Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Alex'iga on tore olla EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Alex'iga on tore olla EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Alex'iga on tore olla EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Alex'iga on tore olla EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Alex'iga on tore olla EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Alex'iga on tore olla EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Alex'iga on tore olla EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Alex'iga on tore olla EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Alex'iga on tore olla EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Alex'iga on tore olla

Go down 
+4
Benjamin Paul Bruce
Chanelle R. Lefèvre
Kira Donovan
Fate Gloria Maddison
8 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorTeade
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 20:28

Fate istus enda toas, voodi peal ja hoidis enda telefoni käes. Ta ootas, kuni ta kuulis ukse sulgumist ja seda ta ka lõpuks kuulis ning Fate naeratas rõõmsalt ja valis Alex'i numbri ning helistas nüüd talle.

OT: Alexander.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 20:37

Alexander istus samal ajal oma kodus, arvuti taga, muud paremat polnud ilmselgelt teha. Siis kuulis ta oma telefoni helisemas ning tõusis püsti. No ei mäletanud, kuhu ta oma mobiili pannud oli. Otsis seda veidi aega, kuni leidis lõpuks voodist, mingi riidekuhja alt. "Halloo?" lausus Alexander küsivalt, kavalal häälel, kui nägi, kes helistajaks oli ning ta kõne vastu oli võtnud.

OT: Kena pealkiri. Smile
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 20:41

Fate naeratas, kui kuulis Alexander'i häält ''Hei, ega ma ei seganud sind?'' küsis tüdruk igaksjuhuks Alex'ilt ning hakkas enda kassi silitama, kes Fate'i süles istus.


OT: Ma tean Very Happy
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 20:47

"Ei," teatas Alexander ning viskas ennast oma voodile pikali. Nii oli mugavam. "Ma tean, et ma lubasin sulle ise ka helistada, aga jah, sa jõudsid minust ette," lausus noormees.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 20:49

Fate siis naeratas ''Pole midagi. Aga kas sul on aega, et mulle külla tulla?'' küsis siis tüdruk. Tema tädi ja vend läksid sugulaste juurde ööseks ja Fate tahtis koju jääda, et Alex'i enda juurde kutsuda.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 20:51

"Mul? Jah, muidugi on," lausus Alexander ning tegi omaette käega mingi võiduka liigutuse. "Kutsud mind endale külla või?" uuris ta lähemalt.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 20:53

Fate seda käe liigutust ei näinud, aga ma olen kindel, et see oli humoorikas ''Jah, kutsun.'' noogutas siis Fate ja naeratas rõõmsalt. Ta siis ajas ennast püsti ja läks, telefon kõrva ääres vannituppa.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 20:58

"Kohe praegu?" uuris Alex omaette naeratades, kui vastust kuulis. "Ma ei tea, kus sa elad," lausus ta Fate'ile.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:08

''Mul läks tädi ja vend sugulaste juurde ööseks.'' ütles siis Fate lihtsalt ''Ma ei taha üksi olla.'' siis ütles Fate Alex'ile enda aadressi, sest ma ei oska seda lihtsalt kirjutada.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:13

"Okei," sõnas Alexander ning kuulnud aadressi ta noogutas. "Ma tean seda tänavat," lausus ta rõõmsalt. "Peaksin ma midagi kaasa võtma, või..?" küsis ta igaksjuhuks ka.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:18

''Ma ei tea, kui sa tahad ööseks jääda, siis sa võid midagi võtta.'' hambaharja vms. Siis võttis Fate enda ühte kätte kammi ja hakkas enda juukseid kammima.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:28

Alexander kergitas kergelt kulme. "Okei," ta tõusis voodisse istuma. "Ma hakkan siis kohe tulema?" arvas noormees.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:32

''Jah.'' noogutas Fate. Ta tahtis väga Alex'it näha juba.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:34

"Ma olen varsti seal," lausus Alexander, kes oli vahepeal püsti tõusnud ning mõned asjad kotti visanud. Igaksjuhuks võtab kaasa. Hambaharja ja teise särgi jms. Siis lülitas ta arvuti ka välja.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:36

Nad siis lõpetasid kõne. Fate lõhnatas ennast ära ja pani mingit huuleläiget peale. Kohendas enda juukseid veel ja läks siis allkorrusele.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:55

Alexander pani mobiili endale taskusse, vahetas riided, pani jalanõud jalga ning võttis oma koti. Kuna ta oli Fate'i kodu läheduses varem käinud, siis sai ta selle lähedusse ilmuda. Kui noormees oli kohal, kõndis ta mööda tänavat, otsides õiget maja.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 21:57

Kuigi Alex'il läks veel natuke aega, koristas Fate mõned asjad elutoast ja köögist ära.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 22:00

Alexander jõudis lõpuks õige maja ette ning suundus ukse poole ning koputas sinna. Oli seal üksekell ka? Kui oli, siis vajutas ta seda ka.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 22:09

Oli küll vist. Keegi polnud seda kaua aega vajutanud juba. Fate siis võpatas, kui keegi koputas ja lasi ka ukse kella ning tormas ukse juurde ja avas selle ning, kui ta seal Alex'it nägi, naeratas tüdruk rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 22:16

Alexander naeratas, kui uks avanes ning ta kallistas Fate'i tervituseks. "Mul läks kauem, kui ma arvasin. Ma ei leidnud su maja üles," lausus noormees.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 22:19

Fate kallistas Alex'it vastu ''Pole midagi.'' naeratas siis tüdruk ja astus kõrvale, et Alex sisse astuks.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 22:21

"Tohin ma sisse tulla?" oletas Alexander, kuigi see kõlas küsimusena. "Sul on armas maja," mainis ta siis, nii palju kui ta väljast näinud oli.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 22:25

''Muidugi tohid.'' naeris siis Fate ''Ja aitäh.'' tänas tüdruk Alex'it. Väike ja hubane. Fate'ile meeldis vähemalt.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 22:26

Alex'ile meeldis ka. Ta astus siis sisse ning pani ukse enda taga kinni. Ta võttis oma jalanõud ära, sest ta arvas, et nii oleks viisakas, onju.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla EmptyKolm Aug 29 2012, 22:30

Oli jah viisakas nii ''Tule, ma teen sulle tuuri enda kodus.'' ütles Gloria ja võttis Alex'i käest kinni ning läks endast paremale, kus asus elutuba. Elutoa kõrval oli kohe köök.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Alex'iga on tore olla Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alex'iga on tore olla   Alex'iga on tore olla Empty

Tagasi üles Go down
 
Alex'iga on tore olla
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 14Mine lehele : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Rosmerta tore
» Sest maa all on äge olla
» Tühjas koridoris on äge olla
» London- Ja ikka ei jää meelde, et alaealne ei tohi öösel linnas olla
» siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: