Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kelly Sweet 17(massiteema)

Go down 
+15
Ethan Hayes
Nathan Hill
Brett Thompson
Xi Lu Han
Bart Albus Lupus
Piper Stacy Martinez
Harold E. Styles
Sam Nick Yaxhel
Isabelle Blue
Jonathan Miller
Rosio Rolandes
Sarah Johnson
Anabelle Woodsen
Ryan Dawson
Kelly Wharwood
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 00:40

"Sünnipäevalapse igavust tahaksid kõik peletada." lausus Nate ja muigas siis. "Teeme mida sina soovid, kui see just eluohtlik pole." pakkus kutt ja tõusis püsti, et Kellyt aidata. Ulatades tüdrukule viisakalt käe pilgutas Nate silma ja muigas salakavalalt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 00:53

"Oi kui viisakas noorhärra," ulatas Kelly poisile käe ning muigas. "Vii mind ükskõik kuhu." Kelly pani tühjaks saanud klaasi ühele kivile ja tõusis.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 00:59

"Kuidas oleks järve pealsega?" küsis Nate osutades täispuhutavale paadile rannal. "Kas see oleks piisavalt huvitav," Nate kummardus, et rääkida täpselt Kelly kõrva ääres, "meie sünnipäevalapsele." sosistas kutt ja suundus läbi peo sinnapoole. Kelly oli tantnud et Nate valiks, niisiis kutt valiski. Ja loodetavasti oli see huvitavam kui kivi pel istudes juua. Teise käega sai Nathan kaasa ka pudeli šampust. Oletan et vöib vaja minna.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 01:15

Tüdruk naeris: "Minugi poolest." Kelly vaatas poisile kavala näoga otsa ning hiilis siis temaga paadi poole. Well that is gonna be intresting.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 01:34

Muidugi hakkab see huvitav olema. Kelly on koos Nate'ga. See on alati huvitav. Viisakalt aitas Nathan Kelly paati ja astus siis ka ise sisse. Puukepiga tõukas ta nad kaldast ära ja juba hulpisid nad üksinda järvel. "Kas keegi märkab sünnipäevalapse puudumist?" küsis Nate Kellyle lähemale kummardudes.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 07:33

Kelly astus paati, istudes äärde ning asetades käed ääre peale. Neidis muigas. "Ma küll nii tähelepanuväärne ei ole." Tõsi küll, tema sünna, kuid mis sellest. Nathaniga on ikka.... Huvitavam. Tüdruk vaatas vett ja muigas, siis pilgu Natele pöörates ja tallegi lähedamale kummarduses. "Kas sa tahad, et märkaks?" järsku sosistades mõnitavalt.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 09:01

"Oma sünnipäeval on kõik tähelepanuväärsed." lausus Nate posut noomivalt. Aga muidugi on poisiga huvitavam, eriti kahekesi. Kelly põske riivates kummardus ka Nate lähedale. "Ma eelistaks, kui nad kunagi teada ei saaks." lausus kutt veidi õrritavalt võrgutava häälega.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 12:05

Ryan sammus Sarah juurde ja võttis talt uuesti kätest kinni ''Sarah, ma saan aru, et sa arvad, et ma olen idioot. Ma olengi, aga kas sa annad mulle andeks?'' Ryan vaatas tüdrukule silma.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 17:52

Ethan tuli tagasi kahe õllepudeli/purgiga. Ulatas ühe Kellyle.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 18:25

OT:Kelly muide lahkus sealt juba.

Sarah pööritas silmi. Vaatas korra ringi, kaaludes jälle ära jalutamist. Sellegi poolest otsustas Elina hetkel paigale jääda. Tüdruk vaatas ka poisile silma ja ütles:"Võib-olla," ja pööras, siis oma pilgu jälle kõrvale.
Tagasi üles Go down
Chloe Wolf
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Chloe Wolf


Postituste arv : 204
Join date : 12/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 18:28

OT: A Siis ärge pande toda tähele üldse Very Happy
Ethan oli endale ühe õlle muretsenud ja vpõttis ühe lonksu.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyEsm Aug 05 2013, 18:39

"Viimane võimalus põgeneda," sosistas Kelly muigega, liginedes poisile nii, et nende huulte vahel oli vaid 3 sentimeetrit. Tüdruk hakkas naerma ja järsku eemaldus poisist, krabades ta käest pudeli. "Uh, see on hea vein," uuris Kelly silti. "Kas avame?" võttis neidis pudeli näo eest ja vaatas Nate kavalalt.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 06 2013, 09:18

Sarah Johnson kirjutas:
OT:Kelly muide lahkus sealt juba.

Sarah pööritas silmi. Vaatas korra ringi, kaaludes jälle ära jalutamist. Sellegi poolest otsustas Elina hetkel paigale jääda. Tüdruk vaatas ka poisile silma ja ütles:"Võib-olla," ja pööras, siis oma pilgu jälle kõrvale.

''Proovime uuesti?'' k8sis Ryan Sarah'lt ja vaatas talle samuti silma.

OT: T2pit2hed ei t88ta s6branna arvutis Very Happy
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyKolm Aug 07 2013, 13:40

Nate muigas kergelt, kui Kelly eemale tõmbus. "Ma ei kavatse sind suudelda, kui sina seda ei taha." lausus ta vaikselt ja pöördus pudeli poole. "Avame." lausus kutt ja vaatas ringi. "Klaasid vist unustasin."nentis Nathan ja naeratas siis kavalalt."Meil polegi neid vaja, ega?"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyKolm Aug 07 2013, 15:54

Kelly naeris. "You ain´t gonna get this," õrritas neidis poissi. "Võibolla kunagi hiljem, kui ma täie mõistuse juures olen, eksole. Arvesta sellega, et kõik mis ma praegu teen, ei ole enam homme mul meeles." Seejärel andis Kelly pudeli poisile ja ootas, et ta selle avaks. "Ma usun, et me saame ilma hakkama."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyNelj Aug 08 2013, 11:47

"Siis me peaks võimalust kasutama ja kõike korda saatma." soovitas Nate Kellyle. Kuigi Kelly teeb sama hulle asju ka ilma alkoholita, ma oletan. "Neiud ees." lausus kutt pudelilt korki eemaldades ja ulatas selle Kellyle. Kui Kelly peaks veel jooma.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyNelj Aug 08 2013, 13:08

Arvestades neidise ajalugu, siis ta on ikka hulle asju saatnud korda küll, eksole. Kelly naeris ja vaatas poissi. Ta hoidis ühes käes pudelit, mis Nate talle andnud oli ja teise käega võttis poisi kraest kinni, tõmmates teda lähedamale. "Noh, kui sa niimoodi ütled..." muigas Kelly ja surus enda huuled poisi omadele, "ei tundugi see nii hull." Kelly silitas poisi põske, seejärel eemaldus ja võttis joogist lonksu.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 13 2013, 13:31

Nate polnud kohe kindlasti Kelly jaoks õige poiss, aga üheks õhtuks tundus Kelly päris hea valik.Nathan kummardus Kelly poole ja vajutas ta huultele veel ühe kiire suudluse, liikudes edasi kaelale ja sealt kuni riiete ääreni välja. Siis kutt eemaldus ja pilgutas Kellyle aeglaselt silma, andes mõista, et tüdruk võib alati rohkem küsida.
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 13 2013, 13:42

Ah soo, et nii või ? Kelly oli järjekordselt kellegi räpane üheöösuhe. Nüüd ma saan aru, miks Kellyl parim maine ei ole.
Kuid samas oli Nate päris ... tore? Igatahes Kelly muigas ja hammustas huulde, kui poiss oma huuled tüdruku kehale pani. Kui poiss eemaldus, oli küll Kelly veidi pettunud, kuid küsis siis: "Soovid?"
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 13 2013, 13:47

Kelly ei saanud olla räpane, selle jaoks oli ta liiga kena. Pigem oli Nate Kelly sünnipäevakink. Ja see eelmine lause kõlas kahtlaselt. "Kui juba pakud." lausus Nate ja võttis pudelist lonksu. See maitses hästi ja kes iganes sele toonud oli oli olnud hea maitsega. Seetõttu võttis Nate veel ühe lonksu, enne kui pudeli Kellyle tagasi andis.
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 13 2013, 13:55

Kelly võttis siis pudeli tagasi ning rüüpas sellest nii suure lonksu, et põhja jäi vaid tilgake. Neidis pani pudeli maha ning istus siis Nate kõrvale. "On sul tüdruksõber?" küsis ta, kuid see tundus imelik, seega ta täpsustas end: "Ta võiks päris pahaseks saada, kui selgub, et sa siin minuga kurameerid."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:21

Nate muigas. "Mul pole tüdruksõpru." lausus kutt. Ta ei pidanud kedagi oma tüdrukuks. "Mulle ei meeldi olla... kinni." lausus kutt. "See jätab nii palju võimalusi ära." lausu Nate ja suudles Kelly kaela. "Aga sul?" küsis Nathan siis tüdrukult. "Kuigi ma ilmselt ei lõpetaks nagunii."
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:30

"Sinu õnneks, ei ole. Vähemalt minu mäletamist mööda," muigas Kelly ning pani käe poisi õlale. "Aga sa pead ette vaatama, mu austajad võivad sulle molli anda." Viimaste sõnade ajal tõmbas ta poisi enda vastu ja surus enda huuled tema omade vastu. "Ma ei soovigi, et sa lõpetad."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:35

"Ja kui palju sul austajaid on?" küsis Nate muigega. Kahtlane, kas nad jaksaks Nathanile molli anda, aga kui nad kõik koos kambaka teeks, siis kes teab. Võib õnneks minna. Nate libistas oma käe Kelly selja taha ja tõmbas tüdruku enda põlvele, et mugavam oleks. Teine käsi leidis koha ta juustes, mänglevalt ühte salku keerutades.
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:43

"Viis, kuus? Kes neid ikka kokku viitsib lugeda." Samas kas neil oleks, mille pärast kallale minna? Natel ja Kellyl ei pidanud ju midagi tõsist olema. Kelly pani oma käed poisi kaela taha ning jätkas suudlemisega.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kelly Sweet 17(massiteema)   Kelly Sweet 17(massiteema) - Page 9 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kelly Sweet 17(massiteema)
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Let's party!! - massiteema
» Sweet 18 ehk sünnipäev
» Emily birthday party!! -massiteema
» I love to bully others massiteema-pidu
» Kelly, Kelly, Kelly!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: