Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Gryffide puhketoas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Gryffide puhketoas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Gryffide puhketoas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Gryffide puhketoas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Gryffide puhketoas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Gryffide puhketoas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Gryffide puhketoas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Gryffide puhketoas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Gryffide puhketoas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Gryffide puhketoas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Putelanus Melancholy Flye
Vilistlane
Vilistlane
Putelanus Melancholy Flye


Postituste arv : 174
Join date : 26/08/2011

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 19:57

Pute ronis üpris loiult puhketuppa, viskudes surmväsinult diivanile kõhuli. Päev hakkas juba õhtusse jõudma, ning tema oli terve selle päeva veetnud ainult ühe asja kallal jännates. Nimelt oli ta püüdnud Jeanne't üles leida, kuid see üritus oli eba õnnestunud.

OT: Gretsuke Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:01

Jeanne, kes ei mäletanud oma puhketoa parooli, oli suutnud nii Paksu Naise kui enda üpriski vihaseks ajada, kuni Naine lõpuks Iris'e parooli ütlemata oli sisse lasknud. Et neiust lahti saada, vist. Igatahes oli Jeanne'i tuju üpriski paranenud, kui ta uhkelt puhketuppa astus ning kõigile paroolita sissepääsemist kuulutas. Jah, maailmaime.
Tagasi üles Go down
Putelanus Melancholy Flye
Vilistlane
Vilistlane
Putelanus Melancholy Flye


Postituste arv : 174
Join date : 26/08/2011

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:05

Tuttavat häält kuuldes Melancholy peaaegu, et hüppas lakke, kuna tal läks diivani pealt maha saamisega ikka väga kiireks. No tõesti. Päevläbi otsib ühte väikest tüdrukut taga, ja ei leia, ja siis kui on juba alla andnud, ilmub Jeanne kohale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:10

Jeanne kargles juba ringi, lükates vahepeal nooremaid õpilasi oma lemmikdiivanilt minema. Tuli oli kaminas - ilus. Jeanne haigutas. Peaks magama minema?
Tagasi üles Go down
Putelanus Melancholy Flye
Vilistlane
Vilistlane
Putelanus Melancholy Flye


Postituste arv : 174
Join date : 26/08/2011

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:13

Tehes tagurpidi salto - või siis pigem seda üritades, prantsatas Pute kuskile Jeanne ette, maha. Valu sabakondis kirudes ajas ta ennast püsti hetkeks tüdruku unustades. Valu tahtis silmnägemise ära võtta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:16

Jeanne tõstis korraks pilgu ning pidi äärepealt südamerabanduse saama, kui Pute'i nägi. Neid jooksis uuesti ukse juurde, hingas mitu korda sügavalt välja ning kadus uksest välja, sattudes jälle Paksu Naise jäise pilgu alla. Halb koht. Naine ajas neiu otsekohe puhketuppa tagasi. Hetke pärast oligi Iris jälle puhketoas tagasi ning lausus hüsteeriliselt: "Sa oled surnud, Putelanus."
Tagasi üles Go down
Putelanus Melancholy Flye
Vilistlane
Vilistlane
Putelanus Melancholy Flye


Postituste arv : 174
Join date : 26/08/2011

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:18

"Mida ma tegin?" nõudis Pute täiesti aru saamatult, silmadest peegeldumas hämming. Mis ta siis nüüd oli teinud?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:21

"Kui mina olen surnud, siis oled seda ka sina," lausus Jeanne, kuid rahunedes. Ta oli tõesti väga ära ehmatanud. Miks see poiss siis niiviisi tema ette prantsatas?
Tagasi üles Go down
Putelanus Melancholy Flye
Vilistlane
Vilistlane
Putelanus Melancholy Flye


Postituste arv : 174
Join date : 26/08/2011

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:23

"Kui sina oled..? Oot mida?" nõudis Pute täiesti segaduses. No tõega, ega ta siis meelega tüdrukut ei ehmatanud? "Ma kukkusin, ja ma ei tahtnud sind surnuks ehmatada." lausus Melancholy siis saades enam vähem aru, mis Jeanne nii pöördesse oli ajanud - või siis vähemasti seda oletades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:34

"Aga, kui mina oleksin sinu ette prantsatanud, kas sa poleks siis ehmatanud?" jätkas Jeanne. Neid polnud tegelikult pahane, ta tahtis lihtsalt, et Pute veidike süümepiinu tunneks.
Tagasi üles Go down
Putelanus Melancholy Flye
Vilistlane
Vilistlane
Putelanus Melancholy Flye


Postituste arv : 174
Join date : 26/08/2011

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:36

"Ee.. Ma ei tea." lausus Pute kukalt kratsides. "No sorries ma ei prantsatanud ju meelega." vabandas ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:37

"Ah, pole midagi," lausus Jeanne rõõmsalt ning tuli uuesti oma lemmikdiivani juurde tagasi. Iris naeratas ning küsis: "Mis sa teed siis siin?"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:39

"Sind otsisin." vastas Pute lubades oma näole kerge naeratuse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:40

"Valetad," leelotas Jeanne.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:43

"Ei valeta." lausus Pute kindlalt. "Ma otsisin sind päev läbi." jutustas ta edasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:49

"Valetad," kinnitas Jeanne, "sa otsisid endale ballikaaslast."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 20:49

"Otsisin." möönis Pute. "Ja sellepärast ma sind otsisingi." lisas ta nagumuuseas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyPüh Okt 23 2011, 21:01

Jeanne naeris. "Jälle sa valetad."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyEsm Okt 24 2011, 09:04

"Ma ei valeta!" käratas Pute nördinult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyEsm Okt 24 2011, 19:38

"Valetad," leelotas Jeanne edasi. "Pealegi, ma ei tulekski sinuga ballile - sa ei tantsinud minuga üldse!"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyEsm Okt 24 2011, 20:44

"Sa oled paha." otsustas Pute. "Ja nüüd pean ma põlvili vabantust paluma?" küsis ta siis sügava ohkeda. No jah, seda ta ka ilmslet vajaduse korral teeb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyTeis Okt 25 2011, 19:20

"Paha?" kordas Jeanne. "SA ÜTLESID, ET MA OLEN PAHA?" Noh, karjumine oli vajalik, et kõik teda ikkagi kuuleksid. "Loomulikult pead," lisas ta sõrmi nipsutades, "alusta kohe!"
Tagasi üles Go down
Putelanus Melancholy Flye
Vilistlane
Vilistlane
Putelanus Melancholy Flye


Postituste arv : 174
Join date : 26/08/2011

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyTeis Okt 25 2011, 19:32

Pute kortsutas kergelt kulmu. Kust see Jeanne nii ülbeks oli muutnud? Ei tema seda ei teadnud, ja hetkel põlvili palumine ka kõne alla ei tulnud. Pool Gryffindor'i õpilastest vahtis pealt. Ja kaasa arvatud Isis kes kuskil eemal diivanil Justin'i kõrval lösutas ja neid jälgis ise varjamatult irvitades. Ja noh, ta polnud ainus.. Mingi aeg oma vaatluse käigus unustas ta Jeanne. Ta lihtsalt pidi meelde jätma iga irvitava näo, et neid pärast sisse lööma hakkata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyTeis Okt 25 2011, 19:43

OT: Hea tekst, Very Happy.

Jeanne naeris. "Noh, mida sa ootad?" küsis ta, olles endaarvates tõeliselt mõjuvõimas. "Põlvita nüüd!" jätkas ta ning tõmbas kuskilt taskusügavustest välja võlukepi, et see Pute'i poole suunata. Lõpuks Iris siiski kahtles. Kas ta tõesti pidi nii ülbeks minema? Ei. Hetke pärast oli tema võlukepp jälle neidise taskus ning Anne asus kohe selgitama võlukepi välja võtmist. "Mulle tundus, et käis mingi prõks, ma ee.. mõtlesin, et midagi läks äkki katki." Jeanne punastas kergelt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas EmptyTeis Okt 25 2011, 19:47

OT: Aitäh Very Happy

"Midagi läks katki?" kordas Pute üpris arusaamatult, hakkamata Jeanne eelnevat teksti kommenteerima. Võib-olla tõesti? Melancholy ise polnud küll mingit praksu kuulnud, kuid ta oli ärganud ka alles siis, kui Jeanne teda uuesti kõnetas. "Sa oled punastades ilus." lausus Pute enne kui sõna sabast kinni sai. No ta lihtsalt pidi seda mainima, kuid uus naerpahvak sundis teda jälle pilku pöörama. No very well, Isis oli loomulikult kuulnud, ja tüdruk vaevles nüüd mingil seletamatult põhjusel rasketes naerukrampides. Pute soovis, et tüdruk endesse sureks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Gryffide puhketoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffide puhketoas   Gryffide puhketoas Empty

Tagasi üles Go down
 
Gryffide puhketoas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Puhketoas ...
» Sõbralikult puhketoas
» Puhketoas.Jälle.
» Puhketoas vedeledes
» Puhketoas puhkamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: