Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Puhketoas puhkamas

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:27

''Ehk ta on jobu,'' pomises Regan pika iseloomustuse kohta. ''Mis need musklid asjas rolli mängivad?'' küsis Reg saamata aru musklite mõttest. Musklid on selleks, et Jack jõuaks kedagi tõsta, kui vaja? Või millekski muuks? Regan ei tahtnud seda kõvasti küsida, kartes endast lolli mulje jätta.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:30

"Ei ole jobu..," pomises Alexa, tehes pähe mossis näo. Siiski hetke pärast oli tema kaval ilme tagasi. "Musklid näevad ilusad välja," lausus tüdruk, nagu see oleks kõigile selge. "Sa ei tahaks endale ju õllekõhuga meest, mina küll mitte," lausus Alexa lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:34

''Ma ei taha endale üldse meest,'' lausus Regan.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:37

"Mitte kunagi?" küsis Alexa kahtlevalt. "Isegi mitte väikest šokolaadipoissi?" küsis neiu pilkavalt. "Sulle meeldivad siis hoopis tüdrukud?" päris ta, tema jaoks polnud vahet. Tema aktsepteeris kõiki inimesi, seega ei muutunud ka tema hääletoon selle küsimuse juures.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:38

''Ei, ma ei taha naist ka!'' lisas Regan selle oma eelmisele lausele, kuuldes Alexa öeldut. Tüdruk vaatas õde kahtlustavalt, Alexal oli temast nii halb arvamus?
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:43

"Ma lihtsalt pakkusin," lausus Alexa, tõstes kaks kätt üles. Rahu ja alla andmise märgiks. Ta polnud sellega midagi halba mõelnud, "Küll sa kunagi ümber mõtled," lausus Alexa siiski, oli selles üsna kindel.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:47

''Ära ole selles nii kindel, ehk ma ei leia kunagi seda 'õiget','' lausus Regan rahulikult. ''Võib-olla räägiks nüüd Jack'ist edasi,'' pakkus tüdruk välja, et teemat endast kõrvale viia. Talle ei meeldinud endast rääkida. Reg vaatas Alexa'le otsa, oodates mingit nõmedat lauset Jack'i kohta.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:52

"Jack siiski näeb hea välja," lausus Alexa kindlalt. See teema talle sobis. "Ta on tore," õhkas Alexa, ja see oli ju tõsi. "Aga tead, tal on üks kena sõber ka..," lausus Alexa. "Oled sa kohtunud Tyler Logan'iga?" küsis Lex kavalalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:55

Regan hakkas naerma. ''Ei, vist mitte,'' lausus Reg itsitades. See oli lihtsalt nii nõme küsimus. ''Kas see sõber on sama kole kui Jack?'' küsis tüdruk, saades aru, et neil on õega erinev meestemaitse.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:58

"Mitte niii kena," arvas Alexa, aga see oli ainult tema arvamus. "Noh, sa peaksid temaga kohtuma," lausus Alexa rõõmsalt. "Ta on ka Slytherin'is," lisas tüdruk. "Seitsmendas, nagu Jack," lisas ta, taaskord teemasse Jack'i kaasates.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 22:00

''Natuke liiga vana minu jaoks,'' püüdis Regan kuidagi asjast välja vingerdada.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 22:02

"Ei ole, vanusevahe tuleb ainult kasuks," arvas Alexa. "Vanemad mehed ongi kogenenumad, rohkem elu näinud...," alustas Alexa, kuid mõtles ümber, "okei, nii vanad nad nüüd ka ei ole!"
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 18:42

''Ma ei taha endale meest,'' lausus Regan veel rahulikult. Kas oli tõesti nii rakse sellest aru saada? Reg vaatas enda ümber ringi ja kohendas salli, tal oli natuke palav hakanud. Vanuse kohta otsustas tüdruk lisada: ''Vaata, nad on sinu vanused mitte minu vanused, meil on ka väike vahe sees.''
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 18:46

"Jah, minu vanused," lausus Alexa noogutades. Tegelikult olekski Lex'ile keegi vanem sobinud, kuid antud juhul ei tahtnud ta kedagi peale Jack'i. "Olgu, ma saan aru, igasugune jutt meestest on lõpetatud," lausus Alexa siis süütult.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 18:55

''Eiei, sa võid oma Jack'ist edasi rääkida, räägi temast nii palju kui tahad, ainult ära mind juttu sega,'' ütles Regan ükskõikselt, teda ei huvitanud kellest rääkida, põhiline, et üldse midagi rääkida oleks.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 19:00

"Aga ma ei taha temast enam rääkida," otsustas Alexa. Tüdruk kohmitses hetke oma kingade kallal, viskas need siis puhketoa põrandale ning tõmbas jalad kõverasse tugitooli, nii oli soojem. "Sind ju ei huvita ka see, mida ma temast jahvatan," lausus neiu muiates. "Ainus asi, mida ma tahan on see, et ta oma plika maha jätab," lisas Lex.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 19:09

''Ega ei huvita jah,'' lausus Regan naeratades. ''Aga selle tüdruku koha pealt ei oska ma sind aidata, või käsid sa mul minna Jack'i juurde ja teda mingil viisil mõjutada?'' küsis tüdruk muigega. Regan viskas salli Alexa'le, tal polnud seda enam vaja, diivanil istudes oli päris soe hakanud.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 19:19

Alexa pani endale salli ümber, külmavares nagu ta oli. "Tegelikult päris hea mõte," arvas Lexi naerdes. "Mine ja ütle talle, et ta tüdruku maha jätaks," lausus Alexa säravalt. Loomulikult võtaks Jack enda eksi nooremat õde kuulda.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 20:40

''Okei, kas ma peaksin siis minema hakkama?'' küsis Regan lõbusalt, ta oli juba väike tahtmine jälle Jack'i näha, ikkagi päris kaua oli viimasest kohtumisest möödas. ''Kus ta asuda võiks?'' küsis Reg taas Alexa'lt, ise vaikselt püsti tõustes ja ennast ukse poole pöörates.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 16:19

"Päriselt tahad minna?" küsis Alexa naerdes. "Ilmselt istub kuskil koos oma plikaga," arvas Lex mõrult. "Aga viitsid talle edasi öelda, et ma kohtun temaga täna järve ääres," Lex vaatas kella, "kell üheksa?" See mõte oli talle just pähe karanud. "Ja see pole kutse, vaid käsk et ta kohale ilmuks," lausus Lex armsasti naeratades. "Sa ju ütled talle?" küsis ta õelt, endiselt naeratades.
Tagasi üles Go down
Regan Carter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Regan Carter


Postituste arv : 409
Join date : 12/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 18:12

''Loomulikult tahan ma teda näha,'' lausus Regan nagu see oleks loogilisim asi maailmas. ''Ja ma ütlen talle selle, kui ma ta kuskilt üles leian, kui ma teda kuskilt ei leia, siis ma ei ütle talle midagi.'' Regan astus ukse juurde ja enne ära minemist vaatas veel korraks Alexa poole.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 20:06

"Mine jah," lausus Alexa naerdes ning noogutas, kui Regan veel tagasi vaatas. Tüdruk istus veel mõnda aega tugitoolis, kuid üsna varsti tõusis temagi püsti. Mõne hetke pärast oli tüdruk juba teel trepist üles magamistuppa.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas puhkamas    Puhketoas puhkamas  - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Puhketoas puhkamas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Öösel puhketoas
» Puhketoas ...
» Gryffide puhketoas
» Puhketoas.Jälle.
» Puhketoas vedeledes

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: