Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ja ma olengi üksi.. taas.

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 15:27

Jack oli peale Lunalt korvi saamist tulnud siia, lendluudpalli väljakule.
Ta oli võtnud oma luua, üks uuemaid ja paremaid. Tema meelest lendluudpall rahustas närve, jah rahustas, seega ta istus luuale ja tegi väljaku kohal tiire ja surmasööste

OT: Isabella.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 15:32

Bella tuli siia kuna talle meeldib lendluupall ja mõtles,et äkki näeb siin kedagi.Bella istus maha ja vaatas äkki näeb kedagi.Ja keda ta seal näeb .Seal tiirutab üks ülinunnu poiss.
OT:Ma kell 16,00 tagasi .vend tahab arvuti ja pean ta poolekstunniks laskma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 15:34

Jack vajub unustusse ning mõtleb, et ta on püüdnud just kitu. Jack tahab aplausi ning ronib jalgupidi oma Piksenoole selga ning tiirutab niimoodi. Käed tõstab ka üles. Ja siis ta märkab, et üks tüdruk vaatab teda. "Kurat" sõnab ta, kui ta ehmatusest maha kukub ja luuast ainult kätega kinni hoiab, ripub.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 16:00

Bella ehmub kui näeb poissi luua küljes ripumas.Bella tõusis ja jooksis sinna kus oli poiss.Bella vaatas mida poiss edasi teeb .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 16:02

Jack tõstis, võiks üelda peaaaegu ninani oma jala ja ronis luua otsa. Ta istus nüüd mõlemad jalad ühel pool ja kõlgutas neid, ise tüdrukut uurides. Päris armas, teine.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 16:08

Bella tundis kergenust kui poiss tagasi luuaselga sai .Bella istus sinna tagasi kus ta istus."Nii nunnu poiss ikka"Pobises Is endaette.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 16:11

Jack keeras luuda istekohtade juurde ja sõitis tüdruku poole. "Oli naljakas?" küsis ta üsna kõrgilt. Raudselt mõni dorklane.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 16:16

Is vaatas Poissi kes tuli tema juurde."Ei olnud,ma ehmusin,et äkki kukkud alla"Vastas Bella tõsiselt.Ta tõusis ja kõndis vaiksel sammul edasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 16:21

Jack turtsatas. "Väga armas." vastas ta ning muigas. Ta oli midagi muud arvanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 16:25

"Ma tean "Vastas Is.Ta jäi seisma ja vaatas poissi.Bella naeratas poisile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 16:29

Jack muigas õrnalt vastu. "Sul on ilusad juuksed." sõnas ta ning ronis luualt maha ja võttis koha tüdruku kõrval. Siiski ei soovinud, ta eriti suhet, sest Lunalt sai ta korralikult korvi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:17

Is vaatas poissi."Tänan,ega no sa olde väga seksu"Ütles Bella muiates.Ta uursi poisi luuda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:19

Jack punastas. Polnud vist võimalik eemale hiilida. Jack märkas, uida stüdruk ta luuda uurib ja ulatas selle rõõmuga talle. "Pikenool, aga põhimõtteliselt kasutan ma treenides puhas plats seitset"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:24

Tüdruk võttis luua vastu."Mu fav,ise lendan ka sellega ".Tüdruk istus luua selga ja hakkas lendama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:27

Jack turtsatas vastuse peale. Oi noh, tüdruku lendamisel polnud suurt vigagi. "Accio puhas plats seitse" sõnas Jack ja kutsus oma trenniluua. Ta istus selle selga ja põrutas tüdrukule järgi. "Kes sa meeskonnas oled ja mis on su nimi? Ma olen ajaja, Jack." küsis Jac
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:31

Is vaatas poissi kes oli tema kõrval."Ma ei olegi meeskonnas,ma sõidan endalõbuks."Vastas poiss.Tüdruk ütles Jac´ile"Minu nimi Isabella ".
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:38

"Olgu nii, Isabella. " vastas ta. Tal ei tulnud midagi pähe ka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:41

Is maandus maapinnale.Ta ronis luualt maha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:42

Jack tegi samamoodi. "Sul on poiss?" küsis ta siis. Ta ohkas ja saatis oma luua tagasi kooli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:45

"Ei,tegelt mul oli,aga siis kui poiss sai teada,et olen võlur jättis mu päevapealt maha.MA pole eriti kurb ka ta oli jobu"Vastas Is."Sul on tüdruk??".
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:47

"Oh, võinuks arvata et oli aga ta andis mulle päris kenasti korvi." vastas Jack ning tammus veidi üe koha peal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:53

Is vaatas maha."Loll on siis "ütles Bella.Ta vaatas uuesti poissi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:54

"Mitte eriti. " vastas ta. Näis et Jack meeldis kellegile. Ja Jakeile meeldis keegi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 17:56

"Onju,ainult loll jätaks sinu suguse kena poissi maha".Bella naeratas Jack´ile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. EmptyTeis Juul 09 2013, 18:00

"Ma tänan." naeratas Jack. Tüdruk meeldis talle ja Jack talle. "I like you" sõnas ta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ja ma olengi üksi..  taas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja ma olengi üksi.. taas.   Ja ma olengi üksi..  taas. Empty

Tagasi üles Go down
 
Ja ma olengi üksi.. taas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Taas järve ääres
» Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)
» Üksi pidu panna on ikka nii lahe..
» Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: