Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kõmpimas, toitu otsimas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kõmpimas, toitu otsimas

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Xavier Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Xavier Z. Demir


Postituste arv : 86
Join date : 30/06/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 20:42

Xavier on vägagi tusane, kui tal on kõht tühi. Minnes kööki tervitas ta majahaldjaid ning vaatas ringi.
Tagasi üles Go down
Ally Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ally Brown


Postituste arv : 220
Join date : 15/10/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 20:49

Ally lõi köögi ukse lahti, ning jäi raevukalt ukseavasse seisma. Mingid esimese klassi põrnikad olid teda puhketoas surmani tüüdanud. Neid otsustas nende eest kööki põgeneda, sest parajasti oli tal ka nälg kallal. Köögis oli juba mingi poiss. Loomulikult Alexandra jaoks võõras, oli ta ju siin koolis vaid esimest päeva. "Oih, tere," ütles tüdruk kiiresti, ning kuulutas majahaldjatele oma soovi.
Tagasi üles Go down
Xavier Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Xavier Z. Demir


Postituste arv : 86
Join date : 30/06/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 20:52

Poiss vaatas tüdrukut. Ning tervitas teda.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 20:53

Alexa kõndis lossi peal eksinult ringi. Ta otsis kööki, kuid tal polnud aimugi, kus ta asus. Ringi ekseldes leidis ta siiski lõpuks ennast köögi ukse tagant. Tüdruk seisatas hetke, enne ukse avamist. Kas ta peaks koputama? Ta ei teadnud ju, kelle tööd ta oma tulekuga segada võis. Siiski avas Lexi lõpuks vaikselt ukse ning kohkus, kui veidra välimusega haldjaid nägi. Ta tõesti ei teadnud, et Sigatüükas sellised olevused töötasid. Harilikult oleks tüdrukul sellest söögiisu ära läinud, kuid seekord ta kogus ennast ning astus ühele haldjale lähemale, et endale teed paluda. Tal oli tõesti külm, jälle. Siis pööras Lexi ennast ringi ning märkas kahte teist õpilast. "Terekest," lausus Lexi ning võttis ühe laua ääres istet, asetades jala üle põlve.
Tagasi üles Go down
Ally Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ally Brown


Postituste arv : 220
Join date : 15/10/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 20:55

"Tere, " lausus Savy naeratades.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 20:55

Megan oli peaaegu märkamatult Alexa sabas sibanud, kui too köögi poole tõttas. Neiu kõdistas pirni maalil ning astus kööki, kus olid veel mõned õpilased ning suur hulk majahaldjaid, kes ringi sibasid. Megan käskis endale ühe tee teha ning läks istus ühele pingile. "Kaduge nüüd minema kõik, minu maa," kuulutas ta.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 20:57

"Mina olen Alexa," lausus Alexa ennast tutvustades ning võttis ühelt majahaldjalt oma tee vastu. Megan'it silmitses ta ainult kerge imestusega. Tüdruk oli tõesti endast heal arvamusel.
Tagasi üles Go down
Ally Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ally Brown


Postituste arv : 220
Join date : 15/10/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 20:58

Alex'i naeratus kadus, ning asendus kiiresti kulmukortsutusega. "Tere sullegi," lausus ta Megan'ile aeglaselt. Oli see tüdruk hull? "Alexandra. Või noh, kõigile enamasti Ally, kuid sünninimega Savannah Alexandra," tutvustas neiu end Alexa'le.
Tagasi üles Go down
Xavier Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Xavier Z. Demir


Postituste arv : 86
Join date : 30/06/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:00

Poiss tahtis tüdrukutelt nende nimesi küsida ning veel ühele tere ütleda, kuid kui Megan astus sisse ta lihtsalt vaikis. Eriti kui ta kuulutas. Poiss oleks äärepealt komistanud, kuid seda ei juhtunud.
''Mina olen Xavier, muidu,'' ütles ta tüdrukutele.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:00

"Ah, nohm ma olen lahke, " lausus Megan, "võite siia jääda." Seejärel meenus tallegi, et ennast tuleks tutvustada, aga veidi teisel moel. "Minu nimi on Vanessa." Ta tõesti lootis, et Alexa midagi ei ütle.
Tagasi üles Go down
Ally Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ally Brown


Postituste arv : 220
Join date : 15/10/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:01

Ally noogutas Xavier'i poole, pani siis käe suu ette ning irvitas vaikselt. Megan'i pärast muidugi.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:02

"Ta on Megan," lausus Alexa turtsatades. "Või oled sa oma nime muutnud?" küsis ta Megan'ilt süütult.
Tagasi üles Go down
Xavier Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Xavier Z. Demir


Postituste arv : 86
Join date : 30/06/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:04

''Meganit ma tunnen,'' ütles Xavier kui Alexa oli seda talt küsinud. ''Suvel, ''Leekivas katlas'' '' mäletas poiss seda endale meelde, ''ta kutsus mind Bieberiks.''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:04

"Ei, mu klassi õde on Megan," parandas Megan teda. "Mina olen Vanessa Rosaly."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:05

"Muidugi oled," pööritas Alexa silmi ning puhus peale oma teele, enne kui sealt lonksu võttis.
Tagasi üles Go down
Ally Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ally Brown


Postituste arv : 220
Join date : 15/10/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:05

Ällie muigas. Tal polnud aimugi, mida võiks Megan tema tegevuse peale kosta, igatahes otsustas tüdruk ennast korraks Megan'i koopiaks muuta. Paar sekundit Megan'ina oli piisavalt, peale seda muutus Alex endaks tagasi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:07

"Minu nimi on Vanessa Rosaly Elencia," kordas Megan järjekindlalt. Ta vaatas, kuidas mingi tüdruk end täpselt temaks endaks muutis. "Järjekordne metamorfmaag. Megani õde Wandere on ka."

OT: Ma lähen, ärge siin midagi kokku keerake. Very Happy
Tagasi üles Go down
Ally Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ally Brown


Postituste arv : 220
Join date : 15/10/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:08

"Kas on?" uuris Ally Alexa'lt. "Ei tahaks nagu uskuda, see tüdruk siin on parajalt veider, et oma tegelik nimi unustada."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:10

"See tähendab sinu õde, Wanda," lausus Alexa silmi pööritades Megan'ile. Milleks oli Megan'il seda näitemängu vaja? "Ma olen täiesti kindel, et see siin on Megan," lausus Lexi siis.
Tagasi üles Go down
Xavier Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Xavier Z. Demir


Postituste arv : 86
Join date : 30/06/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyEsm Okt 17 2011, 21:16

Poiss ei lausunud midagi, vaid sättis end lauda ning jõi teed. Ta ise oli üpris kindel, et see on Megan, kuid poiss vaikis.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyTeis Okt 18 2011, 13:11

"Alexakene, miks sa valetad?" porises Megan, aga ei andnud alla. Veel mitte.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyTeis Okt 18 2011, 20:14

"Oot-oot, kumb meist valetab?" küsis Alexa manitseva häälega Megan'i poole pöördudes.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyKolm Okt 19 2011, 12:32

"Sina," lausus Megan näpuga vibutades. "Minu nimi on koguaeg Vanessa Rosaly olnud."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyKolm Okt 19 2011, 18:37

"Muidugi," lausus Alexa. "Ja kes on Megan?" küsis ta siis süütult.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas EmptyKolm Okt 19 2011, 18:39

"Ta on slytherinlane, kuues klass, õde on Wandere," lausus Megan, "rohkem ma ei tea." Hea valetaja? Nope.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõmpimas, toitu otsimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõmpimas, toitu otsimas   Kõmpimas, toitu otsimas Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõmpimas, toitu otsimas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» sööki otsimas
» Seltsi otsimas
» Raamatukogus lugemist otsimas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: