Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kelly Sweet 17(massiteema)

Go down 
+15
Ethan Hayes
Nathan Hill
Brett Thompson
Xi Lu Han
Bart Albus Lupus
Piper Stacy Martinez
Harold E. Styles
Sam Nick Yaxhel
Isabelle Blue
Jonathan Miller
Rosio Rolandes
Sarah Johnson
Anabelle Woodsen
Ryan Dawson
Kelly Wharwood
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 00:40

"Asjadest, mida tema ei pea kuulma." lausus Anabelle ja kõndis kaugemale. Annab võimaluse Ryanil end välja elada eksile. Sest kes ikka Anabelle peale karjub kui mõni ta enda majakaaslastest. "Tuled?" lausus ta käsi risti pannes Ryanile hüüdes. Eks ta võib minema ka kõndida, kui argpüks tahab olla.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 00:42

Ryan järgnes Anabelle'le, pööritades enda silmi. Mismõttes argpüks? Kas läheb kakluseks? Ei usu.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 00:46

Yeah right, nagu Anabellel oleks lootustki kakluses Ryani vastu. Võrdleks neid kahte ehk. Kui ryan oli lähemal toetus Anabelle puule ja silmitses kutti vidukil silmadega. "Miks sa tirisid teda just peolt minema?" lausus neiu rahulikult. Ta ilmselt ej kavatsenud karjuma hakata.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 00:49

Ryan kortsutas selle küsimuse peale kulmu ''Ma tirisin ta selle tüdruku eest minema.'' ütles Ryan ennast õigustades ''Ta meeldib mulle ja ma ei taha, et ta mingite tüdrukutega ila paneks.'' Ryan pani enda käed risti ja vaatas vihaselt Anabelle'le otsa.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 00:54

Anabelle sisistas vihaselt. Takke meenus vaatepilt üksikust Sarahist järve kaldal. "Ja kuna ta sulle meeldib, siis võid sa teda igalt poolt eemale tirida?" küsis neiu. "Nagu sa omaksid teda?"
Anabelle kortsutas kulma ja silmitses Ryanit vihaselt. Ta oleks palju parema meelega olnud peol, aga kui Sarah oli õnnetu siis see Anabellele ei meeldinud. Kuradi gryffi loomus peab välja lööma.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 00:57

''No ta ennem virises, et ma ta üksinda jätsin, kui ma Kelly'le järgi jooksin, et Kelly tuju tõsta.'' ütles Ryan vihaselt. Ta vihkas Anabelle'ga mölisemist hetkel.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 01:05

"Oh, palun vabandust. Ma ei teadnud, et Kelly sulle tähtsam on." lausus Anabelle hääl sarkasmi täis. Teda ei huvitanud hetkel eriti, kui palju Kelly Ryanile tähendas, vaid see kui palju Sarah Ryanile Kelly kõrval tähendas. "Vaata, ma mõtlesin et te tahtsite käima hakata Sarahiga." lausus neidis ja kergitas siis kulmu. "Või sain ma jutust valesti aru?" küsis ta külmalt. Anabelle lükkas ennast puust eemale, selle koor kraapis ta paljaid õlgu. Talle ei meeldinud ka metsas passimine, kuigi Ryaniga tülitsemine oli rohkem boonus.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 12:10

Ryan kortsutas kulmu ''See käimise teema oleks sama hästi võinud oodata ju natuke. Ma ju ikkagist läksin Sarah juurde tagasi ja isegi Kelly tahtis, et ma läheks.'' Ryan'ile ei meeldinud, et Sarah Anabelle'le nende suhte probleemist kurtis, aga esimene lause andis juba vastuse. Ryan raputas pead ''Ei sa ei saanud valesti aru.''
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 13:59

Anabelle kehitas õlgu. Tal oli sügavalt ükskõik kas Ryanile meeldis mis Sarah tegi või mitte. Harjugu ära, et inimesed räägivad Anabelle'le asju. Ja tema oli Sarah"t lihtsalt lohutama läinud. "Kas sa kavatsed vabandada?" küsis neiu. Kui Ryan oleks jah öelnud oleksid nad mõlemad sealt minema saanud, mis kõlas Anabelle'le väga ahvatlevalt.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 15:10

''Kellele vabandada?'' küsis Ryan kulmu kortsutades. Ta ei kavatsenud Anabelle'le vabandada. Pigem vabandas Sarah'le. Anabelle ise tahtis ju mingit draamat sellest kujundada praegu.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 15:26

"Sarah'ile idioot." Anabelle ei oodanudki vabandust. Ega ei kavatsenud ka ise mõnda anda. Pigem läheks minema ja ei vaataks tagasi ka. "Muidugi kui sa tahad võid minu ees ka vabandada." kergitas neidis kulmu. Kui Ryan leiab et selleks põhjust on, lasku käia.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 15:39

''Muidugi vabandan.'' ütles Ryan ja kergitas kulme. Ryan raputas muiates pead ''Sinu ees ma just ei vabandaks.'' ütles Ryan ja läks tagasi sinna, kus teised pidu panid.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyReede Aug 02 2013, 15:47

Oh nice, jäta jah Anabelle üksi metsa. "Poisid." mõtles Ana ja kehitas õlgu. Peaasi et ta vabandama läheks mitte Sarah'i peale karjuma. Neiu vaatas ringi ja kuulatas. Peo müra ei kostnud siiani. Neidis ohkas ja istus kännule. Ta ei tahtnud tagasi peole minna ja otsustas veidi aega puhata. Maha istudes lasi Belle oma juustel näo ette vajuda ja silmitses siis oma kingi.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 04 2013, 21:59

Kelly oli jälginud Sarahit, Ryanit ja Anabelle suu lahti, kuid raputas siis pead ja märkas siis enda ees kahte poissi, üks neist oli Ethan. "Heia, tänud," naeris tüdruk ning kallistas poissi. Siis vaatas ta võõrast poissi ning muigas: "Tere, ma olen Kelly, aga sinu nimi, kenadus?" Mida kuradit, Kelly. Purjus oled või?
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 04 2013, 22:06

"ootoot ma pole veel lõpetanud" lausus Ethan lõbusalt "kingituseta ei lähe sa kuskile". Tal oli käes ka väike kingikott kus ile sees väike karp kus oli sees kaelakee(pole õrnaaimugi millise Very Happy) Ethan ulatas selle Kellyle ja soovis veel palju õnne.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 04 2013, 22:24

"Oh Ethan, " naeris Kelly "sind küll." Tüdruk kallistas taas poissi , kuigi tegelt sadas talle kaela. "Too mulle üks õlu , ole musi." Olid jah purjus.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 04 2013, 22:28

"Nate." lausus kutt Kelly küsimuse peale ja ulatas talle õhupalli. "Palju õnne." lausus ta kergelt ja halkas siis laudade poole kõndima.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 04 2013, 22:31

"ahah" lausus Ethan lõbusalt ning läks õlut otsima.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 04 2013, 23:46

Kelly hõikas poisile järgi: "Tee kiiresti!" Neidis muigas ja istus järve kaldale kivile.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyPüh Aug 04 2013, 23:49

Nate otsis laua juurest kaks võiõlu ja naasis enne Ethanit. "Soovid?" küsis ta kulmu kergitades ja pakkus ühte Kellyle. "Kui sa üldse veel juua tohid." lisas ta juurde. Sest Kelly nägi juba piisavalt täis välja, et ka ilma võiõluta lollusi korda saata.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyEsm Aug 05 2013, 00:07

"Tänks, Nate," muigas Kelly ülemeelikult, samal ajal silmadega Ryanit otsides. "Ära minu pärast muretse." Neidis viipas kivile tema kõrval, poissi istuma kutsudes.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyEsm Aug 05 2013, 00:11

"Keegi võiks ju muretseda." lausus Nate kivile istudes. Alles peole jõudnuna polnud ta ilmselt veel pooltki nii purjus kui Kelly. See oli alles ta teine jook, kuid Kellyl oli ilmselt palju rohkem kurgust alla läinud. "Tore sünnipäev?" küsis ta ringi vaadates. Tundus vähemalt lõbus. Ja suudlevad tüdrukud mõjuvad alati.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyEsm Aug 05 2013, 00:23

"Mnjah," pomises neiu ohates, samal ajal sõrmega klaasi äärel ringe tehes. "Eksid ja draamad ja kurvad sõbrad ja lesbid," rääkis neiu mõtiskledes. Kelly pööras pilgu üles järvele: "Ja siis olen mina-võtan kinke vastu ja igavlen siin amelemise keskel. " Tüdruk naeris hetkeks: "Tore siis vist jah."Kelly pööras pilgu poisile: "Mitte, et mulle su õhupall ei meeldinud," viidates kingitusele neiu randme küljes.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyEsm Aug 05 2013, 00:29

"Kõlab nagu iga teine tore pidu." lausus Nate ja muigas siis. "Kes ütles, et sina igavlema pead?" küsis kutt Kelly poe vaadates ja silmitses siis pidu. Ta noogutas kingituse peale. "Ma mõtlesin sellele kaua." valetas Nate midagi mõtlemata. Ilmselt oli ta selle kuskilt tee pealt kaasa haaranud. uigi mõistatuseks jääb kus Sigatüükas peaksid sellised õhupallid tee peale jääma. "See peaks vist laulma, aga too on pirtsakas." nookas Nathan palli poole.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 EmptyEsm Aug 05 2013, 00:37

"Laulma? Huvitav." See oli küll nüüd esimene kord, kui Kelly sellist õhupalli nägi. Kelly naeratas poisile, võttis siis õlust lonksu ning vaatas maha. "Aga sina viitsiksid mu igavust peletada? Jumala eest, ainult mitte tantsima. Ma olen selles kohutav." Tüdruk vaatas tantsivaid külalisi, seejärel taas poissi. "Jalutama? Või hoopiski ujuma?" Neidis naeris.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 8 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kelly Sweet 17(massiteema)
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Let's party!! - massiteema
» Sweet 18 ehk sünnipäev
» Emily birthday party!! -massiteema
» I love to bully others massiteema-pidu
» Kelly, Kelly, Kelly!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: