Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Back to school. - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Back to school. - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Back to school. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Back to school. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Back to school. - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Back to school. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Back to school. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Back to school. - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Back to school. - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Back to school.

Go down 
+5
Alexander G. Hensley
Liam J. Payne
Serena C. Escobar
Ryan Dawson
Sarah Johnson
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 20:35

"Ma vist sain sisse jah," vastas Cessy. Ta oli just hiljuti kooli võistkonnast huvituma hakanud. Viimasel ajal oli ta kodus sõpradega päris palju lendluudpalli mänginud.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 20:39

"Ma pole isegi kunagi kanditeerinud. Mul on koolis muudki teha, aga kui sa mängid Ravenclawi tiimis on mul vähemalt üks nimi teada, kellele kaasa elada või, mis iganes," ütles Sarah.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 21:04

"Eks ma ootan sind siis turniiril kaasa elama," lausus neiu. "Mis sa koolis vabal ajal teed siis?" huvitus Serena. Surfata koolis ju ei saanud.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 21:12

"Kindlasti tulen," ütles Sarah. "Koolis enamasti õpitakse, eks? Nii, et eks ma õpin. Vabal ajal loen raamatuid, mõtlen uusi loitse välja, joonistan veidi ja hommikuti enne tunde käin jooksmas," rääkis neiu midagi oma teistest tegevustest.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 21:44

"Uuh, hommikuti peab niigi vara ärkama ju," ei mõistnud Serena. Tema ei tõuseks kunagi hommikul varem üles, et jooksma minna. Talvel pimedaga õues oleks eriti õudne veel. Või äkki ei joostagi õues. Ei tea.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 21:50

"Haha, ma olen nii harjunud. Ma ärkan isegi igapäev suvel keel seitse hiljemalt," ütles Sarah. "Midagi peab ju tegema, et ennast vormis hoida," lisas veel Sarah. "Muidu ei jaksaks enam isegi surfata, appi see oleks kohutav," mõtles Sarah veel endamisi.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 21:55

"Suvel kell seitse! Kohutav! Mis kell sa magama lähed?" küsis tüdruk, kes ärkas ehk umbes keskpäeva paiku, kui midagi tähtsat just enne keskpäeva ei toimunud.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 21:59

"Kell üks, või midagi sinna kanti. Ma magan üldse üsna vähe,"vastas Sarah ja naeris teise neiu ehmumise peale.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 22:25

"Sa magad vähe ja õpid suurepäraselt. Mis imenõid sa oled selline?" naljatas Serena. Tema oli ette kujutanud, et Sarah muud ei teegi kui õpib ja siis ka punkt kell pool üheksa on iga päev voodis.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 22:38

"Su kiitused lähevad aina ulmelisemaks," vastas selle peale Sarah lihtsalt. Imenõid polnud ta kindlasti, temast oli ka nende klassis paremaid, jäi Elina endale kindlaks.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 22:53

"Haha, see viimane oli nali onju," naeris Chantal. "Kas sul loomi pole?" küsis Cessy, kes pööras nüüd tähelepanu sellele, et ta ei näinud tüdrukul ühtki puuri ega kasti.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyNelj Juun 27 2013, 23:09

"Ma sain aru," naeris Elina. "Mul on öökull, aga ta on üsna tark ja iseseisev ja lendab arvatavasti hetkel samuti Sigatüüka poole. Tema puuri suutsin ma kuidagi kohvrisse toppida," vastas Sarah esitatud küsimusele.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 00:07

"Su kohver ei tundu nii suur, et sinna puur mahuks. Kuidas sa seda tegid? Õpeta mulle ka," huvitus Cessy nüüd mingist loitsust. Amazing. Üldse mitte Serenalik. Aga selline loits tuleks kasuks tema arvukate kingade ja kleitide äramahutamisel. Serena ei oska taolisi loitse kuigi hästi. Kord, kui ta asju pakkis ja proovis asjad võluväel kokku panna ja tihedalt kohvrisse panna, tekkis ligi viieteistkümnest riietusesemest koosnev hiigelsuur pundar. Seekord ei oleks ta julgenud kodus proovidagi, isegi kui tal oleks lubatud. Õnneks oli Serena ema tark nõid. Seda riidepuntra asja rääkis ta ka kupeekaaslastele.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 00:24

"Kas sa engorgio loitsu ikka tead? Sa võid proovida midagi paisutada ja ma võin siis proovida öelda, mia sa valesti teed. Sobib?" vastas Elina neiu palvetele. Selle riidepuntraloo peale tüdruk naeris. Sarahi meelest polnud see tegelikult üldse raske loits, vaja on lihtsalt ainult natuke harjutamist.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 00:33

"Enam-vähem tean," arvas Serena. Ta oli vist seda mingi aeg õppinud aga mitte sellele tähelepanu pööranud. "Kas sa näitaksid ette?" palus Chantal, sest ei tea mis käki ta võiks kokku keerata, eriti kui ta täpselt loitsu ei mäleta.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 09:05

Ryan oli vastu akent enda pea pannud ja tukkuma jäänud. Ta oleks heameelega midagi rääkinud, aga ta ei jaksanud.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 12:38

"Okei," nõustus Sarah. Kasutades vaikimisi ehk mitte loitsu välja karjudes, accio loitsu ja ta kohver oli tema juures. Tüdruk lausus veel ühe teise loitsu ja kohvrilukk läks lahti. Kohver oli seest paljuuu suurem, kui väljast. Nüüd ütles Elina loitsu valjusti välja, et Serena ikka aru saaks:"Engorgio," ja tegi sellise torke moodi liigutuse ning kohver paisus veel suuremaks. Neiu naeratas.
Tagasi üles Go down
Serena C. Escobar
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Serena C. Escobar


Postituste arv : 297
Join date : 25/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 14:31

"Lahe," ütles Cessy, "ma proovin ka nüüd." Ta kutsus ka vaikimisi kohvri enda juurde ja avas luku. "Engorgio," proovis neiu öelda ja ta tegi torke ka, ta oleks võinud kellegil silma peast torgata. Kohver paisus ja paisus suuremaks, enamus kupeest oli Serena roosat kohvrit täis. "Uuups," ütles tüdruk ja tõmbas koomale. "Väga mugav, mu kohvrisse mahuks praegu tõesti nii mõndagi," märkis Ser.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 20:28

Ryan avas enda silmad ja jälgis, mida tüdrukud tegid ja kortsutas samal ajal kulmu ''Mida te teete?'' küsis kutt, olles segaduses.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 22:18

"Väga hea, aga see loits vajaks veidi harjutamist, sest ma ei usu, et sul nii palju asju kaasa oleks võtta, et see kohver oleks täis," ütles Sarah ja naeratas. Ta kasutas vastuloitsu ja mõlemad kohvrid olid jälle sama suured, kui enne. Elina saatis kohvrid tagasi üles pakiriiulile. Seda tehes mõtles ta, et ta oleks võinud seda varemgi teha, mitte Ryanilt abi paluda, aga see selleks. Kuti küsimusele vastas Sarah:" Õpetasin Serenale ühte loitsu. Mul oli väga tubli õpilane, sai päris hästi esimese, või siis teise korraga, kui seda riidepuntra asja samuti arvestada, hakkama."
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 22:22

''Aa, selge.'' ütles Ryan ja noogutas. Ta ringutas ja vaatas korraks aknast välja. See sõit läks kuidagi aeglaselt. Ta vaatas kupees nüüd niisama ringi.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyReede Juun 28 2013, 23:56

Ütleks, et poiss ei olnud just eriti osavõtlik. Sellepärast otsustas Sarah Ryanilt ise midagi küsida:"Aga kas sina oled Gryffindori lendluudpalli võiskonnas?" Kutt tundus üsna sportlik, nii et miks ka mitte?
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyLaup Juun 29 2013, 11:36

''Ei ole.'' vastas Ryan pead raputades. Ta ei teadnud ise ka miks, kuigi ta teadis, et ta saaks väga hästi hakkama lendluudpalliga.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyLaup Juun 29 2013, 11:44

"Miks mitte?" küsis Sarah vastu. Ta oli üpris üllatunud, et Ryan võiskonnas polnud.
Tagasi üles Go down
Ryan Dawson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ryan Dawson


Postituste arv : 293
Join date : 13/06/2013

Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 EmptyLaup Juun 29 2013, 11:49

Ryan kehitas õlgu ''Ei paku huvi eriti.'' ütles Ryan ausalt ''Miks sa nii üllatunud nüüd oled?'' küsis Ryan Sarah'lt muiates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Back to school. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Back to school.   Back to school. - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Back to school.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Time to go back home
» I can see that you're holding back those tears

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: