Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kelly, Kelly, Kelly! EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kelly, Kelly, Kelly!

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 20:25

Jackil oli vaja Kellyga rääkida. Kellyl oli vaja Jackiga rääkida. Mis tähendab, et nad pidid kokku saamA. Jack oli saatnud Kellyle teate ja ootas teda öökullimajas. Ta paitas oma öökulli Xibrat'i.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 20:31

Kelly kõmpis öökullimajja. Ta oli närvis, kuna pidi Jackiga kohtuma. Neiu avas ukse ja seejärel sulges selle enda järel. Tüdruk vaatas poissi, kes paitas oma kakku. "Jack," lausus tüdruk vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 20:34

Jack tõstis pea ja pani oma öökulli tagasi puuri. "Nii?" uuris ta. Ta tahtsi, et tüdruk ennem räägiks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 20:37

Kelly hoidis oma kätt laubal. "Kuidas sinuga on? Kas Daniel tegi sulle väga haiget?" küsis tüdruk ja põrnitses maad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 20:40

"Eh, üldiselt ta lõi mu nägu päris kenasti, aga ma tegin vastu, peale seda kui sa lahkusid siis pani ta mu loitsuga tarduma aga.." Jack kehitas õlgu. Seda oligi neiu tahtnud küsida? "Ja sina? On kõik korras?" uuris poiss.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 20:46

"Mis sa ise arvad?" istus tüdruk seina äärde ja pani oma pea põlvedele. Viimastel päevadel on Kelly tuju ikka päris sitt olnud. "Mul on meestest kõrini," sosistas ta. Ta polnud kindel, kas Jake seda kuulis. Ning meibi neiu ei tahtnudki, et ta kuuleks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 20:47

Jack kuulis siiski. "Siis ma võin minna võimis?" küsis ta üsnagi ülbelt. Dorklane.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:00

"Mine, Jack, mine!" karjus Kelly ja vaatas kurjalt poissi. "Aga tea, et kui sa siit uksest praegu välja lähed, on meie vahel kõik."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:14

Jackil voolas pisar silma. "Ma ei taha" ütles ta rahulikult ja istus Kelly kõrvale. Kuid tal oli raske. Tal oli Isabella ka, aga Kelly meeldis talle siiski rohkem. "Oh, kelly,kelly,kelly!" lausus poiss. "Siis ma pean Isabellale Ei ütlema." tunnistas poiss kõik ples.
Tagasi üles Go down
Prof. Anissa Wester
Ennustamise õpetaja
Ennustamise õpetaja
Prof. Anissa Wester


Postituste arv : 104
Join date : 20/06/2013

Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:21

"Isabellale? Ja.. ja... sa süüdistasid mind, kui ma ... Danieliga ...? Igavene tõbras selline!" karjus Kelly ja tõusis püsti. Ta pani käed risti rinnule.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:24

"See oli täiesti midagi muud.." rahustas jack ja seletas. "Ma arvasin, et jätsid mu maha. Aga ausalt, sa oled parem kui tema" vastas Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:31

Kelly hingas sügavalt sisse ja välja. "Jake, ma tõesti ei näe ühtegi võimalust enam koos olla. Ma olen armunud... või armumas kellegisse teisse ja... ma soovin sulle Isabellaga kõike head. Päriselt."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:34

"Sa andsin lootust, sa tõsiselt andsid ja nüüd sa ütled.. Võibolla sa hoitad seda kedagi ja räägid endast ja Danielist ka? Ma ei usuks." vastas Jack karjudes. Ta tõusis püsti sisises.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:40

"Jack, ma jätan su maha. Like it or not, sa peaksid seda mõistma," lausus tüdruk. Neiu kõndis poisi ette ja tõstatas pead, et vaadata poissi silma. "Selleks on kaks viisi. Kui sa tahad rahulikult lahku minna, siis lähme. Ära tee sellest draamat. Aga kui sulle rahulik variant ei sobi, ja sa räägid minust ja Danielist direle, siis ma ei andesta sulle. Mitte kunagi." Kelly ähvardus oli tõsine. Ta võis teha poisi elu põrguks, kui too ära kituks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:43

Mehed ei nuta. Aga Jack polnud mees. Ta oli õrn kooliplika. Vähemalt nii ta end tundis. Pisarad voolasid mööda ta uskumatut nägu ning nirisesid poisi rüüvarju. "Ma ei räägi. Aga ma ei suuda, Kelly ilma sinuta elada. Kõigepealt Luna, siis Sina. Varsti Isabella ka. Sa jätad mu maha siis, kui ma olen kõige haavatam, sa oled eriline Bitch" . Seda, et Kelly on bitch ta ei mõelnud tõsiselt. Jack ei saanud aru, kuidas ta sai kogu selle jutu ajal rahulikku nägu teha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 21:59

"Jake," ohkas neiu ning pühkis poisi pisaraid. Ta ei võtnudki seda bitchi asja eriti südamesse. Kelly oligi ju bitch. "Suudad küll, ma tean, et suudad," pani Kelly käe poisi kaelale ning suudles teda. Hüvastijätu suudlus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:00

Jack suudles vastu end raputas siis pead. "Ma näen sind ju läbi. Daniel on liiga hea. Ma teen ükskõik midam, ütle vaid!" sõnas Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:06

"Jack, lõpeta," astus tüdruk poisist sammu eemale. "Kõik on läbi, ma ei suuda enam!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:08

"Lõpeta see hoora kaevandus ära siis." pakkus Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:14

Kelly vaikis. Ta tundis, kuidas pisarad temast välja tahtsid pursata, aga ta oli tugev. Vähemalt ta proovis. "See oli kõige hullem asi, mida ma oma elus olen kuulnud. See lause tegi mulle praegu rohkem haiget, kui ma oma elu jooksul üldse valu olen tundnud."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:22

Jack kergias kulme. "Ja sa arvad et sa ei teinud mulle haiget. Eksid. Rängalt." Jack läks väljapääsu poole. "Kuna sa jätsid mu maha, siis meil pole enam kohususi ja ma lähen nüüd direktrissi juurde" sõnas Jack ja astus paar sammu , vaatas tagasi.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:27

"Mine, Jake." Tüdruk pööras pilgu poisile, kes oli kõndinud ukse poole. "Ise sa ütlesid, et sa ei suuda minuta elada. Aga nüüd ajad mu siit koolist välja." Loogiline.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:32

"Ma lootsin, et sa võtad mu tagasi." tunnistas Jack. Aga ilmselt tas eksis, Daniel oli tähtsam kui kool. Äge. Awsome.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:35

"Mida sa arvad, mis ma nüüd siis sulle vastama peaks?" vastas Kelly veidi kurjalt. Tal oli sellest teemast juba kõrini.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! EmptyTeis Juul 09 2013, 22:40

"Et sa võtad mu tagasi, ja mõtled seda tõsiselt" vastas jack. Ta tahtis kellyt, endale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kelly, Kelly, Kelly! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly, Kelly, Kelly!   Kelly, Kelly, Kelly! Empty

Tagasi üles Go down
 
Kelly, Kelly, Kelly!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kelly Wharwood
» Kelly Wharwood
» Kelly suhted.
» Kelly Sweet 17(massiteema)
» Kelly ja Thomase kohtinguteema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: