Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty
PostitaminePealkiri: Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv   Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Okt 09 2011, 16:24

''Ärka ülesse!Ärka ülesse!'' karjub mulle juba seitsmesajaviiendat korda minu ema Nancie. ''Jajaa,'' ümisen mina vasaku jalaga voodist välja tulles. ''Kooli!Kohe!'' karjub ema mulle näkku. ''Mis toimub?'' küsin mina oma õelt. ''Sa lähed lastekodusse!'' karjub ema mulle uksetagant. Ma ehmusin. ''Elu rohkem ei saki,'' mõtlesin ma pisarates, ta ju teadis mis toimus. ''Sorri, see pole minu probleem.'' ütles Darya mulle õelalt. ''AUTO ON JUBA KOHAL!'' karjus ema mulle ülesse. ''Jaa, kohe pakin asjad.'' ütlesin mina ja ma märkasin, et mu asjad on juba koos. ''KOHE ALLA!'' kamandas ema mind. ''Kohe!'' ütlesin ma nii, et seda oleks kuulda alla. Ma jooksin kohvriga alla ja mulle anti võileivad kaasa koos pudel piimaga. ''Auto on seal, MINE!'' kamandas ema pisarates. ''Kõik saab korda.'' ütlesin ma pisarates ema kallistades. ''Jah saab.'' lubas ta mulle vaikselt öeldes. ''Darya, alla!'' ütles ema ja saatis meid välja. Meil oli valida - kas lähed metsa surema või lähed lastekodusse, sõja eest varju. ''Lähme auto peale.'' ütlesin ma ja õde noogutas.

5 aastat hiljem...

''Hommikusöök, kallis.'' ütles meie teenindaja Melyana. ''Jah, ma kohe hakkan sööma.'' ütlesin ma aknast välja vaadates. ''Mul on kahju, et su ema suri.'' ütes Melyana. ''Mul poleks temast midagi kasu olnud.'' valetasin ma. ''Sulle jäeti midagi päranduseks.'' ütles Melyana naeratades. ''Mis mulle jäeti?'' küsisin ma uudishimulikult. ''Kullake, maagiline kaelaehe.'' ütles Melyana.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv   Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Okt 09 2011, 16:32

Ei saanud eriti jutu poindist aru. Kuhu need plikad läksid ja miks?
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv   Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Okt 09 2011, 16:33

Natuke segane, aga muidu käib kah.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv   Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Okt 09 2011, 16:35

Selle jutu põhimõte ongi segasummasuvila. Very Happy
Järgmine tuleb normaalsem.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv   Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Okt 09 2011, 16:43

''Sa saad selle varsti kätte.'' lubas teenija Melyana naeratades. ''Tore teada,'' ohkasin ma. ''See on jube kohutav asi, mis su emaga juhtus.'' ütles Melyana. ''Mhm,'' noogutasin ma pisarates olles. ''Aga ma lähen siis.'' ütles Melyana ohates ja välja kihutades. Ma võtsin oma päeviku kätte ja kirjutasin kõike mis ma nägin - lampi, valgust, vihma, maale ja voodit. ''Ma peaksin parem oma salapaikka minema.'' nuuksatasin ma oma voodi alt välja võttes salaaugu võtme. ''Nüüd on mul midagi põnevat sealt tuua.'' ütlesin mina ja tegin salaukse lahti. Mu ees avanes vesi, kus olid mu mälestused. ''Siia ma kuulun.'' nuuksatasin ma. Vaatasin kuidas haldjad töötasid ja võtsin eemalt raamaturiiulilt oma lemmikraamatu - ''Jõhker, kuid südamlik.''. Seisin seal 5 minutit ja kui juba keegi sammus mu toa poole, kihutasid mu sammud pannes kõigelõpuks ukse võtmega kinni. ''Kullake, mida sa teed..'' küsis Melyana. ''Midagi ei tee.'' sosistasin ma. ''Tore, sest sa peaksid oma onu külastama minema.'' ütles Melyana. ''Jah, kohe lähen.'' ütlesin mina asju kokku pannes. ''Ei, praegu mitte.'' ütles Melyana. ''Miks?'' küsisin ma. ''Tal on praegu tegemist.'' ütles Melyana. ''Noo, olgu kui tal on tegemist.'' ütlesin mina naeratades - nagunii oma iganädalaste pruutidega.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv   Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Okt 09 2011, 17:05

Segane on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv   Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv EmptyPüh Okt 09 2011, 20:51

Ma tean, mul täna aju ei ole tööl lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv   Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv Empty

Tagasi üles Go down
 
Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» The Unreliable/Pole mingit seost selle foorumiga
» Metsas ja selle ääres
» Järves ja selle ääres
» Millegipärast valisin selle koha.
» Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: