Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Tegevusetult Tornis

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyTeis Mai 10 2011, 20:02

"Väga naljakas," lausus Jack siis, kui Emilia naerma hakkas. "Te tegite nalja, eks? Sa ei pane seda ju kuskile kooli või magamistuppa või kuhugi?" küsis Jack siis Isis'e poole pöördudes, siiski oli irve tema näol tagasi. Pilt polnud nii kole, et seda poleks võinud kellelegi näidata, lihtsalt asi oli põhimõttes.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyTeis Mai 10 2011, 22:00

"Noh..." venitas Isis "Oma tuppa võib-olla paneksin." arvas ta "Vahelduse mõttes, mul on kogu sein hunte täis." lisas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 18:26

''Mina küll paneksin igale poole selliste ilusate poiste pilte. Aga oma toa seinale just mitte. Nõme oleks ärgata ja näha esimese asjana sind.'' ütles Emilia, osutades viimase lause juures Jackile. Ta püüdis oma naeru ohjeladada, et ei tunduks, nagu ta naeraks omaenda lause üle.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 18:41

"Selliste ilusate poiste pilte?" küsis Jack, lai irve näol. "See oli kompliment või?" küsis ta siis muige saatel. "Ja miks mitte oma toa seinale? Kõige normaalsem koht. Ikka eriti kahtlane oleks, kui mõni selline pilt sul vannitoas või köögis ripuks," pidi poiss märkima.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 18:49

''Ei.'' vastas Emilia lühidalt esimese küsimuse peale. ''Aga näiteks söögi- või elutuppa.'' lisas ta siis, vastates teisele küsimusele.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 18:53

Jack kehitas vaid õlgu, endiselt irvitades. "Et nagu tekitab parema söögiisu või mis?" küsis Jack, varjates muiet. Muud seletust ta pildi söögituppa riputamiseks ei leidnud.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 18:57

''Ei, toidud on vähemalt minu kodus niigi maitsvad. Ma ei ole küll kunagi võlurite kodus käinud, aga meil on küll söögitoas ainult laud ja toolid. Niiet siis oleks lihtsalt dekoratsioone.'' lausus ta natuke pikemalt. Tema kodus oli nii elutuba, kui söögituba märkimisväärselt tühi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:00

Jack oli juba jõudnud unustada, et Emilia oli mugupäritolu. "Miks mingi suvalise tüübi pilt peaks olema siis nii läbikäidavas kohas? Et terve pere ikka näeks, eks?" küsis Jack endiselt aru saamata.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:07

''Tegelikult ei peaks, aga võiks ju. Vaata, mu vanemate toas on näiteks mingi maal ja keegi ei saa, mis selle peal on. Mina arvan, et see on kassipoeg, aga mitte keegi teine ei jaga mu arvamust. Arvatakse, et seal on lennuk või tool või mida iganes. Niiet ei ole oluline, kes pildi peal on. Peamine, et pilt ilus on.'' sõnas Emilia ilma pikema järelemõtlemiseta.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:09

Isis jäi vaikselt kuulama ja küsis äkki "Kas joonistusi saab ka liikuma panna?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:12

"Kassil ja lennukil on tõesti väga suur vahe," lausus poiss sarkastiliselt, kuid ei puudutanud seda teemat rohkem. Siis viipas ta Isis'e joonistatud pildile. "Ja see on piisavalt ilus pilt, et see kõigile nähtavale kohale panna?" küsis ta siis muiates. "Ja ei, Isis, sa ei pane seda pilti liikuma, isegi siis kui see võimalik oleks," lausus poiss siis Isis'ele. Tegelikult polnud ta kindel, kas joonistusi saab üldse liikuma panna.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:14

"Noh ma jõudsin otsusele, et panen selle magamis tuppa." ütles Isis lihtsalt ja kortsutas siis Jack'i viimaser lause peale kulmu "Miks?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:15

''Jah, see on väga ilusasti joonistatud. Aga ma ei ütle, et inimene, keda joonistati on ilus. Kusjuures oleks väga huvitav näha liikuvat Jacki pildil. Mina arvan küll, et kui võimalik oleks peaks see pilt liikuma.'' lausus Emilia vahepeal rahulikult hingates.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:17

"Sa väidad, et Jack pole ilus?" küsis Isis natuke uskumaatult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:17

"Lihtsalt," lausus poiss, taas õlgu kehitades. "Magamistuppa?" küsis Jack siis, mitte just eriti entusiastlikult. "Annad mulle ka ühe koopia?" küsis ta lõpuks. Emilia öeldu peale ei lausund poiss sõnagi, piirdudes lihtsalt muigega.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:18

"Jah muidugi." ütles Isis rõõmsalt Jack'i viimase küsimuse peale.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:20

''Vaata, ma tean, et kõik on temasse armunud, aga mina pole, nii et ma arvan, et on olemas palju ilusamaid poisse.'' sõnas Emilia ühe hingetõmbega. Ta vaatas korraks loodusesse ning süvenes siis edasi vestlusesse.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:22

Isis kortsutas kulmu ja porises siis "Jack on kõige ilusam poiss keda ma näinud olen." ja lappis lehti püüdes koobja loitsu leida.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:23

"Rahu, ega ma end teie pärast üles ei löö," lausus Jack siis irvega. Mõistes, et tema lause oli kahtlaselt kõlanud, hakkas ta Emilia sõnasabast kinni. "Te siis nagu sorteerite poisse välimuse põhjal või?" küsis ta. "Tähtis on see, et meie seda usume, eksole," lausus ta siis vaikselt irvitades Isis'e lause peale Isis'ele.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:25

"Sorteerime poisse välimuse põhjal?" küsis Isis uskumatult kas ta oli siis vähe korrutanud kui tore ja naljakas Jack on?
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:26

''Välimus jääb lihtsalt esimesena silma. Siis tulevad iseloom ja käitumine.'' ütles ta Jackile.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:27

OT: Koobja loitsu pole olemas : (

Isis noogutas kergelt Emilia lause peale ja jõllitas uskumatult raamatut kus ta tavaliselt alati vajalikud loitsud leidis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:34

Jack vaid muigas, lausumata rohkem midagi. Teda tegelikult ei huvitanudki, mida keegi temast arvas. "Kuhu mu pilt jääb?" küsis ta siis Isis'elt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:37

"Ma ei suuda seda loitsu leida." ütles Isis uskumatult ja jõllitas raamatut nagu oleks see kõiges süüdi. Tüdruk viskas raamatu vihaselt üle torni. Läks sellele siis torisedes järele ja vaatas tükk aega raamatut "Leidsin." teatas ta siis rõõmsalt ja osutas võlukepiga pildile mis muutus kaheks.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 EmptyKolm Mai 11 2011, 19:39

Emilia otsustas teemaga edasi minna ja küsis Jackilt: ''Mida sina siis esimesena tüdrukute puhul vaatad?''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegevusetult Tornis   Tegevusetult Tornis - Page 6 Empty

Tagasi üles Go down
 
Tegevusetult Tornis
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» tegevusetult tornis
» Tegevusetult Koridoris
» Tegevusetult metsas
» Põhja Tornis
» 4 - 7 klasside tund tornis

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: