Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
I can see that you're holding back those tears EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
I can see that you're holding back those tears EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
I can see that you're holding back those tears EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
I can see that you're holding back those tears EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
I can see that you're holding back those tears EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
I can see that you're holding back those tears EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
I can see that you're holding back those tears EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
I can see that you're holding back those tears EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
I can see that you're holding back those tears EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 I can see that you're holding back those tears

Go down 
2 posters
AutorTeade
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 15:12

Liam ootas seitsmendale korrusele Emily't. Ta oli väga närvis ja kõndis koridoris edasi ja tagasi. Oli vaja rääkida Emily'le kõik välja, mis tegelikult oli ja toimus.

OT: Emily.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 15:14

Emily ajams mida Liam tahtis talle öelda ja neiu hoidis hetkel juba pisaraid tagasi.Ta jalutas koridori.Neiu nägi ,et Liam seisis seal.Emily ei suutnud uskuda et see on viimane kord kui ta Liamiga suhtleb.Emily läks Liami juurde.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 15:21

Liam nägi Emily't ja ta ohkas. Isegi Liam tundis, et ta võib nutma hakata ''Emily, ma tean, et ma ütlesin, et ma olen vallaline, enne kui me suhtesse astusime. Ma olingi, sest ma ainult suudlesin Summer'it vahepeal ja proovisin enda bad boy külge välja tuua, et ta sellesse armuks. Ta ütles, et ma ootaks, kuni ta teeks otsuse minu ja Jacob'i vahel. Ma ei jõudnud oodatagi, kuni tulid sina ja ma armusin ka sinusse. Ma arvasin, et Summer valis Jacob'i ja sellepärast ma ei oodanudki tema järgi.'' seletas Liam ''Aga nüüd ta ütles, et ta valis minu ja ma sain aru, et ma tegin vea. Mitte et ma tegin vea sinuga suhtesse astumisega, vaid ma tegin vea, et ma ei oodanud ära tema otsust. Emily sa ei vääri minusugust troppi, kes sulle niimoodi tegi. Sa väärid paremat.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 15:26

Emilyl hakkasid juba siis pisarad jooksma kui Liam oma juttuga alustas.Ta vaatas poissi nutuste silmadega."Miks sa ei ootanud,miks sa lasid minul arvata ,et sa oled vallaline ja armastad mind.Miks sa mängisid minuga ning miks ma armusin sinuse .Sina olid minu tõeline armastus minu eluarmastus.Ma tõesti arvasin,et me kuulume kokku .Kas sa tead kui valus minul on?"Hüüdis tüdruk poisile vihaselt vastu.Paljud pisarad jooksid ülepõse.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 15:32

See oli üllatav. Mitte, et Emily teda armastas, vaid see, et Liam oli Emily eluarmastus ''Emily, elu läheb edasi. Ka mina arvasin, et sina oledki mu elu armastus, kuni Summer tuli jälle ja teatas, et ta valis minu. Ma armastasin ka sind, Emily. Armastan ikka veel, aga mitte nii väga, kui ma armastan Summer'it. Sa leiad endale uue ja parema, Emily. Ma luban sulle.'' isegi üks pisar suutis Liam'i silmast pääseda. Liam tõstis enda särki ja pühkis sellega enda nägu, paljastades enda kõhu. Okei, proovime mitte Emily't rohkem Liam'isse armuma panna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 15:35

"Ära valeta sa ei armasta mind ma olin sinujaoks mingi mänguasi mille sa nüüd nurka viskasid"Sõnas ta vihaselt.Ka Emily pühksi oma pisarad."Tead Summeril oli õigus.Sa oled täpselt nagu Harry aga sina oskad lihtsalt seda paremini varjata".Ta ei suutnud Liamit enam vaadata ja suunad pilgu põrnadale.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 15:38

''Mida?'' hüüdis Liam ehmunult. Mis asja? Nagu Harry? Bi*ch please! ''Ma armastasingi sind! Ja ära julgegi mulle öelda, et ma olen täpselt nagu Harry! Harry on olnud rohkemate tüdrukutega koos, kui mina ja ta ei ole suhteski nendega!'' ütles Liam kurjalt. Tead, paljud ütlevad, et kui Liam on kuri, näeb ta välja nagu väike kutsikas, kes ütleb: grr!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 15:41

Aww nagu väike kutsikas.Emily lähenes poisile."Julgen küll öelda.Mis sest ,et Harryl on olnud rohkem tüdrukuid käitud sa nagu tema"Ta pidi pead natuke tõstma kuna ta oli poisile lähemal ja Liam oli temast pikem.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 19:57

''Ta ei ole olnud ühegi tüdrukuga siin koolis suhteski! Okei võib-olla mingi kahega, aga ta mängib nendega rohkem, kui ta suhtes on. Mina olen olnud suhtes ka kahega umbes, aga praegu on keeruline olukord ja mul on vaja Summer'iga koos olla. Ma tahan Summer'iga koos olla. Palun saa aru, Emily. Sa leiad kindlasti uue.'' ütles Liam ja vaatas Emily'le paluvalt silma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 20:02

"Mida iganes,aga mul on sulle üks palve.Palun ära suhtle minuga enam kunagi ning ära tule ülehomme mu sünnipäeva peole.Palun te nii ,et sina JA Summer ei tuleks minu sünnipäeva peole"Vastas ta ja vaatas poissi.Ta astus sammutagasi ja pööra poisile selja.Emily oli raske aga peab edasi elama.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 20:16

Liam tahtis öelda midagi, aga mõtles, kas see oleks õige või ei ''Ma mõtlesin, et me võiks sõbrad ikka olla.'' ta ütles seda vaikselt, aga kuuldavalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 20:19

Rae jäi seisma .Ta pööras Liami poole."Ma ei tea kas ma suudan "
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 20:26

''Lihtsalt mõtle, et ma olen täiega kole poiss.'' ütles Liam ja muigas kergelt. ''Emily, sa oled väga tore tüdruk ja ma oleks hea meelega sinuga veel sõbrad.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 20:33

"Seda ,et sa kole oled on võimatu mõelda"Vastas tüdruk."See võiks võibolla isegi õnnestuda"
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 20:36

Liam naeratas ''Okei. Ja ma teen sulle võrratu kingi.'' ütles Liam ning tegi kiire kalli Emily'le ja lahkus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears EmptyTeis Aug 13 2013, 20:39

Emily kallistas õrnalt vastu."Hee..."Tüdruk hakkas poisile ütlema ,et kingitust pole vaja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





I can see that you're holding back those tears Empty
PostitaminePealkiri: Re: I can see that you're holding back those tears   I can see that you're holding back those tears Empty

Tagasi üles Go down
 
I can see that you're holding back those tears
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Blood, Tears And Gold
» Back to school.
» Time to go back home

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: