Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Metsas ja selle ääres EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Metsas ja selle ääres EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Metsas ja selle ääres EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Metsas ja selle ääres EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Metsas ja selle ääres EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Metsas ja selle ääres EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Metsas ja selle ääres EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Metsas ja selle ääres EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Metsas ja selle ääres EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Metsas ja selle ääres

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyKolm Apr 13 2011, 21:42

Albus jooksis metsa ääres õede järele vedades leidmaks sobivat kohta kust sisendea Ei te kas see Is'i sõber ka tuleb? See tore tüdruk Rawenclav'ist! Albus juurdles veel kas tasub ültse kedagi kaasa võta või ei Noh see Rawenclav'lane kül kitu punni moodi välja ei näinud! otsustas ta, see tüdruk oli täitsa tore nagu teisedki. Juudas ma mõtlen juba nagu Is! pahandas Al endaga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyKolm Apr 13 2011, 21:45

"Huhh, olengi kohal." ohkas Catherine. Ta ei pannud Al´i tähelegi. "Siin on üsna hirmutav.." arutles ta. "Äkki peaks ära minema?" Tüdruk kõndis veidi edasi, kuni põrkas Al´ga pimeduses kokku. Cathy kiljatas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyKolm Apr 13 2011, 22:20

"Rahu, rahu." rahustas Al Catherine'i tal õlgatest kinni võtes juhuks kui tüdruk reageerib sellistel puhkudel sama moodi nagu Is "See olen kõigest mina." lisa ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:32

"Oiissand" ohkis Cathy. "Ma arvasin, et sa oled mingi... koletis vms."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:35

Kui Al Isis'se käe vabastas, et Caty't rahustada jooksis Isis rõõmsalt metsa väga sügavale jättes teised oma vahel rääkima. Kuskile saan lõpuks üksi minna! rõõmustas ta vaikselt ja koperdas puujuurika otsa ning käis ninali kuid aja enast innukalt uuesti püsti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:39

Kui Cathy ehmatusest toibunud oli, märkas ta järsku midagi. "Kuule, kus Isis on?" küsis ta pigem endalt kui Al´lt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:43

"Tegi vehkat!" arvas Al käsi Caty õlgadelt ära võttes "Tahab äkki peitust mängida?" arvas Al, Isis tegi mõni kord nii kõige rohkem metsa juures olles "Otsime üles või teeme midagi muud?" küsis Al kes teadis, et Is saab metsas suure päraselt hakkama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:46

"Ma usun et ta saab üksi ka hakkama. Äkki ta tahab lihtsalt ringi vaadata?" arvas Cathy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:49

"Olgu, aga kus metsa? järve ääres? metsa ääres?kuskil mujal?" küsis Al rahulikkult mööda metsa äärt jalutama hakkates näoga tüdruku poole jäädes.


Viimati muutis seda Albus E Nox (Nelj Apr 14 2011, 19:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:51

"Hm, siin samas metsa ääres äkki?" pakkus Cathy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:52

"Olgu." nõustus Al "Aga võiksime millestki rääkida?" arva poiss peale väikes pausi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:56

"Jah, muidugi." nõustus Catherine. "Aga millest? Ma pole tegelikult eriti hea teemade väljamõtleja" tunnistas Cathy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 18:58

"Ma ei tea. Peredest? Kes sinu vanemad on?" küsis Al seisma jäädes kui Chaty liikuma ei hakkanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 19:03

"Mul on ainult ema" lausus Cathy. "Tema nimi on Lilyan Matheria. Isast ma ei tea midagi."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 19:08

"Hmm... mul pole kumbagi ainult kasuema." ütles Al lihtsalt"Aga kus sa elada?" küsis Al kui teine teema natuke liiga nukraks hakkas minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 19:11

"Parem oleks küsida, kus ma elasin. Praegu ma olen ju siin. Aga ma võin öelda, et elasin igal pool. Mu emal oli selline töökoht, et peaaegu iga nädal pidi uude kohta minema. Niisiis elasime hotellides, kodu meil päriselt polnudki." seletas Cathy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 19:49

"Kõlab huvitavalt!" arvas Al muige saatel "Aga kus te siis kõik ära olete käinud?" küsis Al järgmise küsimuse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 20:02

"Ma ei teagi. Mind väga ei huvitanud kus me hetkel olime, tahtsin lihtsalt kuskile ka jääda." lausus Cathy kerge ohkega. " "Usu mind, tegelikult pole see midagi nii huvitav kui alguses paistab." lõpetas ta. "Aga jah, ma ei tea mida sa minust nüüd arvad et ma oma eluloo nii lollakal moel ära rääkisin..."
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 20:03

McGonagall, kellel oli just lõppenud väike jalutuskäik kooli territooriumil, nägi tahes tahtmata kaugel metsa serval liikumist. Nähtust huvitatult võttis ta otsejoones suuna metsa poole, et näha, äkki on see Hagrid, kes metsas toimetab. Lähemale jõudes nägi Minerva puude vahel õpilasi. Nähtust šokeerituna kõndis naine kiirelt õpilasteni. Tema huuled olid tihedaks kriipsuks kokku surutud ning kui ta need avas, oli tema hääl ülimalt range. "Jumal hoidku, preili Matheria, härra Nox. Õpilased metsas, mida see siis tähendab?" Reeglid olid õpilastele ülimalt selgeks tehtud ning nad pidid teadma, et mets oli keelatud. Kõigile.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 20:05

OT: me olem metsa ääres.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 20:07

OT: Seletage seda McGonagallile, Isis on metsas.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 20:07

Cathy ehmus. Ta haaras Al´i käe ja hakkas teda edasi tirima, ise pahaselt midagi poisile sosistades. Seejärel heitis ta Prof. McGonagall´le vabandava pilgu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 20:10

"Kuhu nüüd?" küsis Al kes oli veidi üllatunud McGonagall'i lause üle Isis oli ju metsas, aga nemad said juba riielda kui selle ääres olid Oi juudas Isis,krt ta peab sealt kiiremas korras lahkuma. Ringlesid Alli peas mõtted mida ta välja ei näitand juhuks kui McGonagal legimendjat oskab.


OT: Kas see oli ikka legimendja?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 20:13

Ka Catherine´i mõistus tuli pähe tagasi. Ta ütles tungivalt: "Me peame Isise üles leidma. Tal pole asjadest vähimatki aimu."
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres EmptyNelj Apr 14 2011, 20:14

"Otsejoones tagasi kooli, ma ütlen. Olete te siin ainult kahekesi?" küsis ta õpilastelt, endiselt rangelt. Julgegu talle keegi valetada. "Ja mida te ütlesite, preili?"
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Sponsored content





Metsas ja selle ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Metsas ja selle ääres   Metsas ja selle ääres Empty

Tagasi üles Go down
 
Metsas ja selle ääres
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Järves ja selle ääres
» metsas,kännu otsas,see tähendab,metsas,puu otsas
» Tegevusetult metsas
» Fantastiline reaalsus/Ei ole selle foorumiga seonduv
» Keelatud Metsas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: