Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kuidas teha trenni Hog‘is

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyReede Okt 19 2012, 21:39

"Nojahm, mul vastupidi, alati pakutakse tavaliselt üks või kaks aastat rohkem kui ma tegelt olen," lausus Noelle siis. "Ega see ka paha ei ole aga vahest käib närvidele, eriti siis kui järjest mitu inimest seda ütleb ühel päeval," pidi Elle ära minima. Noelle siis tõusis püsti ning vaatas alla. "No minu jaoks on salto raske, ma lihtsalt ei oska seda," lausus Isabelle ning vaatas endiselt alla. "Mul küll pole külm," mainis ta veel ära.
Tagasi üles Go down
Heather Rowen
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Heather Rowen


Postituste arv : 559
Join date : 07/10/2012
Age : 29
Asukoht : Pea pilvedes

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyLaup Okt 20 2012, 20:03

"Ma olengi selline hädapätakas, igal pool on külm, aga ma ei viitsi oma kohvrist jakke ja tagisid otsida" naeratas Prim ja kortsutas kulmu. "Mitmes mina siis täna olin?" küsis Heath teiselt tüdrukult. Ta oli parajasti istumas, kui tüdrukule kargas sülle Maury, tema kass. Kassi selg oli küürus ja ta sisises Noelle poole. "Kuss-kuss" silitas Heather kassi ja vaatas Noelle poole. "Sa ei meeldi talle." tõdes neiu ja lasi paanikas kassil tema sülle pesa teha.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyLaup Okt 20 2012, 20:11

"Täna oled esimene, kuna oled esimene inimene, keda siin kooli peal nägin," lausus Elle siis naeratades aga see kadus kohe Heather kass tema peale sisises. "Why?" küsis Noelle siis ning vaatas kassi poole.
Tagasi üles Go down
Heather Rowen
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Heather Rowen


Postituste arv : 559
Join date : 07/10/2012
Age : 29
Asukoht : Pea pilvedes

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyEsm Okt 22 2012, 16:27

"Ta ongi selline valiv kass." ütles Heather kiisut silitades. "Ega mina teda ei valinud, ta tuli ise minu maja ette istuma ja ei lasknud kedagi peale minu endale lähedale." seletas neiu, kui kass sülest minema hüppas ja edasi jooksis. "Sa oled ka enamvähem esimene, keda ma nääinud olen, kummitused ei loe, ega?" naeratas Prim ja kõigutas jalgu.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyEsm Okt 22 2012, 21:02

"Aa, okay. No võimalik, et mõni kass on selline," pomises Noelle rohkem omaette kui ütles seda tüdrukule. "Ahsoo, kummitused ei loe," lasusus Elle naeratdes ning otsustas siis nüüd lõpuks maha tagasi istuda. Ta ennist veel seisis seal akna peal. "Mul on ka muidu kass, ta ilmselt uitab ka kuskil kooli peal või on siis Rava'de puhketoas," mainis see El selle ka veel ära niisama.
Tagasi üles Go down
Heather Rowen
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Heather Rowen


Postituste arv : 559
Join date : 07/10/2012
Age : 29
Asukoht : Pea pilvedes

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyKolm Okt 24 2012, 12:38

"Sest kummitused pole tegelikult inimesed, no mitte elus inimesed." ütles Heath ja istus maha, ilmselt oli seal soe oma pusaga vms, sest tal küll külm ei olnud. "Ma ei ole tegelikult mitte ühtegi kassi näinud peale selle majahoidja kurja kassi, kes kunagi minu kassiga kaklema läks." meenutas Heath, kuidas nad olid üksteisele kallale läinud. "Väga segane kass minuarust." tõdes neiu ja tõmbas pusa rohkem enda ümber. "Ma polegi siin tegelikult mitte ühtegi kärnkonna näinud." imestas Primrose.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyKolm Okt 24 2012, 15:09

"Ma olen näinud mitmeid kasse juba," pidi Elle ära mainima. "Too kass vist on jahm väga segane," pidi Elle nõustuma Heather'iga. Elle vaatas taas tagasi kaugustesse. "Ega ma ka ei ole ühtegi kärnkonna näinud," ütles siis El kui Heath viis jutu üle kärnkonnadele.
Tagasi üles Go down
Heather Rowen
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Heather Rowen


Postituste arv : 559
Join date : 07/10/2012
Age : 29
Asukoht : Pea pilvedes

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyReede Okt 26 2012, 14:01

"Eitea, kes ikka kooli kärnkonni viitsib tassida, need kaovad pidevalt ära, mu sugulased oli kunagi kärnkonn, kes kadus ns kolmeks kuuks ära ja siis tuli tagasi, nagu midagi poleks juhtunud." kehitas Heather õlgu. "Sul öökull on?" küsis neiu Noellelt. Ilmselt paljudel olid öökullid, neid läks ju pm igalpool vaja. Näiteks Heatheril oli perekonna öökull, millega vanemad talle sõnumeid saatsid, ja igast pakke vms.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyReede Okt 26 2012, 15:24

"Ei tea ühtegi kellel oleks olnud kärnkonn," pidid Noelle ära mainima. "On küll mul öökull olemas," lausus Elle siis öökulli küsimuse peale. Eelmine aasta sai alles ostetud, muidu ennem tal seda ei olnud.
Tagasi üles Go down
Heather Rowen
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Heather Rowen


Postituste arv : 559
Join date : 07/10/2012
Age : 29
Asukoht : Pea pilvedes

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyPüh Okt 28 2012, 09:25

"Milline su öökull on?" küsis Heather. "Ma nägin siin kunagi üleni musta öökulli, kes püüdis mind hammustada, kuni ma minema jooksin." meenutas neiu ja naeratas. "Mul oli väiksena öökull, kes ära suri." muutus Heath kurvaks, kui talle see meelde tuli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyPüh Okt 28 2012, 22:23

"Minu öökull on valge," lausus Noelle siis, kui tüdruk oli küsinud öökulli värvust. "Aa, ma olen ka teda näinud, nägin kui ta püüdis ühte tundmatud tüdrukut hammustada. Aga jahm ma läksin neist kahest siis kaarega mööda," ütles Elle kui see Heath rääkis ühest mustast öökullist. "Tunnen kaasa," lausus siis El lohutaval toonil vms.
Tagasi üles Go down
Sarah McKenzie
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sarah McKenzie


Postituste arv : 765
Join date : 18/08/2012
Asukoht : Universumis pöidlaküüdiga rändamas

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyEsm Okt 29 2012, 15:40

"Juhtub, ta oli juba vana ka ma arvan." kehitas neiu õlgu. "Ta lihtsalt lendas meie juurde üks päev, minu aknale, pidevalt oli seal kuni ma teada sain, et temaga võib kirju saata." naeratas Heather päris hädiselt. Värises siis ja tõmbas pusa rohkem enda ümber. "Kas siin on ainult minu arust külm?" küsis Prim teiselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyEsm Okt 29 2012, 15:49

"Nojahm, minu oma on veel suhteliselt noor, ma ei mäleta täpselt palju tal neid aastaid on juba," lausus Noelle. "Ega veidi jaheda võitu on tõesti," pidi Elle mainima, temalgi hakkas nüüd veidi juba külm aga ta ei heitunud end selles. Kui hakkab väga külm, eks ta alles siis teeb midagi, ei tea mida ainult.
Tagasi üles Go down
Sarah McKenzie
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sarah McKenzie


Postituste arv : 765
Join date : 18/08/2012
Asukoht : Universumis pöidlaküüdiga rändamas

Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyEsm Okt 29 2012, 16:25

"Ma ei teagi, kui vanaks need öökullid elada võivad." kehitas Heather õlgu. Samal hetkel lendas sisse üks sinine linnuke, kes neli korda ümber neiu pea lendas. Primkargaspüsti ja tõmbas pusa ümber. "Issand, kell on juba nii palju." karjatas neiu ja vaatas siis Noellele otsa. "Ma pean minema" vabandas Heather ja naeratas. "Kooli peal näeme eksole?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 EmptyEsm Okt 29 2012, 17:05

"Ega ma ka ei tea," pidid Noelle tunnistama. "Aga jahm näeme, siis kunagi kuskil kooli peal," lausus Elle siis kui Heath oli öelnud, et peab minema. Noelle kavatses vist veel siin niisama mõnda aega olla ja siit ära minna, ega ta väga kaua siin olla ei saa kuna talgi hakkab varsti külm.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha trenni Hog‘is   Kuidas teha trenni Hog‘is - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas teha trenni Hog‘is
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kuidas küll sai kõik nii minna?
» Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??
» Siis, kui midagi teha ei ole
» Kõik, kes oskavad rollikaid teha! :)
» Tahan teha midagi keelatut...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: