Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 18:49

Emily tuli siia klassi niisama uudistama.Tal oli igav.Emily oli otsustanud oma eluga edasi minna ja Liam unustada.Rae ei minevikus kinni olla.Ta istus õpsilauale ja vaatas mis õpsi sahtlis on.
OT:Fred
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 18:56

Fred mõtles tulla järjekordselt kuskile klassi.. Ta astus klassi sisse. Aga ta tegi seda vaikselt, ta nägi seal tüdrukut õpsi sahtlis sobramas. Ta jäi hetkeks seisma ning jälgis teda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 18:58

Tüdruk pani sahtli kinni ja avas teiselpool oleva sahtli.Ka seal ei olnud midagi põnevat aga ta soris siiski edasi.
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:02

Fred muigas ning kõndis esimese pingi juurde ning istus laua peale ja lausus muiates:"hei"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:04

Emily hüppas laualt maha kui kuulis ,et keegi ütles hei."Kurat,pead sa niimoodi ehmata."Lausus tüdruk.Ta läks poisile lähemale ja küsis"Mida sina siin teed"
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:09

Fted naerdes:"sorry" "eeh..niisama" ning küsis talt sama:"ja mida sina teed siin?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:11

"Sind ootasin"Vastas ta muigega.Emily istus üheteisele lauale.
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:15

"oi ma olen meelitatud" vastas Fred ka muigega
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:22

"Seda ma lootsingi"Lausus ta kavalalt.Ta vaatas poissi.Päris nunnu mõtles poiss.
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:24

Fred muigas. "mis su nimi on?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:26

"Emily,aga sinu "Küsis Emily kohe vastu.Ta tõusis ja istus poisi kõrval olevale lauale.
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:29

"Fred" lausus poiss naeratades vastu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 19:32

"Kena"Vastas ta.Ta pööras end poisi poole."Sul tüdruk on?"
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 20:30

"on" vastas poiss naeratades "sul poissi?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 20:35

"Kurat,miks kõik nunnud poisid on juba võetud.Nope"Vastas ta ja lähenes poisile."Kas mul on midagi viga"Päris ta poisilt.
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 20:39

"Ei ole, miks sul peaks midagi viga olema?" päris ta muiates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 20:40

"Mdea keegi ei taha mind"Vastas ta ja liikus poisile veel lähemale.Ta naeratas poisile.
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 20:43

Fred naeratas vastu. "mul on lihtsalt tüdruk olemas, miud eimidagi"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 20:45

"Tõesti kahju "Lausus tüdruk.Ta läks poisist eemale.
Tagasi üles Go down
Fred Cross
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fred Cross


Postituste arv : 122
Join date : 07/08/2013

Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 21:23

Fred naeratas "aga sa oled ilus tüdruk, keegi ikka tahab"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? EmptyTeis Aug 13 2013, 21:40

"Tänan ja võibolla tõesti"Vastas tüdruk.Tüdrukul oli flirtimis tuju üle läinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??   Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud?? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas ma pole sellist nunnut poissi märganud??
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)
» Damn...Siin pole kedagi.
» Raamatuid ostmas ilmselt siis või muud sellist tegemas.
» Täna pole ta tõesti tema ise...
» Kas öö pole mitte ilus?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: