Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
*title I think* - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
*title I think* - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
*title I think* - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
*title I think* - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
*title I think* - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
*title I think* - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
*title I think* - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
*title I think* - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
*title I think* - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 *title I think*

Go down 
+2
Cecilie Montez
Sara Rue
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:31

OT: Magic'uga panid tööle xD
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:32

OT: miks mitte midagi ei tööta? Very Happy


Sara lõpetas Sandrale lokkide tegemisa ja otsis siis kuskil paar pilti. "Kumb sulle rohkem meeldib?" küsis ta pilte näidates.


Spoiler:

Spoiler:


Viimati muutis seda Sara Rue (Nelj Aug 09 2012, 17:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:37

OT: Elektroonika ei tööta, sest õhus on liiga palju maagiat. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:37

OT: Ahah, Mulle muidu korra ütles keegi, et telefonid ei tööta ja mu selline elektroonika värk aga kurat ära unustasin selle. Very Happy

Aqua siis ka lõpetas oma küünte värvmise ja vaatas siis korra peeglisse. Ta ei osanud oma meigiga midagi praegu peele hakkata. Kui aus olla siis ta polnud endale kunagi midagi peale huulepulga peale pannud. No küüni on ka paar korda lakkinud.

"Tänan," ütles siis CeCe Sara'le. Ta siis otsis omale oma meigikotist ühe helelilla küünalakki ja ta siis hakkas oma küüni lakkima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:38

OT: No siis maagiaga panidki tööle xD
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:40

OT: me jamh, maagiaga panime need tööle Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:40

OT: Ilmselt jahm. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:40

OT: Seda ei saa teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:41

OT: me siis see teema teeskleme natuke, et saab Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:42

OT: Siis mis nüüd saab?? Sa oleks pidanud seda varem mainima. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:43

OT: Te oleks pidanud seda ise teadma. Sellest on räägitud juba küll ja küll. Aga noh, te võite ju maagiat kasutada, et endale lokke teha.. Te ei pea üldse mingeid lokitange vms kasutama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:43

OT: lihtsalt lõpetame selle teema, nagu saaks ja ärme rohkem neid asju kasuta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:46

OT: Davai teeme nii! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:46

OT: Me võime ju teemaga jätkata. Lihtsalt kirjutame, et kasutas maagiat, et endale lokid teha jne.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:49

OT: Okay, Very Happy Kõik tegdi siis tegelt omale lokid maagiaga? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:50

OT: jätkame siis teemaga Very Happy


Sara vaatas ringi. "Kas kõigil on lühikesed kleidid?" küsis ta vaadates. "Ma ei tea, kumba valida." ta lõpetas puuderdamise ja vaatas ringi, et keegi küsimusele vastaks. "Kas lühike on ilusam?" küsis ta siis Aqua käest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:52

''Mul on suht pikk.'' sõnas Truth ja tegi hakkas musta silmapliiatsiga enda silma värvima.


Sandra pööras pilgu enda kleidile ''Ma ei oska öelda.'' itsitas Sandra ja tegi endale veel lokke, võlukeppi viibates enda juuste ümber.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:56

"Sandra, vali üks soeng, kõik ei saa ka lahtiste juustega olla." ütles Sata ja otsis oma kotist kaks pilti erinevate soengutega.

Spoiler:

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:57

Sandra vaatas neid pilte üllatunult ''Ja sa teeksid mulle ühe nendest soengutest?'' küsis Star üllatunult. Nii armas Sara'st.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:00

"Muidugi, ma olen ammu tahtnud neid kellegi peal proovida, mitte oma titenukkude peal." ütles Sara. Ta vaatas ringi ja küsis siis niisama mingi vana küsimuse. "Kes kellega peole läheb?" küsis Sara ja vaatas siis jälle Sandra poole. "Kumba sa tahad? Sa võid mulle ka mingi teise soengu kirjelduse anda, ja ma proovin seda teha." pakkus Sara.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:06

"Ma ei oska öelda millist sa võiksid kanda, kumb sulle endale rohkem meeldib seda kanna," lausus Aqua naeratades. Ta ise endiselt mõtles millist meiki endale teha. "Mul pole konkreetselt veel kaaslast ilmselt," lausus Aqua siis korraks.

CeCe oli siis nüüd kindlalt oma küünte lakkimise ära lõpetanud ja alustas omale meigi tegemisega. "Ega sama siin, konkreetselt pole kedagi," lausus CeCe siis ja tegeles oma meigiga edasi.

OT: keegi aitaks mul leida CeCe'le normaalse kleidi. Soovitatv oleks, et see oleks lillas toonis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:09

OT:
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:09

''Ma arvan, et ma võtan selle helepruunide juustega tüdruku soengu.'' sõnas Sandra rõõmsa naeratusega. ''Mul pole vist kellegiga minna.'' kui just Riley ei taha kuskilt välja ilmuda.


''Mul pole samuti kellegiga minna.'' sõnas Olivia samas positiivse naeratusega. Keep smiling. Tüdruk hakkas heledat puudrit endale näkku hõõruma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:13

"Eks näis, võibolla leiab sealt ballilt, ikka kellegi kellega saab tantsida," lausus Aqua naeratades. Ta ikka ei osanud selle meigiga midagi peale hakkata. Ta niisama vaatas sinna peeglisse ja mõtles,

Cecilie lõpetas siis üsna pea ka oma meigiga.

OT: tänan, Sara. Ta siis läheb sellega sinna ballile:
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:19

Sara siis otsis oma kotist välje need asjad, mida tal selle soengu jaoks vaja oli, kaunistused ja juuksnõelad. "Sa võid endale samal ajal meiki teha, see võtab päris kaua, ma arvan, ma pole seda inimese peal kunagi teinud." ütles Sara ja kogus juuksed pealaele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*title I think* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
*title I think*
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sorry, no title
» Here should be title of topic

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: