind niimoodi võlunud." lausus Nate.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 23:37

Pole armukadeduseks võimeline? Kõik mu lootused purunesid."See trikk ei lähe läbi, mitte minuga," naeris Beca,"ja sa oled väga sarnane Harryga ja ära isegi ürita seda ümber lükata." Tüdruk tegi peas võrdlustabeli ja võrdles veelkord Nathanit ja Harryt. Saadud sarnase tulemuse peale, muigas Beca uuesti.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyTeis Aug 20 2013, 23:53

Nate ohkas. "Kas mitte ei öeldud, mida ei saa nõuga saab jõuga?" küsis kutt kulmu kergitades ja asetas käe Beca kuklale. "Ma ei taha sind sundida, aga sa oled kõige imelisem tüdruk, keda ma kunagi näinud olen ja need suudlused mida ma sinult saan ei võrdu kellegi teise omadega." lausus Nate kurvalt tüdrukut silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 00:04

"Millist jõudu sa, siis minu peal kavatsed kasutada?" küsis Dianna kohe kulmu kergitades vastu. "Näh, nüüd sa oled liiga poeetiline," ütles Beca käega läbi oma juuste tõmmates. Neiu pööras ennast poisi süles ümber ja istus nüüd seljaga poisi poole, oma keha vastu poisi keha toetades.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 01:35

"Sulle ei saa ikka kuidagi meele järgi olla, ega?" küsis Nate ja pöördus tagasi oma tavalise kõne juurde, mis ei olnud Becksi võlumine kahtlase jutuga, mida Nate oli kuskilt kuulnud. "Ma pole nii kohutav, sa tead seda eks?" küsis kutt tüdrukult, oma käed ta ümber pannes. "Ma võin vahel päris korralik olla." rääkis Nate.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 21:30

"Mulle ei saa kergesti muljet avaldada," vastas Beca, rõhutades sõna kergesti. "Kuidas sa ette kujutad, et sa korralik oled?" küsis Beca lihtsalt, kuigi tal oli juba umbes sada solvangut välja mõeldud, kuidas Nate ei oleks  suutnud üle ühe nädala korralik olla.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 21:49

"Ma olen sellest juba aru saanud." lausus Nate. Sest seda õhkus kogu tüdruku iseloomust. "Kui sa mnu juures oleksid, paneksid seda ka tähele." ütles kutt ja muigas siis. "Aga ma ei suudaks sind selles nagunii veenda." lausus ta ilma suurema pettumuseta. Eks Beca võib neid solvanguid talle lajatada, Nate suudab nende üle korralikult naerda.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 21:59

"Vat, kui nutikas siis, esimest korda on näha, et sa tegelikult oled Rawenclawist," vastas Beca. Hetk hiljem oli tüdruk iseenda peale vihane, sest ta mõnitus oli lõppude lõpuks kiitusena välja kukkunud. Nathani teisest lausest ei saanud ma aru, nii et ma jätan sellele vastamata. "See on hea, et sa sellele järeldusele nii vara tulid, et sa mind ei suudaks veenda," arvas Dianna muiates. Ma muidu laseks Becksil lajatada neid solvanguid, aga mul läksid need meelest ära. Mu mälu on halb, ma tean.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 22:05

"Ma tänan." lausus Nate. Kas Beca oli solvangutes halb, või ta tahtiski Nate'i pigem hea valguse kätte seada? Arvestades tüdruku minevikku, polnud ta solvangutes kohe kindlasti mitte halb. Seega tundis Nate ennast hästi, et Becks teda oma salalikul moel maha ei teinud. Teine lause oli Nate'i vihjav jutt, et Beca ei hoiaks Nate'ist ja ülejäänud inimestest eemale. "Ma ei arva et see hea on." kergitas kutt kulmu. Ja ei saa just öelda et ma kurb olen, et need solvangud enam meeles pole.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 22:20

"See ei pidanud kiitus olema," pomises Beca vihaselt. Tegelikult pidi olema Dianna, arvestades oma minevikku, solvangutes hea. Aga probleem on selles, et ma ise olen solvangutes halb ja, siis on raske neid välja ka mõelda. Ei tegelikult olen ma kooliajal sama sugune nagu Beca, aga mul on suvel enamasti hea tuju ja just, siis on raske kurja juttu ajada. Nathani vihjed on arusaamatud. "Igaühel on oma arvamus asjast," nentis neiu.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 22:30

"Aa." noogutas Nate, siiski muiates. Ta ei üritanud lõbustatud ilmselt isegi varjata. I feel your pain, ma olen kooliajal ka parem flirtija ja naljategija kui suvel. Nate on segaste vihjete ekspert. Muidu ei saa korralikult tüdrukuid sebida. Aga eks ta üritab oma lauseid selgemaks saada.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 22:49

Beca vaatas poisi poole just, siis kui poiss muigas. "Ma tahaks sind lüüa," leidis Dianna vastikustundega. Siiski otsustas neiu seda jällegi mitte proovida. Just nimelt, suvi hakkab pähe. Mulle meeldivad poisid, kes räägivad selget juttu. Ma ei tea miks ma seda praegu kirjutasin, aga Becksile vist meeldivad tegelikult segased vihjed, nii et Nate liigub õiges. Vähemalt oli see parem, kui see imal jutt enne.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 23:14

"Sulle meeldib karmilt ma tean." muigas Nate ja manas siis tõsise näo. "Kahju et su solvangud hästi välja ei kuku?" lausus kutt ja kergitas kulmu. Ebatavaline vabandus. See imal jutt tundus isegi Nate'ile mõttetu värk. Tore et Beca seda ei kiida, kuna siis ei saaks kutt sellega eriti hakkama.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 23:48

"Ja sulle meeldivad tüdrukud, kes sulle ennast lihtsalt kätte annavad," ütles Beca. Kui enne olid ta katsed õel olla läbi kukkunud, siis seekord oli vastupidi. Dianna oli tahtnud tegelikult eelmist lauset küsimusena esitada, aga nüüd tundus see nagu kindel fakt. "Või vähemalt on sul nendega lihtsam, sest nagu näha minuseugustega sa hakkama ei saa," lisas ta veel muiates juurde.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyKolm Aug 21 2013, 23:53

"See on tõsi." lausus Nate. Milleks fakti eitada, kui asi oli selge. Nate'ile meeldisid tüdrukud, ilusad ja armsad. Need kes end lihtsasti kätte andsid olid tõesti paremad, aga ka kutil olid piirid. Iga prostituudiga ta ei käi. "Sinusugune pole vaeva väärt." lausus Nate hooletult. Valus, aga Beca puhul ka tõsi.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyNelj Aug 22 2013, 00:06

Valus, isegi väga valus ja isegi Becale veidi valus. Siiski rõhutan sõna veidi. Sellegipoolest, üritas neiu sellest üle olla. "Miks ma su süles istun siis," küsis Dianna üritades mitte ühtegi emotsiooni välja näidata. Beca eemaldas poisi käed ta ümbert ja tõusis püsti ning jalutas selle tobeda hüti kööki endale juua võtma.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyNelj Aug 22 2013, 11:02

Nate ei osanud sellele üsimusele kohe vastatagi. Ja siis ei istunud tüdruk tal enam süleski, seega ei hakanud Nate vastamagi. "Kui sa kavatsed ka selle mulle näkku visata, siis ma lahkun." hoiatas Nate. Kui Becks just ei soovi, et ta lahkuks.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 EmptyNelj Aug 22 2013, 12:10

"Ma kavatsesin seda juua, aga viskamine tundub ka mingi määral ahvatlev," ütles Dianna seljaga poisi poole. Beca siiski ei visanud ja oma klaasi lõpuni juues pesi tüdruk selle ära ja läks istus tagasi voodile, kus Becks oli enne istunud. Enne, kui Nate ta oma sülle lohistas, ma mõtlen.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Depressiivne Beca - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Depressiivne Beca
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Beca suhted.
» Beca Dianna Winson

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: