Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Rosmerta tore  EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Rosmerta tore  EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Rosmerta tore  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Rosmerta tore  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Rosmerta tore  EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Rosmerta tore  EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Rosmerta tore  EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Rosmerta tore  EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Rosmerta tore  EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Rosmerta tore

Go down 
3 posters
AutorTeade
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Rosmerta tore    Rosmerta tore  EmptyLaup Sept 28 2013, 23:26

Daniel oli tulnud pärast pikka väsitavat päeva koolis Siganurme, et aega natuke maha võtta. Täpsemalt polnud ta Siganurme tulnud, vaid pigem jooksnud, sest õues oli olnud tohutu tuul ja vihma sadanud. Lõpuks Kolme Luua kõrtsi jõudes, mehe nägu veidi õhetas. Mees tellis endale Madam Rosmerta käest ühe võiõlu, istus kõrtsi varjulisemasse nurka akna alla, kus kedagi polnud ja vaatas välja. Soojast toast vihma vaadata ja oma mõtteid mõelda, oli piisav aja maha võtmine Danieli jaoks.


OT: Kelly.
 Peaks ära märkima, kui hea mu teema pealkiri on.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosmerta tore    Rosmerta tore  EmptyLaup Sept 28 2013, 23:39

Väljas oli kole ilm ja Kellyl ei jäänud muud üle, kui sisse põgeneda. Arva ära, keda ta seal esimesena nägi? Loomulikult Danieli. Meest, keda ta kõige vähem näha tahtis. Aga kuna ta oli päris masenduses Harry pärast, leidis Kelly end järgmine hetk Danieli laua juurest. "Võib liituda?" Köhatas neidis ja vaatas uudishimulikult meest.
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosmerta tore    Rosmerta tore  EmptyLaup Sept 28 2013, 23:43

Mees vaatas üles ja pärast hetkelist vaatlust tegi selgeks, et see oli Kelly. Daniel liigutas korraks pead, mis võis ja võib-olla ei võinud tähendada ka nõustumist neiu küsimusele. Otsustagu nüüd tüdruk ise. Mees rüüpas rahulikult oma võiõlut.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosmerta tore    Rosmerta tore  EmptyLaup Sept 28 2013, 23:45

Tüdruk libistas end mehe kõrvale istuma. "Ma ei saa aru, miks sa mu peale pahane oled. Sul ei ole selleks õigust," lausus Kelly peale väikest vaikust. Lõpuks oli ju kõik see jama Danieli süü.
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosmerta tore    Rosmerta tore  EmptyLaup Sept 28 2013, 23:54

"Mis sa tahaksid, et ma rõõmust lakke hüppaks igakord, kui ma sind näen?" küsis mees, järsku väga huvitatud olles laua peal olvast soolatopsist. "Ja teiseks ma peangi olema pahur, ma olen siiski õpetaja ja pean kõikidest nendest lollidest eeskirjadest lugupidama," lisas mees, endiselt oma pilku soolatopsil hoides.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosmerta tore    Rosmerta tore  EmptyPüh Sept 29 2013, 00:00

"Tahaks küll jah," sõnas Kelly veidi õelalt. "Sa siiski võtsid minult süütuse," muigas Kelly, kuid lausus seda piisavalt tasa, et ainult Daniel seda kuulek.s. "Usu mind, kui eeskirju ei oleks, paneksin ma sind koguaeg," pomises neidis ja limpsis oma alahuult.
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosmerta tore    Rosmerta tore  EmptyPüh Sept 29 2013, 10:33

"Alati ei saagi seda mida tahad," vastas Daniel napisõnaliselt mõlemale tüdruku lausele. Mees raputas pead ja vaatas Kellyle otsa. Daniel muigas selle süütuse lause peale, see tundus tema vaatenurgast kuidagi labane ja lapsik.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosmerta tore    Rosmerta tore  EmptyPüh Sept 29 2013, 13:14

"Ma ei saa sinust aru. Sa ütled, et sina ei tahaks seda? Või tahad sa lihtsalt mängida kõva meest?" kergitas Kelly kulmu ja vaatas meest kahtlustava pilguga. Seejärel ta muigas ja raputas pead: "Ja ära ütle, et asi on selles, et sa oled õpetaja. Sest see sulle probleemiks siis küll ei olnud, kui me kahekesti seal tornis olime."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rosmerta tore  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosmerta tore    Rosmerta tore  Empty

Tagasi üles Go down
 
Rosmerta tore
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Alex'iga on tore olla

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: