Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kolmanda korruse koridor EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kolmanda korruse koridor EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kolmanda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kolmanda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kolmanda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kolmanda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kolmanda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kolmanda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kolmanda korruse koridor EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 11 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 11 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kolmanda korruse koridor

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyTeis Apr 12 2011, 16:13

Kitsas koridor, mille mõlemas otsas on pääs liikuvatele treppidele. Mööda seda koridori saad sa Nõiasõnade klassi, Trofee tuppa. Koridoris on ka palju vabu klassiruume, kuhu vajadusel saab minna.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 20:42

OT Chaty: kolmas korrus sobib hästi.


"Teeme veel enne midagi, enne magama minekut?" küsis Al ringi vaatates mida huvitavat veel teha saaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 20:44

"Jah, teeme. Aga algul ma tahaks natuke õiendada sinuga. Sinu tobeda mõtte pärast metsa minna olemegi praegu jamas." kaebas Cathy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 20:47

Al muigas "Sina pole mingis jamas sind Isis endaga McGonagall'i kabineti kaasa ei kauple." ütles Al kerge muigega see polnud ju midagi hull koolis tehti hullemaidki vigured kui metsa minek.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 20:49

"Jah. Aga nüüd on minu ja sinu majal mõlemal 5 miinuspunkti.. Mina ju tegelikult ei olnud nõus tulema." rääkis Cathy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 20:53

Al irvitas rõõmsalt "Räägi, räägi mina saan ilmselt veel minust kui Isis'ega kaasa lähen ja Isis jääb peale tundi ja saab veel 50 miinus punkti ka." ütles Al õlgu kehitades. "Oot!" ütles ta järsku "Saadame talle kooli öökulliga kirja!" ütles ta rõõmsalt Chaty'y kätt pidi kaasa vedades.


OT: mis korrusel öökullimaja on ? Ma ei mäleta Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 20:58

OT: Ma ei tea..

"Mhh? Öökulliga?" ei saanud Cathy aru, kuigi ta teadis küll et öökullidega saab kirju saata. "Ma tulen sinuga praegu kaasa, aga arvesta sellega et ma olen väsinud. Kui ma pikali kukun, siis sina vead mind. " kuulutas ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 21:01

"Kas sa oled väsinud?" küsis Al üllatunult "Noh hoia oma energijat siis kokku." ütles Al ja enne kui tüdruk midagi vastu ajama hakkata jõudis tõstis ta Chaty ilma mingi vaevata sülle. (Tüdruk oli väga kerge. )Ja nad suundus öökulli maja poole.

OT: oletame et see on siin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 21:07

OT: Olgu, oletame. Very Happy

Cathy hakkas vaikselt torisema, kuid hoidis siiski tugevasti kinni. "Tead mis?" küsis ta Al´i käest. "Ma arvan et Isis magab juba kuskil puu all. Mitte et see hea oleks, lihtsalt arvamus.. "
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 21:09

"Ma oletan sama." muigas Al. Nad sisenesid öökullimaja."Vali öökull välja." soovitas Al Chaty'le teda sülest maha lastes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyNelj Apr 14 2011, 21:11

Cathy kõndis öökullide keskel ringi. Kõige lõpus istus üks, ilus ja valge. "See" , oli Cathy kindlamast kindel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 06:50

"Selge!" ütles Al ja kriitseldas kähku kirja kortsu pärgamendile.


Isisi!


Sa pead McGnagall'i kabineti minema palun ära jää kuskile metsa magama.
Catherine on ka mures ja kui sa ööseks ära jää saad sa veel rohkem miinus
punkte ma arvan.

Albus


Al keeras kirja kähku rulli ja jooksi Catherine'i juurde. Öökull oli õnneks rahulik ja Albus sai kirja tema jala külge kinnitada ning kui kiri jala küljes lenda Öökull aknast välja.
"Lähme nüüd magama?" küsis Al kes hakkas ka natuke väsima "Ma loodan, et ta saab kirja kätte." ütles Pois haigutus maha surudes.

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 15:25

"Jah. Mina tahtsin juba ammu magama minna, oled märganud?" küsis Catherine muiates.

OT: Tegelikult on juba uus päev. Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 19:01

"jah sa vist midagi mainisid ennem väsimuse kohta." ütles Al teeseldud meenutusega ning muigas ka rõõmsalt Cathy'le.


OT: Kas teeme siis et on uus päev ja me nagu käisime magamas? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:09

OT: Jah, teeme nii. Siis peaks olema, et me mõlemad nagu alles tuleme siia koridori. Või äkki me magasimegi siin? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:10

OT: Selle ees võib veel miinust saada, aga hea mõtte tegelikkult... Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:12

OT: Häh, koridoris magamine.. Very Happy Karistatav? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:14

OT: mitte koridoris magamine vaid öösel koridoris kolamine Razz Aga teem siis ni, et maga sime siin ? ma kustutan puhke toast posti ära sis kui sa nõus oled et siin magasime.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:16

OT: Olgu siis. Alustame. Smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:18

OT: olgu


Al ajas ennast uimaselt üles. Ma magasin koridoris? küsis ta endalt imestusega. Nad olid mingi aeg Cathy'ga akna laua peale magama jäänud. Poiss hõõrus kukalt ta ei mäletanud sellest osast midagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:23

Cathy ärkas ehmatades üles, ta oleks peaaegu aknalaualt alla kukkunud. Ta vahtis silmi hõõrudes ringi, ise imestades kust ta siia koridori sai. Siis märkas ta enda kõrval Al´i, kes nägi välja sama imestunud kui tema. "Mida me siin teeme?" küsis Cathy uimaselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:24

"Jäime magama?" oletas Albus Cathy'st kinni rapsates kui tüdruk ääre pealt alla kukkus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:26

"Vist küll" lausus tüdruk. "Aga nüüd peame ennast püsti ajama enne, kui McGonagall näeb. Me oleme niigi halva mainega."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:29

Al muigas Cathy viimaste sõnade peale "Aga kuhu me siis läheme?" küsis Al aknaaualt maha hüppates. Poiss tuikus natuke, ta oli ikka veel unest uimane. Ta haaras tasakaalu säilitamiseks aknalauast kinni.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor EmptyReede Apr 15 2011, 20:32

"Me võime ju siin samas ka olla. Aga magada me enam ei tohi, eks?" pakkus Cathy. Ta vaatas ringi. Loodetavasti keegi ei näinud et ta Al´ga öösel siin oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kolmanda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor Empty

Tagasi üles Go down
 
Kolmanda korruse koridor
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Viienda korruse koridor
» Kolmanda korruse koridoris
» Seitsmenda korruse koridor
» Teise korruse koridor
» Neljanda korruse koridor

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: