Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Siis, kui midagi teha ei ole EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 10 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 10 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Siis, kui midagi teha ei ole

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 19:58

Alexa seisis vaikselt akna ääres, pilk suunatud aknast välja. Tal polnud midagi teha, kuhugi minna. Seega oli tüdruk valinud teise korruse koridori. Ühel hetkel vinnas neiu ennast aknalauale istuma. Mitte üldse temalik eksole, aga vahel võis erandeid teha. Nüüd suunas Lexi oma pilgu hoopis koridoris ringi liikuvatele õpilastele, neid pilguga takseerides.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:05

Megan jõudis teise korruse koridori ühe klassivenna seljas ratsutades. Poiss oli juba ammu tahtnud, et Megan ta seljast maha roniks, aga Megan keeldus ning noormees ei hakanud ka tüdrukut jõuga ära võtma, seega pidi ta lihtsalt Meganit seljas kandma ning teda kannatama. Just nimelt kannatama ning ka piinlikust tundma, sest neiu hüüdis pidevalt üle koridori "Ptruu" või "Nõõ". See häiris üsna paljusid, seetõttu katsid osad õpilased kõrvad kätega ning teised käskisid Meganil lõpetada. Seda neid loomulikult ei teinud.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:11

Alexa nägi millalgi ka Megan'it ja poissi, kelle seljas tüdruk 'ratsutas'. Tüdruk pidi märkima, et Megan'il ikka häid ideid jagus. Poiste seljas ratsutades sai ilmselt kiiremini edasi, ja oli ka pilkupüüdvam. Efektne saabumine koridori igaljuhul. "Tere Megan!" hüüdis Alexa aknalaualt, et tüdruk teda ikka kuuleks.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:22

Megan virutas poisile jalaga, et too seisma jääks. Seda noormees tegigi, ise pomisedes "See oli siis tänu". Megan näitas talle vaid keelt ning üritas samuti aknalauale saada. See tal loomulikult ei õnnestunud, neid lõi end vaid valusalt ära ning pomises pahaselt: "Need aknalauad on alati nii lollid, no." Parim tuju.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:26

"Miks nad lollid on?" küsis Alexa, tema ei teadnud, et Megan'il jälle mingi imelik tuju oli. "Kasuta abiväge," lausus Alexa, peaga 'hobuse' poole nõksates. Poiss oleks võinud Megan'i aknalauale aidata. Vähemalt niipaljugi kasu.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:30

"No on," lausus Megan ning nipsutas sõrmi poisi poole, kelle ta just minema oli saatnud. Noormees sai märguandest aru ning loivas uuesti Megani poole, endal pahur nägu peas. "Võta kukile!" kamandas Megam ning poiss vaid ohkas ning kummardus ettepoole, et Megan ronida saaks. Neid ronis mehe selga ning sai kuidagi aknalauale. Megan lükkas jalaga nooruki eemale ning poiss tegi kiirelt minekut, et Megan teda uuesti tagasi ei kutsuks.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:35

"Kasulik," lausus Alexa mõtlikult. "Kuidas sa suutsid teda selleks veenda?" küsis Alexa. Vaene poiss, tassida mingit tüdrukut mööda koolimaja ringi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:39

"Tead," lausus Megan, "mul on võimu." Ta muigas ning vaatas tagasi sinna, kuhu poiss oli jooksnud. "Eriti oma klassivendade seas," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:41

"Vägev," lausus Alexa turtsatades. "Sa kindlasti nautisid seda," arvas tüdruk, ja selles polnud vist midagi imelikku. "Rääkides poistest," alustas Alexa. "Sul on balli jaoks kaaslane olemas?" küsis tüdruk, vaadates Megan'i poole.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:44

"Loomulikult nautisin," lausus Megan, nagu oleks see kõige ilmselgem asi üldse. "Ei ole. Mind vaadtakse imelikult juba, eriti sellest aastast saadik," ütles ta balli kohta. "Sul kindlasti on, eks? Lähed Jack-Minu-Unistuste-Mehega, jah?"
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:48

"Minu-unistuste-mehega, või Sinu-unistuste-mehega?" küsis Alexa kahtlevalt Megan'it silmitsedes. Kas ta oli lausest lihtsalt valesti aru saanud, või meeldis Megan'ile ka Jack? Kuid selle kohta rohkem midagi küsimata raputas neiu lihtsalt pead. "Ta pole ming kutsunud," lausus Lexi ning mõtles hetke. "Ja ma ei hakka teda ise kutsuma, ennast peale suruma. Tal poleks südant mulle ära öelda, isegi kui ta ei tahaks minuga minna," lausus Alexa, lõpuks eriti enesekindlaks muutudes.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:50

"Mõlemaga," lausus Megan. "Imelik, ma arvasin, et sina oled tema nimekirjas kindlasti üks esimesi." Kahtlane. "Annie truult sinu kõrval, siis Syd oma lootustega, ja edasi järgneb pikk nimekiri," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:55

"Ta siis meeldib sulle ka?" küsis Alexa üllatunult, pöörates ennast nii järsult Megan'i poole, et oleks peaaegu aknalaualt alla lennanud. Siiski sai ta õigel hetkel käega seinast kinni ning suutis aknalauale püsima jääda. "Ma tõesti ei usu, et ta mind kutsub," lausus tüdruk ning vaatas veidi eemale koridori põrandale.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 20:58

Megan ei vastanud, vaid lõi lihtsalt käega. Purjus olles, oleks neid sellele küsimusele kindlasti vastanud, aga kainelt - ei. "Kelle ta siis kutsub?" jätkas Megan teemat kõrvale juhtides.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 21:03

"Kas me hakkame seda nüüd ennustama?" küsis Alexa silmi pööritades. "Teda ei tea kunagi," kehitas ta õlgu. "Võibolla Annie, võibolla Syd'i?" pakkus tüdruk.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 21:06

"Ma arvan, et ta kutsub Annie," lausus Megan, "või kutsub Annie Jack'i." Ta mõtles hetke. "Kas mulle on vale mulje jäänud, või sa tõesti tunned juba ammu Loganit?"
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 21:08

"Jah, aga...," lausus Alexa, püüdes midagi öelda seoses Annie ja Jack'iga. Kuid ta ei osanud oma mõtteid sõnadesse panna. "Jah, Tyler'it tunnen ma juba ammu," noogutas Alexa, hetkeks naeratades.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 21:09

"Kuidas sa tunned teda?" küsis Megan, ise naeratades.

Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyEsm Okt 17 2011, 21:16

"Ma kohtusin Jack'iga ammu," lausus Alexa. "Tema ja Tyler olid juba siis sõbrad. Jack tutvustas mulle teda," lausus tüdruk. Ta ei teadnud, kui detailset ülevaadet Megan tahtis.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyTeis Okt 18 2011, 13:12

"Nad mõlemad on igavesed naistemehed," lausus Megan irvitades. "Sa oled mingi Jack'i-hull? Tema pärast sa vist tulidki Sigatüükasse, eks?"
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyTeis Okt 18 2011, 19:57

"On jah," nõustus Alexa hoobilt. "Ma ei nimetaks ennast Jack'i-hulluks," lausus tüdruk siis rahulikult pead raputades. "Aga ta oli minu siiatuleku põhjuseks," lisas neiu mõtlikult hetke pärast.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyKolm Okt 19 2011, 12:31

Megan kehtitas õlgu. "Minu arust oled sa ikkagi igavene meeste-naine!" Jälle crazy? "Ja kõik poisid on igavesed naitse-mehed - keerlevad sinu, Annie ja igasuguste teiste ümber." Ta tegi mossis näo. "Minu olen alati olnud see nõme varupingi tüdruk, kes koguaeg tahaplaanile jääb."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyKolm Okt 19 2011, 18:12

"Meeste-naine?" Alexa puhkes naerma. "Kuule, ma olen siin ikka suhteliselt uus," lausus tüdruk hetke pärast. "Ainsad poisid, kellega ma normaalselt läbi saada võiks on Jack ja Tyler. Noh Annie vend tundus ka normaalne...Ja Pute, kui tal seda värki oma niiöelda 'tüdrukuga' ei oleks," lausus Lexi rahulikult. "Keegi ei mõtle sinust, kui varupingi tüdrukust," arvas neiu järgmiseks. "Kuigi me ei tea, mis meeste ajudes toimub, eks," lisas ta mõtlikult vahele. "Sa tahaksid endale poissi?" küsis ta siis ühel hetkel huvitatult Megan'i poole pöördudes.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyKolm Okt 19 2011, 18:43

"No oled," õigustas Megan end, "sebid igalpool poisse ja nii." Ta mõtles hetke ning jätkas. "Uued tõmbavadki just tähelepanu, ja kuna sa oled igavene iluduskininganna," ta vaatas Alexa't mõtlikult, "on nad kõikjal sinu sabas." Meganil oli jälle mossis nägu peas. "Oh, loomulikult mõtlevad!" hüüatas ta. "Mitte ükski poiss ei ole iialgi minu sabas kekselnud." Pähh. "Jah," lausus ta lõpuks, katkestades tüütu jorina.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole EmptyKolm Okt 19 2011, 18:51

Alexa vaikis mõnda aega. "Jack ei jookse mul sabas, oled tähele pannud?" küsis ta siis mõtlikult Megan'i poole vaadates. "Mis kasu on siis olla 'iluduskuninganna' või 'meestemagnet', mida ma sinu sõnadest järeldaksin, kui teatud inimesed suudavad mulle ikka vastu panna?" lausus Alexa õlgu kehitades. Loomulikult ei arvanud tema endast kui 'iluduskuningannast' või 'meestemagnetist'. "Mitte ükski poiss pole mind enda seljas tassinud, ainult selle pärast et ma teda käskinud oleks," lisas Alexa õrnalt naeratades. "Sa ju ütlesid, et sul on võimu. Võlu üks kutt ära," lausus lexi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Siis, kui midagi teha ei ole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole Empty

Tagasi üles Go down
 
Siis, kui midagi teha ei ole
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tahan teha midagi keelatut...
» Nüüd tuli isu teha midagi vallatut
» Kuidas teha trenni Hog‘is
» Söömas, muud midagi.
» Söömas, mida muud saab köögis teha :D

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: