Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kelly Sweet 17(massiteema)

Go down 
+15
Ethan Hayes
Nathan Hill
Brett Thompson
Xi Lu Han
Bart Albus Lupus
Piper Stacy Martinez
Harold E. Styles
Sam Nick Yaxhel
Isabelle Blue
Jonathan Miller
Rosio Rolandes
Sarah Johnson
Anabelle Woodsen
Ryan Dawson
Kelly Wharwood
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 22:58

Ryan viis Sarah järve äärde kalda poole. ''Sarah, sul ei ole poissi, eks?'' küsis Ryan Sarah'lt, viitades Sarah poisilikule pusale.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:01

"Miks sa arvad, et mul poiss on?" küsis Sarah nähtavalt segaduses. Ta tõesti ei mõistnud sellel hetkel, et poiss viitas ta pusale.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:03

''Ma ei tea. Ma eeldasin, sest sul on ju mingi poisi pusa seljas.'' ütles Ryan muiates ''Aga see selleks.'' Ryan eeldas juba, et Sarah'l ei olnud poissi ''Aga kas ma võin su poiss olla?'' küsis Ryan siis. See oli nii awkward praegu, aga vahet pole.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:04

Kelly vaatas korrast ennast ning see järel tagasi Hanniet. "See on väga tore, et sa tulid. Ma lihtsalt ei oodanud, et sa tuled... pärast meie tüli."
Tagasi üles Go down
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:08

Luhanile tuli meelde tema pisarad ja anumine, kuid ta raputas selle kõik mõttest. "Ma oli arutanud veidi. Ja mõtlesin, et ma võiksin olla pigem su... sõber," poisil oli valus öelda seda viimast sõna. "Kui see, et ei saa üldse su läheduses olla. Isekas, või mis?" Lulu muigas.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:13

Kelly jäätus. Sõber. Mnjah, seda ju Kelly poisile mõista andis, et ta ei soovi temaga olla... enamat kui sõber. Kelly sättis veidi kinke, kuid mõtted olid tal vaid poisi öeldul. Neiul hakkas sõnadest juba pea valutama. Tüdruk tõttas rahuliku sammudega minema, edasi telgist. Ta teadis, et ei oleks tohtinud pidu üksi jätta, aga mis teha, kui neiul oli paha tuju. Kelly silmanurka tuli pisar ning see voolas alla ta põsele.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:15

Ja Ryan muidugi märkas, et Kelly'ga juhtus midagi ''Ma tulen kohe tagasi.'' ütles Ryan Sarah'le, tegi tüdrukule põse peale musi ja jooksis Kelly'le järgi. Olles jõudnud Kelly'ni, haaras ta tüdruku käsivarrest kinni ''Mis juhtus?'' küsis Ryan Kelly'lt murelikult.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:19

Neiu pööras pea kõrvale ja lausus: "Miks peab just siis, kui mu elu on sital tasemal, tulema tema tagasi ja ütlema, et tahaks minuga jälle olla? Kus ta enne oli?" pomises Kelly vihaselt.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:21

Ryan vaatas ehmunult Kelly't ''Luhan tahab sinuga jälle käima hakata?'' nii sai Ryan hetkel aru ''Mis ta ütles sulle?''
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:24

Sarah naeris, selle pusa jutu peale. "See on mu venna oma, kui sa nii väga teada tahad," vastas Elina muiates. Ta naer, aga kustsus, kui Ryan selle poisiks olemise teema tõstatas. "Mm, ma arvan, et..." kogeles Sarah. Oma lauset tüdruk, aga ei jõudnudki lõpertada, kuna poiss jooksis minema. Nojah,siis.

Piper, party girl nagu ta oli liikus ka lossist järve äärde. Tal olid jalas kõrged kontsad ja seljas lühike kleit neetidega. Tal oli juba praegu külm ja arvatavasti mida õhtu edasi, seda külmemaks läheb. Piper, aga mõtles, et eks peab, siis mõne poisi otsima, kes teda soojendaks ja jõudis muretult järveäärde. Piper küll sünnipäevalast ei näinud, aga hüüdis igaks juhuks üle platsi:"Palju õnne!" ka.
Tagasi üles Go down
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:28

Luhan vaatas kuidas tüdruk tema juurest minema sammus. Kas ta oli midagi valesti öelnud? "Seda... Sa ju tahtsid... Eks?" poiss pomises. Ta tahtis tüdrukule järgneda, kuid nähes, et keegi juba tegi seda, lõi ta põnnama. Luhan siiski võttis julguse kokku ning järgnes neiule vaikselt. Ta üritas varjatuks jääda. Kelly järsk käitumine tegi poisile muret.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:29

"Sünnipäevalapsel on kriis." lausus Anabelle Piperi poole kõndides. Ta ei näinud välja soojemalt riides kui Anabelle. "Aga sa oled teretulnud." noogutas neidis ta uuris siis tüdruku riideid noogutades.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:29

"Jaa, no, ei,.... no ma ei tea." Kelly hakkas nutma. Ta lõi oma pead enda käega ning korrutas siis: "Miks ta pidi tulema, palun ütle mulle, miks."
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:33

"Ehk siis pidutseme ilma sünnipäevalapseta?No, see on ka hea idee," vastas Piper tema juurde tulnud tüdrukule naeratades. Vähemalt oli Piper leidnud endale kaaslase, kellel oli sama vähe riideid seljas, kui Piperil endal. Vähemalt saavad, siis pärast koos külmetada.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:35

Koos külmetamine tundub ahvatlev idee. "Pidutseme siis ilma." nõustus neiu ja kõndis laua juurde, kus ma oletan oli ka mõni alkohoolne jook? Neidis võttis endale viski ja vaatas Piperi poole. "Soovid?" küsis ta oma jooki tüdruku poole ulatades.
Tagasi üles Go down
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:36

Luhan kortsutas kulmu. Kas temast räägiti? Kuid ta ei jõudnud eriti pikemalt mõelda, kui nutvat neiut nägi. See vaatepilt oli valus ja kurb poisi jaoks.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:37

''Sest sul on sünnipäev? Viisakusest.'' arvas Ryan ja kallistas Kelly't ''Ära nuta, palun.'' palus Ryan. Ryan võis ka nii nutma hakata. Ta silus Kelly juukseid ''Sa tahad temaga uuesti kokku minna?'' küsis Ryan Kelly'lt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:41

"Tahan jah, aga ei taha ka, mul pole aimugi viimasel ajal, mis ma üldse tahan." Kelly pani oma pea Ryani õlale ning märkas siis Luhanit. Ta pööras siis end tagasi Ryani poole ning sosistas talle: "Tead kui väga ma tahaks, et sa mu siit ära viiks, aga ma ei saa, kuna see siin on minu pidu ja mis sünnipäevapidu see oleks, kui mina ära läheksin," ohkas neidis, pannes pead nüüd Ryani teisele õlale.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:47

Ryan ohkas selle vastuse peale ''Kelly, ma ei oska ka sulle soovitada ju, kas sa peaksid temaga uuesti käima hakkama või ei. Kui sa ei tea mida sa tahad, siis ära hakka pigem, sest pärast kui sa ikkagist tead mida sa tahad ja sa tead, et sa ei taha Luhan'iga jälle mingit teemat, siis sa teed ka talle haiget, kui sa talle seda ütled.'' Ryan's words of wisdom. ''Pigem kogu ennast, ära mõtle Luhan'ile ega midagi ja proovi olla sõpradega.'' ütles Ryan Kelly'le sosistades.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:51

"Ei soovi. Ma alustan see kord pidu veidi lahjemaga, kui viski. Küll hiljem jõuab ka seda juua," vastas Piper ning võttis laualt ühe siidri. Klaaspurgilt korki ära keerates viis Stacy oma pilgu uuesti temaga rääkima tulnud neiule ja küsis:" Mis su nimi on?"
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyTeis Juul 23 2013, 23:52

Ja nüüd tuli ka Jonathan järve äärde kohale. Ta oli teadnud sünnipäeva last selle Rosio peo pärast. Jonathan vaatas, et Kelly't polnudki kohal? Nojah. Jonathan märkas nüüd Piper'it. Jon naeratas ja jalutas neiuni.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyKolm Juul 24 2013, 00:01

Kelly vaatas Ryanit. "Selleks oledki mul ju sina." Kelly lükkas käe läbi poisi juuste. Neidis ohkas ja eemaldus vaikselt poisist. Ta vaatas Luhanit, siis korraks Ryanit. "Sina mine Sarahi juurde. Ole temaga, Ryan. Te olete armas paar," ohkas neidis. "Ta kindlasti praegu igatseb sind."
Siis naeratas Kelly sõbrale ning jooksis tagasi peopaika. Ta märkas seal uusi külalisi. Tüdruk läks majakaaslase ning tema.. mnjaa, peika? juurde ning tervitas siis neid. "Tänud tulemast."
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyKolm Juul 24 2013, 00:03

Vot, kui tore, et Jonathan ka aega leidis peole ilmuda. Piper noogutas poisile tervituseks ja pööras oma pilgu uuesti teisele tüdrukule. Vastust oodates võttis Stacy lonksu oma siidrist. Lõpuks sünnipäevalast nähes soovis preili Piper ka õnne.


Viimati muutis seda Sarah Johnson (Kolm Juul 24 2013, 00:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyKolm Juul 24 2013, 00:05

OT: Ma mõtlesin Piperit ja Jonathani muideks Very Happy
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 EmptyKolm Juul 24 2013, 00:06

OT:Just muutsin posti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kelly Sweet 17(massiteema)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Let's party!! - massiteema
» Sweet 18 ehk sünnipäev
» Emily birthday party!! -massiteema
» I love to bully others massiteema-pidu
» Kelly, Kelly, Kelly!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: