Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Lapsed järve ääres

Go down 
+2
Isis Nigra Nox
Riley Jean Adams
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 20:57

"Tere," lausus Eva kõva häälega uutele tulijatele. Ta ei tahtnud tahaplaanile jääda, vaid vestluses osaleda. Selles vestluses, kus suured osalesid. Ja Cecelia. "Kes see on?" küsis Eva vaikselt Cecelia'lt, pika poisi poole kiigates.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 20:58

Mgan oli juba valmis ütlema, et Jack on masekunn, aga mõtles viimasel hetkel ümber. Äkki otsustab Jack siis hoopis ta välja anda? Pole vaja.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 20:59

Nessa vaatas Meganile juhmi näoga otsa. "Jajaa, ma olen Megan jaa, te ei teadnudki? Ma olen juba ammu Megan muide," luuletas Nessy juhmi näoga.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:00

"Ma ei tea, mingi poiss on, päris pikk veel teine. Tal on sõber ka, sama pikk. Ja ma tahan ta sülle," lausus Cecelia esimeste sõnade ajal õlgu kehitades. Tüdruk vaatas siis Jackile otsa ja lõpuks meenus talle ka poisi nimi. "Jack oled, jah?" küsis tüdruk ja pilgutas silmi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:00

"Vahetasite nimed ära?" küsis Jack nagu muuseas, selles oli küll mõte sees ju. "Ei ole, Logan olen," lausus Jack silmi pööritades. Kui Megan ja Vanessa võisid nii mängida, võis tema ka.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:01

Megan naeratas võidukalt. "Ei, ma olen sünnist saati Vanessa olnud."
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:02

"Ta on pikk," noogutas Eva, kes ise oli kasvu poolest CeCe'ga enamvähem ühepikkune. "Kas ta võtab sind sülle?" küsis ta itsitades. Poiss ei paistnud just eriti, lapsesõbralik?
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:03

"Ja mina olen Megan, sünnistsaati. Mu vanemad panid mulle selle nime muide," lausus Nessa mänguga kaasa minnes.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:03

"Jah, tema on Jack ja tal on sõber, Logan, kelle eesnimi on Tyler," vaatas CeCe Evale otsa. Sellest nimede vahetamise värgist ei saanud tüdruk midagi aru. "Ma tahan su sülle," ütles Cecelia siis juba päris vinguvalt ja tonksas Jackile vastu jalga.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:05

Megan noogutas innukalt kaasa. "Sama siin, ma olen absoluutselt koguaeg Vanessa olnud."
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:06

"Kas nad on su...Sõbrad?" küsis Eva Cecelia'lt. Need poisid, kellest CeCe rääkis. See pikk ja tema sõber, kes pidi olema sama pikk. Kui Cecelia poisi jalga tonksas, vaatas Eva veidi hirmunult poisi poole. Kui ta vihaseks ei saa, siis oli esmamulje Eva jaoks petlik.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:06

"Teil on lihtsalt kõigil nimed segamini," selgitas Vanessa.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:07

"Aga minule pani nime mu lohe," lausus Cecelia sarkasmiga selle kohta, et inimeste vanemad panevad neile nimesid. Tüdruk torkis ikka veel Jacki jalga. "Ei, ainult nemad on," vastas CeCe Eva küsimusele ja osutas kõigi järve juures viibivate poole.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:09

"Armas, lohed on armsad," sõnas Nessie CeCele. "Tead, mul on kahtlus et mu vana jänes pani mulle koos mu vanematega nime," ajas Nessa absurdset juttu, lambist.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:10

"Lõpeta ära," lausus Jack Cecelia'le. Ei ole vaja teda toksata, sülle ei saa ikkagi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:11

Meganil oli juba igav hakanud. "Ole vait, lihtsalt eks," ütles ta CeCe'le. Nende tüütu lobisemine tüütus üsna ära.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:12

"Log...Logu...Tyler pole su sõber?" küsis Eva, püüdes seda äsjakuuldud nime õigesti välja hääldada. Oleks temal ka sellisied suuri sõpru, nagu need tüdrukudki. Eva suhtles peamiselt omavanustega.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:14

CeCe toetas oma päkad poisi põlvede tahapoole, võttis poisi pihast kinni ja ronis ülespoole, alati oli vaja mingi variandiga välja tulla ja ronimisoskus tuli siinkohal kasuks. Tüdruk ronis mööda poisi selga ja lõpuks hoidis ta kätega tugevalt Jacki kaela ümbert ja jalgadega poisi piha ümbert kinni, et mitte alla kukkuda isegi siis, kui poiss ennast raputama peaks.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:16

"Issand, mis sul viga on?" küsis Megan pahaselt tollelt väikeselt tüdrukult, kes MJVK tunnis ka esinenud oli.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:17

"Hullemat sorti tähelepanuvajadus, ma arvan," vastas CeCe lõbusalt kellelegi, kellel oli ilmselt tähelepanuvajadus sama suur, aga tüdruk lihtsalt ei julgenud niimoodi esineda.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:19

"Olen tähele pannud, jah," lausus Megan ning vaatas tüdinult seda suurt esinejat. Noorus on hukas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:22

Jack'i jaoks tuli üllatusena see, et Cecelia mööda teda üles ronida kavatses? Seega kaotas poiss tasakaalu. "Mida vit*u sa teed?" küsis poiss, püüdes püsti jääda, mis ei õnnestunud, eks. Jack üritas kuskilt kinni haarata, koperdas kogemata Megan'ile otsa ning kukkus siis. Mitte päris selili, Cecelia õnneks, tõmmates Megan'i endaga kaasa.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:25

Megan, kes oli juba hakanud Jack'i ropendamise eest karistama, suutis vaid "KURAT" karjuda. Siis oli ta juba maas ning tundis, et tal on luud-kondid kõikjalt katki.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:26

OT. Ma ei oletanud, et Jack talle nagu päris peale kukkus eks. Very Happy

"Ou, sorry," lausus Jack, kes juba püsti oli. Ceceliast vaba ka, õnneks. "Jäid terveks?" küsis poiss veidi üllatunult Megan'ilt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 EmptyEsm Nov 21 2011, 21:28

OT: Aga mina oletan, et Megan peab haiglaltiiba minema. Nüüd sa veel maksad selle eest. Very Happy

"Vist," pomises Megan ning üritas tõusta, aga veeres siis tagasi lehehunnikusse. "Kurat, Adams, mu selg!"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lapsed järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lapsed järve ääres   Lapsed järve ääres - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Lapsed järve ääres
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» järve ääres
» Järve Ääres
» Järve ääres
» Külma järve ääres
» Järve ääres

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: