Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Järves ja selle ääres

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:26

"Sa ei pane ise tähele? Su nimi on Isabel?" küsis Jack, ta oli tõesti juba segaduses. Poiss jälgis, kuidas Isis minema marssis, kuid pöördus siis uuesti Cathy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:28

"Mu teine nimi on Isabel. Ma olen... Catherine Isabel. Aga Isabel on juba ammu unustatud." selgitas Cathy.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:29

Is jõudis vaevu jalgubidi vette kui näkki soomulesine käsi tast kinni haaras ja ta vee alla tõmbas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:31

Jack noogutas, see oli arusaadav. "Nüüd tagasi teema juurde. Kuidas saad sa ühel hetkel nutta ja teisel olla rõõmus?" küsis Jack ettevaatlikult, et mitte tüdrukut jälle vihastada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:33

"Ma ei tea... Kas see segab?" päris tüdruk, jälle teeseldud ahastust näitamas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:34

Isis oli ligi neli minutit vee alla kui tal õnnestus lõpuks pinnale päeseda "Sa uputad mo nimadi ära." jõudis ta puristada kui märkas, et see näkk oli talle võõras. Näkki nahk polnud rohekas vaid kergelt päevitunud ta oli tuhutult palju ilusam kui järve näkkid. Tal oli sinakas saba mitte tume roheleline. "Ap..." jõudis Isis hüüdam hakkata kui näkk ta uuesti vee alla tõmbas ja sügavale järve põhja poole sukeldus.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:36

"Ei..Lihtsalt küsisin," venitas Jack, ta lihtsalt ei saanud aru. "Aga räägime asjad selgeks. Kas me oleme vaenlased või midagi?" küsis Jack edasi. Ta polnud sellele kunagi vastust leidnud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:37

Näkk ujus liiga kiiresti ja jõudis minutiga sügavale. Nii sügavale et Isis tajus kuidas veesi talle peale rõhub. Veepina poole vaatates oli see tume nagu öö taevas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:39

"Me olime vaenlased," lausus Cathy. "Aga ma ei võta sind enam kui oma vaenlast. Kui tahad, siis mõtle minust kui oma vaenlasest, aga mina ei taha seda enam olla." jätkas ta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:41

"See on siis selge," noogutas poiss. Ka tema ei kavatsenud Cathy't kui oma vaenlast võtta. "Lihtsalt," alustas poiss ning mõtles enne, kui jätkas. "Ära lihtsalt tee minust välja, kui see kuidagi aitab? Hakka mulle vastu, kui ma ütlen midagi ebasobivat. Tuleta mulle seda meelde. Midaiganes sa suudad välja mõelda," lausus ta muige saatel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:43

"Olgu," nõustus Cathy säravalt naeratades. "Veel midagi arusaamatut?"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:44

Liiga sügaval. Kas see näkk kavatseb mind uputada? mõtles Isis ta oli vaevu teadvusel kuna tal polnud hapniku hakkas ta lämbuma. Veerõhk surus tast viimase õhu välja ja tüdruk ulpis näkki haardes ja vaatas luulusid kus Jack ja Cathy abilellusid ja ta surma üle naersid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:46

"Kas see on esimene kord, kui me saame ilma vaidluste ja solvumisteta rääkida?" küsis Jack, samuti kergelt naeratades. Siis vaatas ta hetkeks ringi, et näha kuhu Isis kadus. Teda kusagilt leidmata jõudis poiss järeldusele, et ilmselt läks ta lossi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:47

OT: Isis! Krt, ma naersin ennast laua alla. Smile

"Vist küll." arvas Cathy.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:49

Isis surus luluud eemale ja vaatas kuidas viimased suured õhu mullid ta kopsutest välja purskusid ja vee pinna poole kihutsaid. Nad märkavad seda kinglasit. oli Isis'e viimane loogiline mõtte enne kui ta mõistis, et iegi kui teised seda näevad on tema kopsud juba ammu vett täis ja tema ise uppunud.

OT: Tore siis aga mille üle kui tohib küsida. Very Happy lulude üle?
Tegelt ma uppun kohe ära


Viimati muutis seda Isis N Nox (Reede Mai 13 2011, 21:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:49

OT. Kõva luulu, Is. Very Happy

"Lihtsalt, sõpruseni on veel suur samm, eks?" lausus Jack. Ta tõesti ei kujutanud oma elu ette, kui ei ole enam kellegagi vaielda. Halb ja hea ühekorraga.

Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:50

OT: Tänks Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:52

"Loomulikult," oli Cathy nõus. "Aga tegelikult ma tahaksin sinult midagi küsida. Mäletad sa Isis' e sünnipäevapidu? Lõpus ma lõin sulle trummiga vastu pead. Kas see oli väga valus? Kui vihane sa minu peale siis olid?" küsis Catherine rõõmsalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:54

OT: Alleluuja ma upun seal õntsas üksinduses *haigutab* õigemini olen ma suht kuttu võiksite vähemalt mo keha maha matta. Twisted Evil Muidu hoitke alt hakkan kummitama.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:54

Jack naeratas, uksumata oma kõrvu. "Sa ikka mäletad, et kohe pärast seda lendasid sa roosipõõsasse? Järelda mu viha sellest," lausus Jack irvitades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:56

"See oli ilus põõsas," teatas Catherine naerdes. "Aga sina lõhkusid selle ära."

OT: Ära muretse Isis, me matame su. Smile
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:57

Jack raputas pead. "Sina maandusid sinna, mitte mina," tuletas ta meelde. Järelikult Cathy lõhkus põõsa ära.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:58

OT: Cathy ära muretse ma kummitan sind igavesti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 21:59

"Aga sina viskasid mu sinna," õigustas Cathy ennast. Tüdruk naeris heliseva häälega ja heitis murule pikali, hakates unistavalt taevast vaatama.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 EmptyReede Mai 13 2011, 22:00

"Kas Isis läks lossi?" küsis Jack siis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Järves ja selle ääres - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järves ja selle ääres   Järves ja selle ääres - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Järves ja selle ääres
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Metsas ja selle ääres
» Järve ääres
» Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv
» Metsa ääres
» The Unreliable/Pole mingit seost selle foorumiga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: