Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Seitsmenda korruse koridor EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Seitsmenda korruse koridor EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Seitsmenda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Seitsmenda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Seitsmenda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 10 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 10 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Seitsmenda korruse koridor

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyKolm Apr 27 2011, 17:57

Kitsas koridor lõpeb ühes otsas aknaga, teisest otsast on võimalik pääseda liikuvatele treppidele. Koridoris on mitmeid avastamata ja avastatud konkusid ja ruume.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyEsm Mai 02 2011, 20:33

Isis jalutas siseõuest seitsmendale korrusele. Tüdruk istus ühe aknalaua peale ja vaatas aknast välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyNelj Mai 05 2011, 15:54

Alica kõnnib keelatut mets minemist kaaludes mõõda koridori kui äkki märkab Isis't.Hei hüüab Alica isisele ja istub ta kõrvale
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyNelj Mai 05 2011, 15:55

OT: Kasuta juttu märke " kui sa räägid,siis on see aru saadavam.

"Tere!" ütles Isis rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyNelj Mai 05 2011, 16:55

OT:Kui sa oled keelatud metsa minemisega nõus siis postita et ma teaksin kas sa oled nõus või mitte
''Kuidas oleks kui läheks keelatud metsa?''Küsib Alica sellise häälega nagu ta ütleks vahelejäämisel,et see oli tema süü.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyNelj Mai 05 2011, 19:08

Isis naeris selle mõtte peale "Andromeda lööb mo maha kui ma veel miinus punkte toon." irvitas ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyNelj Mai 05 2011, 20:13

''Äkki korraldaks tarvilikus toas pidzaamapidu?''Küsib Alica''Ma tahaksin su venda ka kussuda kuigi ma võin ta kutsumatta jätta''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyNelj Mai 05 2011, 20:15

"Otsusta ise." kehitas Isis õlgu "Mul pole sooja ega külma kas ta tuleb või ei." teatas ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 07 2011, 09:07

Alica hüppab aknalaualt maha ja ütleb:Ma pean minema.ja läheb ära
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 07 2011, 20:29

"Tsau siis." arvas Isis ja vaatas ainiti aknast välja vedades endaga kihla kas Alica läks mesta või ei.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 16:41

Cathy nägu säras naerust. Tüdruk läks õnnelikult koridori, istus aknalauale ja võttis välja paberi ja sule. Siis tuletas ta meelde mida oli nõiasõnade tunnis legilimentia ja oklumentia kohta õppinud. Siis kirjutas tüdruk materjali üles.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:16

Jack kõndis mööda koridori. "Hei," lausus ta veidi tüdinenult, kui nägi aknalaual Cathy't. "Mida sa särad siin?" küsis ta, kui nägi tüdruku naerul nägu. Jack toetas oma koti aknalauale, ise selle kõrvale seisma jäädes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:19

"Ma olen õnnelik." õhkas Cathy. Siis märkis ta: "Üle pika aja tegelikult."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:20

"Milline üllatus," lausus Jack kergelt irvitades. "Ja mis on selle põhjuseks, kui küsida tohib?" esitas Jack siis küsimus, end vastu aknalauda toetades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:23

"Esiteks see, et Ravenclaw'l ja Slytherin'l on sama palju punkte. Ja ma olen kindel et suudan meile rohkem tuua. Muuses, kus minu pardi päästmise punktid on?" seletas Cathy lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:27

"Slytherin ei anna alla," lausus Jack muigega. Üllatav, et mingid majapunktid võivad kellegi nii rõõmsaks teha. "Vastuseks sulle - kus minu punktid sinu päästmise eest on?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:30

"Mina ei saa endale punkte ju lisada. Ja kui sina endale juurde paneksid, siis oleks see ebaaus. Kusjuures, mina päästsin selle pardi sellepärast et ma tahtsin. Sina oleksid minu hea meelega päästmata jätnud." Tundus nagu oleks Cathy halamine jälle alanud, aga tüdruk naeris edasi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:35

Jack vahtis Cathy't uskumatult. "Oleksin või? Kui sa seda nii hästi tead, siis ütle, miks ma ikkagi su ära päästsin?" küsis Jack. Tema niigi halb tuju muutus veel halvemaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:36

Ka Cathy tuju vajus nulli. "Sul on halb tuju jah? Miks sa siis tuled minu oma rikkuma?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:42

"Tead, ma võin ära ka minna," lausus Jack, võttis oma koti ning suundus minekule. Paar sammu astunud, pöördus ta siiski tagasi. "Ja tegelikult võin ma jääda ka," lausus ta siis ning toetas end taas aknalaua vastu. Oma koti viskas ta nüüd lihtsalt maha. "Kui ma oleksin su hea meelega surema jätnud, siis miks ma ikkagi su ära päästsin? Ja Isis'e ka. Ma ei ole ju mingi vetelpäästja ega hobikorraline Superman," kordas Jack oma küsimust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:43

Catherine ohkas. "Ma ei tea mis sul seal peakolus toimus kui sa mind päästsid." lausus ta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:46

"Ja ometigi oled sa kindel, et ma oleksin su hea meelega surema jätnud," lausus Jack külmalt. "Ma ei arvanud, et sa minust nii halvasti arvad," lausus Jack, selle mis tal mõttes oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:49

Cathy ei öelnud midagi. Ta heitis aknalauale pikali, toppis oma asjad kotti ja viskas koti üle aknalaua ääre põrandale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 19:52

Jack lükkas oma koti jalaga eemale, tehes endale nii veidi rohkem ruumi. Ka tema ei lausunud rohkem sõnagi, puhtast kangekaelsusest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor EmptyLaup Mai 14 2011, 20:13

Cathy arvas juba et Jack läheb minema. Kui poiss aga sinna jäi, tõstis Cathy korraks pea ja vaatas talle otsa. Siis pööras tüdruk end külili ja jäi aknalaualt alla vahtima.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Seitsmenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmenda korruse koridor   Seitsmenda korruse koridor Empty

Tagasi üles Go down
 
Seitsmenda korruse koridor
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Seitsmenda korruse koridor
» Kolmanda korruse koridor
» Neljanda korruse koridor
» Viienda korruse koridor
» Kuuenda korruse koridor

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: