Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Puhketoas puhkamas  EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Puhketoas puhkamas  EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Puhketoas puhkamas  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Puhketoas puhkamas  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Puhketoas puhkamas  EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Puhketoas puhkamas  EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Puhketoas puhkamas  EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Puhketoas puhkamas  EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Puhketoas puhkamas  EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Puhketoas puhkamas

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:29

Alexa astus tüdrukute magamistuppa viivast trepist alla. Ta oli oma asjad üles viinud ning ennast Sigatüükas sisse seadnud. Enam ei tundunudki see koht tema jaoks nii jube. Tüdruk sättis endale salli ümber õlgade ning kõndis ühe mugava tugitoolini. Oli siiski üks asi, mida ta vihkas - vangikoobastes oli tema jaoks liiga külm. Lexi sättis ennast mugavalt tugitooli istuma.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:32

Jane otsustas pärast pikka päeva puhketuppa minna ja puhata.Jane ütles koodi ja astus sisse.Nähes seal üht tüdrukut keda ta ei tundnud ütles Jane viisakalt:"Hei." ja prantsatas siis ka tugitooli istuma.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:34

"Tere," noogutas Alexa ning tõmbas salli endale veel rohkem ümber. Ta polnud küll oodanud sellist käitumist võõralt slyth'ilt, kuid too tüdruk tundus talle siiski sõbralik. "Mina olen Alexa," lausus Lexi tüdrukule. Tal oli igav ning kuna blondiin oli temaga ise juttu alustanud, võis tema vabalt jätkata.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:39

"Ok.Ma olen Jane Macie.Lühemalt siis Mac, Maci või lihtsalt Jane."ütles Jane tundes end eriti lollilt."Mitmes klass?" küsis tüdruk, siis jutu jätkuks.Kuigi Jane aimas juba vastust tahtis ta vähemalt midagi normaalsemat küsida.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:41

"Seitsmes," lausus Alexa. "Ja sina?" küsis ta vastu, Jane'i pilguga mõõtes. Nad paistsid olevat üsna ühevanused.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:42

"Kuues"vastas Jane lihtsalt."Kas sa osaled ka Jacki suhte draamas?" küsis Jane siis otse välja, mis ta mõtles.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:45

"Suhte draama?" kordas Alexa pilkavalt. "Kuidas iganes te seda ka ei nimetaks. Jah, ma osalen seal," lausus Alexa. Mitte et tal ei oleks olnud valikut. See oli tema enda soov. "Tema on ka peamine põhjus, miks ma Sigatüükasse tulin," lisas tüdruk, nagu see oleks täiesti normaalne tulla ära Beauxbatons'ist mingi poisi pärast.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:48

"Aa, okei siis." kohmas Jane vastuseks.Talle ei meeldinud Jack, vähemalt selles mõttes.

OT:Minema nüüd.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyKolm Sept 14 2011, 21:50

OT: Okei.

"Ära ütle, et ta sulle ei meeldigi?" küsis Alexa ükskõikselt. Kes teab, äkki ei meeldinudki.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 18:44

"Kindlasti mitte vähemalt mitte, nii nagu sulle. Minust ei saa kohe kindlasti konkurent sellele Jacki jamale " vastas Jane lõbustatult.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 19:37

"Mul on selle üle vaid hea meel," lausus Alexa siiralt. Vähemalt Jane'ist polnud talle konkurenti.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 20:32

Regan jalutas õlgu väristades alla, siin ei olnud Beauxbatons'i soojust. Õe juurde jõudnud kallistas Reg teda, nii tegi ta alati. Tüdruk vaatas puhketoas ringi, polnud just palju inimesi. Ta tiris Alexalt salli ära, sättis ennast selle sisse ja jäi ootama, mida õde ütleb.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 20:38

Alexa kallistas õde vastu, nagu alati. "Ree-gaan!" hüüdis ta piiksuvalt, kui Regan tema salli ära tiris. Järelikult polnud ka õde selle külmaga harjunud. "Külm eks?" küsis ta. "Jäta endale," lausus ta siis salli kohta. Tal oli pikkade käistega pluus seljas ning kui varukaid veidi pikemaks tirida, ajas ka see asja ära.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 20:42

''Täiega,'' värises Reg edasi. ''Ja mina pean seal veel magama!'' vehkis ta kätega tüdrukute magamistoa poole viiva trepi suunas. Regan istus mingile diivanile, tõmbas salli kõvasti enda ümber ja peitis jalad keha alla, sellest istumispoosist oli natuke abi.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 20:45

"Sa pole ainus," lausus Alexa jalgu tugitoolile tõmmates. Ka tema pidi seal magama, kuigi vastumeelselt. "Kas nad pole midagi kuulnud küttesüsteemist?" küsis Alexa uskumatult, kuidagi pidi ju saama ka vangikoopad ära soojustada. Kuigi kui aus olla, ei jaganud Alexa isegi mingist 'küttesüsteemist' kuigi palju.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 20:48

''Mis asi on küttesüsteem?'' küsis Regan, kelle väike aju jäi sellisele asjale suletuks. ''Kas su Jack on ikka seda väärt? Tal peaks ju teine olema?'' küsis Reg edasi, lootes võib-olla kunagi jälle sooja Beauxbatons'isse naasta.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 20:52

"Ma ei tea," lausus Alexa tõsiselt õlgu kehitades, kuid hetke pärast ta naeratas. Ta polnud siiski ainus, kes sellistest asjadest midagi ei teadnud. "See on raske valik: soojus versus Jack. Mis sa arvad, kumma ma valin?" küsis Alexa. Regan pidi teda siiski tundma. "Ja selle 'teise' koha pealt...Küll Jack ta maha jätab," lausus Alexa enesekindlalt.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 20:55

''Ma tean, et sa valid Jack'i,'' lausus Regan pettunult. ''Kuidas sa küll seda kavatsed saavutada?'' küsis Regan, keda õe tegemised huvitasid. Ta vaatas veidi ringi, võib-olla on jutu teemaks olevad inimesed siia tulnud. Neid mitte nähes hingas ta taas rahulikult sisse ja keskendus Alexa'le.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 20:59

"Kas sa oled neid koos näinud?" küsis Alexa. Tegelikult ta isegi ei teadnud, kas Regan teadis, kes Jack'i tüdruk oli. "Igatahes, ära muretse. Kui ma midagi pähe võtan, siis ma seda ka teen," lausus Alexa, kuigi oli kindel, et Regan seda juba teadis. "Tuleb lihtsalt kaardid üks haaval lauale lüüa," lisas Alexa naeratades. Tal oli plaan vähemalt olemas.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 21:02

''Ei ole, ma olen vaevalt kooligi näinud,'' lausus Regan eitavalt pead raputades. Ta vaatas veelkord ringi jällegi veendudes, et keegi neid pealt ei kuula. ''Ja mis su kaardid siis on?'' küsis Reg niheledes.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 21:06

"Millal sa viimati Jack'i nägid üldse?" küsis Alexa mõtlikult. Nad olid ju kohtunud ikka. "Ma kavatsen teha midagi, mida teised pole teinud," lausus Alexa, pidades 'teiste' all silmas teisi Jack'i austajaid. "Tuleb natuke vaeva näha, küll ta siis mu pingutusi märkab," arvas Alexa säravalt.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 21:09

''Ammu... siis kui ta viimati meie pool käis?'' pakkus Regan. Tüdruk mõtles, kas Jack oli üldse nende pool käinud. ''Sebi teda pealegi, ta on kole,'' ütles Regan ausalt selle plaani peale. Tüdrukule meeldis Jack ainult sellepärast, et Alexa'le meeldis Jack ja ta ei teinud sellest eriti suurt saladust.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 21:13

Alexa noogutas. Jack oli nende pool käinud, ilmselt oligi see viimane kord, kui Regan Jack'i kohtas. "Ta ei ole kole," lausus Alexa, vajudes mõttesse. "Tegelikult on ta kõige kenam kutt üldse, keda ma elusees kohanud olen," lausus Lexi. "Ja neid pole olnud vähe," lisas ta siis teravalt.
"Pole minu süü, kui sulle šokolaadipoisid meeldivad," lausus Lex siis, muiates, pidades silmas tumedanahalisi mehi. Loomulikult polnud ta oma väites kindel. Lihtsalt, et midagi vastata.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 21:17

Regan naeris. Talle ei meeldinud neegrid, talle ei meeldinud üldse poisid, tal polnud sellist iga veel tulnud. ''Aga päriselt ka, saa nüüd oma armumisest üle ja vaata teda, ta näeb ju jube välja,'' lausus Reg lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  EmptyNelj Sept 15 2011, 21:23

"Ta on tõeliselt kuum," teatas Alexa. "Ta on blond," lausus Alexa, sõrmede vahel enda blondi juuksesalku keerutades ning unelevalt seina vahtides. "Ta on pikk," lausus tüdruk, pilku pööramata, "ta on kena, ta on hooliv, kuigi alati ta seda üles ei näita," lausus Lexi. "Ta on enesekindel, teab mida ta tahab..," lasi Lex edasi. "JA tal on musklid," lõpetas tüdruk, taaskord säravalt naeratades, kui pilgu tagasi õele viis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Puhketoas puhkamas  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  Empty

Tagasi üles Go down
 
Puhketoas puhkamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Öösel puhketoas
» Puhketoas ...
» Gryffide puhketoas
» Puhketoas.Jälle.
» Puhketoas vedeledes

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: