Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Depressiivne Beca - Page 6 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Depressiivne Beca

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorTeade
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyNelj Aug 22 2013, 13:38

"Minu pihta asjade viskamine ei tohiks ahvatlev olla." lausus Nate veidi norivalt. Kuigi veel vett näkku saada e kõlanud toredalt, seetõttu hingas kutt veidi kergemalt, kui Beca klaasiga tema juurde ei tulnud. Kuigi pettumus oli ka see, et tüdruk talle sülle ei istunud. "Ma arvasin, et sul oli mugav." kergitas poiss kulmu.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyNelj Aug 22 2013, 13:49

"Aga see on. Sulle joogi näkku viskamise plaan oli ainuke ahvatlev asi täna õhtul," ütles Beca silmi pööritades. "Inimene arvab palju asju ja enamus neist on valed," ütles Dianna elutargalt ja muigas, siis oma lause üle. Tegelikult oli küll lause mõte tõsi, aga see kõlas kuidagi naljakalt. Vanamoodsalt?
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyNelj Aug 22 2013, 13:54

"Sa juba ühe korra tegid seda. Rahuldus käes?" küsis Nate kerge muigega. Becale meeldis siis inimeste pihta asju loopida? Või ainult Nate'i pihta? "Ma arvan palju ja ma arvan õigesti." parandas Nate lauset. See kõlas nagu Becks oleks 79 aastane ja väga tark.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyNelj Aug 22 2013, 14:02

"Nii kauaks, kui sa millegi uue arulageda solvanguga välja tuled," vastas Beca. Diannale meeldis meessoost inimeste pihta asju loopida. Kõikide Becksi arvates lollide naistega sai tüdruk sõnadega hakkama. "Sa arvad endast liiga palju ja teistest inimestest arvad sa ka palju, aga valesti," leidis Beca, parandades Nathani parandatud versiooni Beca lausest.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyNelj Aug 22 2013, 14:11

"Arulageda solvanguga." muigas Nate. Becat oli hetkel üpriski naljakas jälgida. Ja see võis ka põhjus olla, miks Becksil poistest sõpru palju polnud. Inimesed hoiavad sust eemale kui sa nende pihta asju loobid. "Ma arvan endast piisavalt hästi ja sina oled ainus kellest ma valesti arvan." Beca oli lihtsalt ootamatu nimene.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyNelj Aug 22 2013, 14:32

Dianna oli ikkagi vihane sellepeale, et poiss iga asja peale muiata suutis. "Vähemalt sa tunnistad, et sa minust valesti arvad," muigas Beca. Temast oligi raske õigesti arvata ja ma olen midagi taolist umbes sada korda juba öelnud. Või õigemini kirjutanud.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyNelj Aug 22 2013, 14:36

Ja Nare muigas iga asja peale, et Becat vihaseks ajada. Ta tegelikult oskas tõsist juttu ka ajada. "See oli tegelikult kompliment." lausus kutt veidi mõeldes. Kuna enamasti luges Nate inimesi lihtsalt. Beca oli nii kinnine inimene, et teda polnud võimalik lugeda.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyReede Aug 23 2013, 00:08

"Ära muiga," ütles Beca poissi uuesti jalaga togides, aga üritas seekord ettevaatlikum olla, et Nate teda jälle sülle ei saaks tõmmata. Nagu tüdruk oleks mingi kutsikas. "Ja sa arvatavasti tead, et mulle ei meeldi komplimendid ka, sest siis peab tänama," vastas Beca maha vaadates.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyReede Aug 23 2013, 00:19

"Eks proovi mind peatada." lausus Nate ja muigas pilkavalt Beca poole vaadates.Nate ei kasyta ühte ja sama asja kaks korda järjest. See on etteaimatav. "Sa ei pea tänama, lihtsalt naerata või nooguta. Sinult ei oota keegi rohkemat." soovitas Nate. Kui keegi kunagi Beca poisiks saab hakkab tal raske elu olema.
Tagasi üles Go down
Max Calvin Walker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Max Calvin Walker


Postituste arv : 62
Join date : 23/08/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyLaup Aug 24 2013, 02:04

"Ma võin su suu kleeplindiga kinni kleepida, et sa ei saaks enam muiata," pakkus Beca välja," ja siis sa ei saaks mind ravieesmärgil suudelda ka." Kaks kärbest ühe hoobiga, või kuidas iganes öeldakse. Mida, siis Nate teha kavatseb, kui tohib küsida? "Sa oled nii armas, et sa mulle õpetussõnu jagad," vastas Dianna irooniaga. Ma arvan, et poiss peab olema lihtsalt samasugune nagu Becks ise on, et ta suudaks tüdruku suu kinni panna.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyLaup Aug 24 2013, 02:11

"Sa võid üritada." lausus kutt suuremeelselt. Kui see just superliimiga teip polnud, siis ei püsinud see eriti kaua kuti suul. Ma oletan et Beca ei kavatse ka ta käsi kokku siduda. Või Nate'i üleni kinni siduda. "Sa tundud juba terve, niisiis e suudle ma sind enam." lausus Nate. "Vähemalt mitte ravieesmärgil." lisas ta oeale hetkelist kaalutlemist juurde. Kuigi ma ei kujuta ette, mis nägu Nate teeb, kui Beca teda niisama teipima peaks tulema. Karp kukuks lahti ilmselt. "Ma tänan." lausus kutt pilkavalt Becale muiates. Kust leiab Beca endale samasuguse poisi nagu ta ise on?
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyLaup Aug 24 2013, 02:21

"Mul ei ole kleeplinti sinu õnneks," vastas Beca. Tüdruk ju ei kasutanud, või vähemalt ei tarinud seda mugude väljamõeldud käkerdist endaga kogu aeg kaasas. See oleks tegelikult naljakas, kui Beca poisi üleni kinni kleepiks, ainult sellepärast, et poiss ei lõpetanud muigamist. Aga jätame selle siiski seekord vahele. "Ma ei lubaks ennast mingil muul eesmärgil suudelda," ütles Dianna silmi pööritades. Võib-olla leiab kellegi sarnase Slytherinist? Arvatavasti vist ikkagi mitte...
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 EmptyLaup Aug 24 2013, 02:35

"Ma ei oletanudki et sinusugusel Slythil kleeplinti oleks." lausus Nate. "Sa tead ikka et selle jaoks on loitsud?" küsis poiss siis. Ma ei tea, kas ta üritas seal praegu Becat veenda, et Nate'i loitsida on hea idee, aga siiski silmitses ta üleolevalt Becksi. "Kas sa siis ei soovigi, et ma sind enam suudleks?" naeratas Nate oma võrgutavat naeratust ja silmitses Becat vallatult.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Depressiivne Beca - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Depressiivne Beca   Depressiivne Beca - Page 6 Empty

Tagasi üles Go down
 
Depressiivne Beca
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Beca suhted.
» Beca Dianna Winson

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: