Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyKolm Juul 10 2013, 20:41

"Sam Nick... Yaxhel," Luhan kordas seda nime. Siis teda tabas järsk mälestus. Kus Lulu ja üks poiss olid mänguväljakul harjutanud hernehirmutiste peal erinevaid loitse. Siis see läks üle pildile, kus poisid olid midagi lubanud. Siis... "Oh..." Luhani naeratus venis nii laiaks, et tal hakkas lõpuks endalgi valus. Ta nüüd teadis, kes on see slytherinlane ta ees on. "Sammy!" poiss naeris. Ta kallistas Sami. Ta oli selle tüdruku kohta oma kõrvust lasknud, kuid seevastu oli ta rõõmus, et oli leidnud oma lapsepõlvest sõbra.

OT: I feel like I'm writing a story Very Happy
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyKolm Juul 10 2013, 20:47

,,AAuuuucchhhh''lausus Sam. KUidas see tüüp suutis Sami kallistada nii,et ta oli pikali? Pea ajas valutama küll,iga väikse liigutuse peale mis oli ligilähedaselgi istulitõusmisele,pani pea valutama.,,EInoh,peale seda kui me suhtlemise lõpetasime,olen ma vägagi muutunud.Vahepeal surid vanavanemad ära,ja sa vist tead,et ema ja isa mul põhimõtteliselt polegi,niiet olen üsna eraklikuks muutunud''SAm naeris taas,nagu oli ta naernud kunagi enda parima sõbraga
Tagasi üles Go down
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyKolm Juul 10 2013, 20:54

Luhan eemaldus kohe poisist ning kratsis siis kukalt. "Vabandust," lausus ta, naeratus tema näol ikka veel nähtav. "Näha on, et sa oled muutunud. Puberteet hakkas pihta?" Lulu mõnitas Sam'i naljatades, Luhan meelega ignoreeris poisi lause süngemat osa.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyKolm Juul 10 2013, 21:08

,,Jaaaa,puperded''lausus Sam ja tegi enda kresisinägu,silmad punnis,hambad nagu oleks ta mingi veidrik ja keel suust väljas,,yeah,mjul hakkas pihta pupertet''
Tagasi üles Go down
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyNelj Juul 11 2013, 16:02

Luhan kortsutas kulmu algselt, kuid siis purskas pidurtamatult naerma. Millal ta viimati sellist nägu oli näinud? "Oijah," ta lausus turtsuvalt.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyNelj Juul 11 2013, 19:58

,,Faaaiiiil''lausus Sam piikalt ja tegi kurja poisi nägu,,NÜüd olen ma kuri,urrurr''
Tagasi üles Go down
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyNelj Juul 11 2013, 20:07

Luhan lõpetas naermise, kuid naeratus oli ta näol endiselt olemas. Ta patsutas Sam'i pead nagu isa teeks pojale. "Ei tea küll kuidas sina Slytherini said," Lulu vangutas pead.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyNelj Juul 11 2013, 20:11

,,Oh,asi on imselt minu suguvõsas,pool nendest on Slytherinis,ja imselt on asi ka selles,et peale vanema kaotust oli mul koorik peal, sorteerimistorukaabu ei näinud isegi sellest läbi,külm olemine oli mu kinnismõte''Sam teeskles külmast värisemist,,Mul on küüülmmm-''ja ta puudutas Luhanit,,Ja ma jäätan suu,jäätavakedavra!''
Tagasi üles Go down
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyNelj Juul 11 2013, 20:29

Luhan kortsutas taas kulmu. Kas ta pidi reageerima? Poiss vaatas juhmi näoga Sammyle otsa. "Ma arvan, et mul puudub huumorisoon," Lulu kratsis piinlikult kukalt ja pakkus naeratust.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyNelj Juul 11 2013, 20:33

,,eee ma käisin mugumaailmas ringi ja õppisin uusi sõnu,sa peaksid endale instalaarima huumorisoone''Sam teeskles jälle Luhani jääätamist

OT:SImpsoneid vaatama vb saan siin olla seeaeg
Tagasi üles Go down
Xi Lu Han
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Xi Lu Han


Postituste arv : 178
Join date : 09/07/2013
Age : 26
Asukoht : Beijing, China

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyNelj Juul 11 2013, 21:40

Luhan pomises midagi hiina keeles ning vaatas siis poissi. "Ma lähen ilmselt nüüd ära. Puhka veidi," Lulu lehvitas talle ning hakkas ukse poole liikuma. Kuid viimasel hetkel keeras ta end ümber. "Või ehk saad sa täna välja?" poiss naeratas lootusrikkalt.

OT: Lõpetaks ehk teema? Smile
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 EmptyNelj Juul 11 2013, 21:55

Sam naeris,,Täna on esmaspäev eksole?Homme hommikul saan ehk välja. Igatahes,homme on ju sellel ajal muundamistund 5-7 klassile?Sinna tulen kindlasti,aga bai siis!''Sam naeratas endiselt ja kohe,kui Luhan oli läinud,vajus ta mõtetesse

OTok
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???   Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra??? - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Lollakad,miks te ei lasknud mul ära surra???
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Miks me peame õppima?
» Miks tuled sa mind piinama?
» Miks siin küll poode ei ole???
» Miks siin peab olema nii palju ilusaid tüdrukuid?
» Miks mitte ujuma minna?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: