Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:08

"Mis see sinu asi on." lausus Belle mürgiselt.Tal oli paha tuju ja kõige tipuks oli ta siin üleval ainsa inimesega, keda ta vältida oli üritanud. "Jah." vastas ta siis lühidalt ja vaatas mujale.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:10

Sam kuulis Anabelle mürgist tooni,,Kuule, sa pole ainuke, kellel on raske olnud. Mul oli üleeile õhtul suur mäluauk, ja ma võisin tol ajal teha mida iganes''

OT:Mälauk=Noakaklus ja see haiglatiivaasi
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:12

Anabelle naeris võltsilt. "Teeskle jah oma mäluauku, nagunii keegi seda ei usu." lausus neidis. Ta oli Emilylt kõike kuulnud ja ei hakanud tüdruku sõnades kahtlema. Kuigi tal oli raske Sami sõnades kahelda.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:16

Sam püüdis pisaraid tagasihoida,,Sa ei tea, kui raske see on, ühel hetkel kivitrepist üles joosta ja siis, järgmisel hetkel mäletad end hommikul haiglatiivast. Sa ei tea, mis tunne see on, kui sa ei tea, mida oled eelmisel õhtul teinud. Ma võisin kellegi tappa!''Sam suutis vaevu pisaraid tagasihoida.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:21

"Sa tapsidki peaaegu kellegi!" karjus Anabelle. Tal oli juba ükskõik. Ükskõik taktitundelisusest, ükskõik tunnetest ja kogu sellest jamamisest. "Ma arvasin, et sul hakkas parem kui ma sinuga olin!" karjus neidis, kuid pisaraid ta silmist ei tulnud. "Ükskõik." omises Ana ja vaikis.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:25

Sam vaikis, kuid peale kümmet minutit vaikust lausus ta:,,Hakkaski, kuid peale seda, kui sa läksid, on kõik hullemaks läinud.''Sam põõras Anabelile selja ja vaatas taevast,,Ma ei saa mitte midagi kontrollida, kui ongi mingi viis seda parandada, siis pean ma lihtsalt end ahelatesse panema''Sami silmist veeres pisar.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:28

Anabelle raputas pead. "Me oleksime võinud edasi koos olla, kui sa poleks seda teinud." vihjas neidis suudlemisele. Ta ei kavatsenud mainida, kuidas see talle meeldinud oli. "Sa pead lihtsalt enda kallal töötama." lausus naiu poisi huuli silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:32

,,Kuidas?''Sam raputas pead,,Mul on vihahood, ma ei oska ennast maandada, mul on mäluaugud. Ma ei saa ennast parandada''Sam oli suht vihane juba,,Ma olen selline nagu olen ja pean sellega leppima!''
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:34

"Seda polnud ju, kui sa minuga olid. Ma parandasin seda." lausus Anabelle, enne kui ennast peatada sai. Kas ta üritas Sam'i jälle teda suudlema ajada või midagi. Ana oleks pidanud lahkuma, aga tasakaalutu Sam ei ol ud hea asi, mida üksi jätta. Ta võis alla hüpata.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:36

,,Sa ei parandanud mind, sa aitasid mul saada paremaks inimeseks, sa vähemalt proovisid''Sam ohkas,,Ma kardan, et pean tollest ööst kõik teada saama. Mida mategin üleeile ööl, kui mul mäluauk oli?''
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:39

"Ei, ma ei tea." ajas Anabelle vastu. Ta ei tahtnud siia istuma jääda, eriti koos Samiga kahekesti. Siin üleval oli üsnagi romantiline ning Belle ei tahtnud et asjad areneksid.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:41

,,Kuidas sa said siis teada, et ma peaaegu tapsin kellegi?''küsis Sam,,Räägi kiiresti, ma olen tõeliselt väsinud''
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:46

"Arvasin." lausus Anabelle ja hakkas teisele poole tornitippu lonkama, et ukseni jõuda. Tema ja ukse vahel seisis ikka veel Sam, mis polnud just eriti hea uudis. "Ma pean õpoima." lausus Belle kiiresti.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:48

,,Olgu''lausus Sam ja hakkas allaminema,,Headööd siis''lausus poiss veel ja võttis enda kotid,viiuli,poogna ning mantli.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:51

Anabelle ohkas. "Oota." lausus ta vaikselt, pooleldi lootes, et Sam teda ei kuule. Anabelle teadis et ta ei saa ösel magada, kui laseb poisil praegu lahkuda. "Oota palun." lausus neiu veidi valjemalt.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 01:55

Sam kuulis Anabellet,,Mis?''küsis poiss. Sam oli tõesti väsinud, kuid ta kõmpis tagasi torni.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 02:01

"Sa ähvardasid ühte tüdrukut noaga, et ta sulle minu ja Kelly kohta räägiks. Ja kui ta midagi ei teadnud, siis sa lõikasid talle õlga." seletas Belle kiiresti nõjatus vastu seina. Tal oli juba valus, ilmselt mingi väänamine. "Ta pääses minema." lisas neidis lõppu ja vaatas esimest korda Samile silma.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 02:06

Sam raputas pead,,Kas sa tunned teda? Ütle talle edasi,et vihkan end,,Sam hakkas allaminema enda asjadega''head öòd,Anabelle"
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 10:21

"Sam!" hüüdis Anabelle teda tagasi. "Tule korraks." lausus neidis. Kutt tundus liiga depressiivne et midagi korralikult teha. Ja Belle ei saanud ilmselt enne keskööd oma vigastusega alla.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 13:36

Sam tuli tagasi torni,,Mis?''Sam kortsutas kulmu. Tal oli isegi võibolla üks magamiskott kotis, aga eriti eelistatud ei ole see, et ma siin magaksin.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 20:05

"Kas... kas sul on kõik korras?" küsis Anabelle veidi kõhklevalt. Ta oleks pidanud haiglatiiba minema, aga mõte kuskil jokutavast Samist polnud kõige parem. "Ma mõtlen nagu siin üleval." lausus neiu sõrmega pea peale koputades.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 21:43

,,Jah, ma olen lihtsalt väsinud''lausus Sam ja muigas,,Ma peaks minema alla, aga kahjuks oleme me ühes kõrgemas tornis. Milline jama, ma kardan, et pean kuskil mõne nurgaaguse otsima''Sam põõritas silmi,,Suva see, niikuinii hakkab koit lähenema''Tõesti oli silmapiiril näha midagi punakat, päike hakkas varsti tõusma.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 21:46

Uskumatult silmitses Anabelle taevast. Hakkas tõesti päike tõusma. Alles siis jõudis talle kohale, kui kaua ta oli üleval olnud. "Sam, sellest hommikust Tarviklikus toas." alustas Anabelle rääkimist ja hammustas siis huulde. Ta polnud kindel, kas oleks pidanud selle üles tõstma.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 21:58

,,Jah?''küsis Sam ja istus äärepeale. Mida Anabelle õelda tahtis?
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 EmptyReede Aug 16 2013, 22:04

"Ma tajtsin vabandada, et ma ära jooksin." lausus neiu maha vaadates. Ta võlgnes Samile vabanduse. "Ma ei oodanud lihtsalt midagi sellist." lausus Belle kõhklevalt. Kuigi talle oli see meeldinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)   Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam) - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ja ma olengi üksi.. taas.
» Üksi pidu panna on ikka nii lahe..
» Making my mind
» Reeglid mind ei koti
» Miks tuled sa mind piinama?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: