Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Back to school. - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Back to school. - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Back to school. - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Back to school. - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Back to school. - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Back to school. - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Back to school. - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Back to school. - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Back to school. - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Back to school.

Go down 
+5
Alexander G. Hensley
Liam J. Payne
Serena C. Escobar
Ryan Dawson
Sarah Johnson
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyLaup Juun 29 2013, 12:01

Serena naeratas uhkelt Sarahi kiituse peale. "Sa näed sportlik välja. Millega tegeled siis?" sekkus ka Serena vestlusesse.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyLaup Juun 29 2013, 12:12

Ryan naeratas meelitunult ''Jalgpalli mängin vahepeal.'' ütles Ryan naeratades ''Ja käin jõusaalis.'' aga see selleks.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyLaup Juun 29 2013, 12:34

"Mulle meeldib jalgpall," teatas Chantal. Tema isa oli sellest muguspordist huvitatud. Kui Ser väiksem oli, käisid nad isegi koos isaga mõnel mängul. Neil olid isegi kodus jalgpalliväravad ja pall, mis veel vist siia maani alles on.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyLaup Juun 29 2013, 14:32

Ryan naeratas, kui seda kuulis ''Väga vähestele tüdrukutele meeldib jalgpall.'' arvas Ryan, aga muidugi ta oli kohanud ka neid kellele meeldib.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyLaup Juun 29 2013, 17:23

"Mulle meeldib ka jalgpall. Telekast vaadata ma mõtlen, ise ma väga mängida ei oska," ütles Sarah ka midagi väike naeratus näol. Ütleks, et Sarah ei olnud mingi tavaline tüdruk ka, selle Ryani viimase lause peale.
Tagasi üles Go down
Nell Coy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nell Coy


Postituste arv : 395
Join date : 21/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyLaup Juun 29 2013, 17:27

OT: Jalgpall on minu arust mugusport, ei? (cause Ryan'i tutvusts on välja toodud, et ta on puhtavereline ja raamatus ma mäletan, kui Oliver tutvustas Harry'le lendluudpalli, siis ta küsis kas see on nagu korvpall ja Wood küsis mis asi on korvpall)
Tagasi üles Go down
Keira Hunt
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Keira Hunt


Postituste arv : 447
Join date : 25/06/2013
Age : 25

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyLaup Juun 29 2013, 17:38

OT: Yup, on küll mugu sport. Hagrid esimeses osas kirjeldas Harryle lendluudpalli kui jalgpalli luudadega vms, aga siis mingis järmises osas ei teadnud ta mis asi on punane kaart ja Seamus või keegi pidi seletama vms. Rowlingu mälu on awesome.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyPüh Juun 30 2013, 00:12

OT: No Ryan on avastanud jalgpalli Very Happy Sorry.

Ryan naeratas veel laiemalt, kui mõlemale tüdrukule meeldis jalgpall ''Väga tore.'' arvas Ryan selle peale.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyPüh Juun 30 2013, 10:55

"On küll tore, " mõtles Sarah. Vaikselt oma peas juba kõiki mugusporte meelde tuletades, küsis neiu lõpuks:"Aga, mis te korvpallist arvate?"
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyEsm Juul 01 2013, 22:37

''Korvpallis ma olen möku.'' arvas Ryan. Ta on ainult ühe korra enda elus mänginud ja ühe korra palli korvi ka saanud. Peale seda pole ta enam mänginud.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyEsm Juul 01 2013, 23:18

"Mu isa, kes on mugu," ütles Sarah seletuseks," fännab kõiki neid mänge: jalkat, korvpalli, golfi ja nii edasi ja kuna me õe ja vennaga oleme ta tublid lapsed peame ta vaimustust jagama. Sellepärast tean ma põhimõtteliselt kõiki jalgpalli ja korvpalli võistkondi ja muid draamasid," rääkis neiu. Sellest jutust sai nii mõndagi teada. Näiteks, et Sarahil on õde ja vend. Tavaliselt ta nii uutele tuttavatale oma eraelust ei rääkinud, aga noh, mis seal ikka.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyEsm Juul 01 2013, 23:20

''Golf tundub kõige mõtetum mugu sport üldse.'' Ryan ei mängiks golfi elu sees. Ta lihtsalt ei ole selline, kes mängiks golfi. Isegi ta välimusest poleks aru saada, et Ryan oleks suur golfi fänn vms.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyEsm Juul 01 2013, 23:23

"Selline üsna igav toksimine on jah, aga, kui me vennaga koos mängime üritame me alati seda palli lüües golfikepiga teisele vastu pead lüüa, kui kumbki läheduses seisab. Milline armastus, eks ole?" küsis Sarah naerdes.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyEsm Juul 01 2013, 23:26

Ryan naeris selle üle ja noogutas ''On jah.'' nõustus Ryan ''Su vend on ka võlur?'' uuris Ryan. Äkki käis ka Sigatüükas.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyEsm Juul 01 2013, 23:33

"On küll jah, aga ta on minust kaks aastat vanem. Alec on juba lõpetanud ja töötab võlukunstiministeeriumis aurorina. Mu õde on minust kaks aastat noorem ja käib muidu Sigatüükas, aga me ei tulnud koos rongile. Ma pidin ühest kohast enne rongijaama tulekut läbi käima ja ta ei viitsinud minuga kaasa tulla. Arvatavasti on ta praegu kuskil teises kupees oma sõpradega," seletas Sarah.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyEsm Juul 01 2013, 23:35

''Aaa. Selge. Mis su õe nimi on?'' küsis Ryan huvi pärast. Mitte, et ta hakkaks Sarah nooremat õde sebima vms. Ryan sebiks pigem Sarah't.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyEsm Juul 01 2013, 23:46

"Ta nimi on Alice," vastas Sarah lihtsalt. Ta ei viitsinud hakata küsima, miks poiss seda küsis. Nüüd oli Ryani kord uuesti vestlust alustada.

OT: Mul pole Alice kasutajat. Razz
Tagasi üles Go down
Prof. Felix Davidson
MOH õpetaja
MOH õpetaja
Prof. Felix Davidson


Postituste arv : 57
Join date : 18/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyTeis Juul 02 2013, 00:17

''Selge.'' ütles Ryan noogutades. Sellest sai Ryan aru, et tema kord oli millestki nüüd rääkida ''Mis su lemmik aine on?'' oli esimene asi, mis talle pähe tuli.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyTeis Juul 02 2013, 00:26

"Mulle põhimõtteliselt meeldivad kõik ained. Mõni rohkem, või vähem õpetaja tarkuse ning toreduse pärast. Minu meelest kõige arukam on muundamine. Samas mulle meeldib ka MOH. See on lihtsalt kuidagi mõnus tund väljas. Selline hea värskendus pikkade tundide vahele umbsetes klassiruumis," arutles Sarah. "Mis sinu lemmik õppeaine on?" küsis, siia neiu vastu.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyTeis Juul 02 2013, 00:35

Ryan naeratas selle peale ''Mulle meeldib ka MOH.'' Ryan armastas tunde, mis toimusid väljas ''Aga samas mulle meeldib ka võlukunsti ajalugu. Ma ei tea miks, aga see tundub huvitav.'' vastas Ryan. Paljude asjade ajalugu, pakkus Ryan'ile huvi.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyTeis Juul 02 2013, 00:44

"Minu jaoks on ka päris lahe tund see võlukunsti ajalugu, aga vahel, kui ma olen vähe maganud ja väsinud, ei suuda ma selle õpetaja juttu enam jälgida," nentis neiu. Sarah ei hakanud misagi uut küsima. Räägime, siis tundide halbadest ja headest külgedest.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyTeis Juul 02 2013, 00:47

''Ma jään magama tavaliselt teistes tundides, näiteks nõiasõnade tundides.'' Ryan'i arust on mõtetu neid õppida ja ta lihtsalt istub klassi kõige tagumises pingis ja tukub seal.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyTeis Juul 02 2013, 00:54

"Appi, magama?!" küsis Sarah. Selline ta juba oli. Tunnis natuke aega mitte jälgimine ja aknast väla vaatmine oli juba tema meelest halb. Aga, et päris magama jäämine...appi.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyTeis Juul 02 2013, 11:46

Ryan muigas Sarah reaktsiooni üle ''Sa ei ole kunagi tundides magama jäänud?'' küsis Ryan Sarah'lt. See oli Ryan'i jaoks juba imelik.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 EmptyTeis Juul 02 2013, 12:05

"Ei...ei ole. Kui mul väga igav on olnud, siis ma ei ole lihtsalt kuulanud ja aknast vàlja vaadanud," vastas Sarah. Mõtles, siis natuke ja esitas uue küsimuse:"Mis aineid sa üldse õpid?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Back to school. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Back to school.
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Time to go back home
» I can see that you're holding back those tears

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: