Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Siis, kui midagi teha ei ole

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyKolm Okt 19 2011, 18:58

"Jack ei jookse kellegi sabas muidugi," lausus Megan, "tema jookseb eest ära." Megan turtsus. "Jack ja Logan pole meie maailmas ainsad mehed, eks," teatas ta, "seega, kui nemad ei jookse, ei tähenda see seda, et teised poisid ei jookse." Poisis peale kehitas Megan vaid õlgu. "Ta on igavene möku, teeb kõike mida ma tahan, või teine tüdruk tahab."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyKolm Okt 19 2011, 19:00

"Jookseb eest ära," kordas Alexa naerdes. "Teised poisid jooksevad mul järgi sama palju kui sinul," lausus Lexi. "Mökudega ei saa arvestada," lausus tüdruk, kuulnud Megan'i lauset. "Sulle oleks vaja kedagi paremat," arvas neiu.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyKolm Okt 19 2011, 19:02

"No jookseb," jätkas Megan, "iga tüdruku eest jookseb ära, kes on temast kõigi oma kümne küünega kinni haaramas." Ta turtsatas uuesti. "Keegi, ei poiss ega tüdruk, ei jookse minul sabas, Annie'l ja sinul joostakse." Lõpuks ta noogutas. "Oleks tõesti, aga selline pole siia ilma veel sündinud."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyKolm Okt 19 2011, 19:06

"Aga peab mainima, et ta on tagasi tõmmanud. Ta ei jookse enam nii palju ära, kui ennem," lausus Lexi, edasi Jack'i teemal. "Minul ka ei jookse keegi sabas. Ütle üks nimi, kes minul või Annie'l järel jookseb ning ma ei vaidle enam sinuga," lausus Alexa kangekaelselt. Tegelikult Annie kohta ei teadnud ta midagi, ilmselt ei tundnud Lex ka kõiki Sigatüüka poisse. Megan'i viimase lause peale ajas Alexa silmad suureks ning vaatas Megan'i poole. "Pole veel sündinud? Sulle meeldivad nooremad poisid?" uuris ta kavalalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyKolm Okt 19 2011, 19:08

"Nüüd ta jookseb aeglasemini, jah," nõustus Megan, "aga kui keegi tahab temast kinni haarata, siis ta teeb pettemanöövri." Edasist Alexa öeldut neid lihtsalt eiras, ta tõesti ei osanud sellele vastata.
Lõpuks pidi Megan silmi pööritama. "Noored? Ei. Lihtsalt minu täiuslikku poissi ei sünni kunagi."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyKolm Okt 19 2011, 19:12

"Pettemanöövrid, just täpselt," nõustus Alexa täielikult. "Ja sa ei vasta, järelikult ei olegi ühtegi sellist nime," lausus Lexi naeratades. "Mis tähendab, et mul oli õigus," lisas neiu. "Tead mis? Ma arvan, et sinu täiuslik poiss on kuskil olemas, kindlasti. Sa lihtsalt pole teda veel kohanud," arvas tüdruk. Pidi optimistlik olema.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyKolm Okt 19 2011, 19:30

"No, mis ma räägin," naeris Megan. Seejärel eiras ta uuesti järgnevat. "Võib-olla on, aga ma ei leia teda kunagi üles." Ma olen tõesti positiivne.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyKolm Okt 19 2011, 19:45

Alexa raputas pead. "Kindlasti on ta olemas ja kindlasti leiad sa ta üles. Sa oled noor, aega on," arvas Lexi. Kuigi tema oli parim nõuandja, eks.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyNelj Okt 20 2011, 19:45

"Kes teab, kui palju mulle aega on antud," leelotas Megan. "Võimalik, et see on mu viimane päev."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyNelj Okt 20 2011, 21:46

Alexa vaatas järsult enda kõrval istuva Megan'i poole. "Mis juttu sa nüüd ajad?" küsis ta häälekalt. Tüdruk ei mõtle ju ometi enesetapust?
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyReede Okt 21 2011, 10:42

"Kuuled küll," porises Megan. "Ma ju ei tea, kaua ma veel siin ilmas elada saan?"
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyReede Okt 21 2011, 18:35

"Nii kaua, kuni sa midagi ära ei susserda, tead küll," arvas Alexa. Nii kaua võis Megan rahulikult edasi elada.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyNelj Okt 27 2011, 10:32

"Ah, ma susserdan," ta naeris, "nagunii! Kõik susserdan ära!" Loogiline, selline ta ju oli.

Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyNelj Okt 27 2011, 12:37

"Megan! Ära räägi nii," lausus Alexa etteheitvalt. Jäi mulje, nagu tüdruk oleks kavatsenud end varem või hiljem ära tappa.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyNelj Okt 27 2011, 12:43

"Miks?" küsis Megan naerdes. "Keegi teine võib ka mu vahepeal ära killida, ma olen ju nii tüütu, tahetakse lahti saada," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyNelj Okt 27 2011, 12:51

Alexa muigas selle peale. "Jah, näiteks mina," lausus ta tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyNelj Okt 27 2011, 13:43

"Ülestunnistus?" küsis Megan. "Siis sa võid seda kohe siin teha, ma ei pea pikalt piinlema."

OT: Minema.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyNelj Okt 27 2011, 13:46

"Ülestunnistus," noogutas Alexa. "Parem ikka aus olla," lisas tüdruk. "Ei, sa pead piinlema, valulikult, kaua," lausus Lexi mõtlikult. Loomulikult ei mõelnud tüdruk seda tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 EmptyReede Okt 28 2011, 21:10

"No, lase siis käia," lausus Megan muiates, ag ta kartis veidi. Kes teab, võib-olla mõtles Alexa seda tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siis, kui midagi teha ei ole   Siis, kui midagi teha ei ole - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Siis, kui midagi teha ei ole
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tahan teha midagi keelatut...
» Nüüd tuli isu teha midagi vallatut
» Söömas, muud midagi.
» Kõik, kes oskavad rollikaid teha! :)
» Söömas, mida muud saab köögis teha :D

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: