Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sorry, no title EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sorry, no title EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sorry, no title EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sorry, no title EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sorry, no title EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sorry, no title EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sorry, no title EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sorry, no title EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sorry, no title EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sorry, no title

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 21:29

Cassidy jalutas rahulikul sammul mööda koridori, lugedes samal ajal ühte raamatut. Eriti süvenenud ta sellesse raamatusse polnud, sest tüdrukut segas heli, mida tekitasid tema kõrged kontsad, kui need põrandat puudutasid. Lõpuks sulges Cassie alla andes raamatu ja peatus ühe aknalaua juures, et sealt kiire pilk välja heita. Oli nädalavahetus ja õues oli kena päikeseline ilm. Cassidy polnud kindel, miks ta õues ei olnud ja mingit mõttetut raamatut lugeda püüdes lossis sihitult ringi kõndis. Aga neiul polnud selleks täna lihtsalt tuju.

OT: Raina.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 21:39

Raina oli taas üksi kooli peal kolamas. Endalegi märkamatult oli ta sattunud kuuendale korrusele. Mida ta seal tegi ning kuidas ta sinna sattunud oli, sellele neiu tähelepanu ei pööranud. Ta ainult kõndis edasi, sihitult. Mööda koridori kõndides liikus tema pilk akendele, millest ta möödus. Väljas oli ilus ilm ning küllap sellepärast lossis vähe inimesi ringi liikuski. Kuskilt veidi eemalt kuulis ta kellegi samme ning kuna Raina'l polnud tuju kellegagi kohtuda, kiirendas neidis veidi oma sammu. Aga kui ta järgmisesse koridori keeras, jäi tema pilk oma klassikaaslasele, kes ühe akna ees seisis. Nii palju siis inimeste vältimisest. Rain kõndis siiski edasi, küllaltki aeglaselt. Kui Cassidy't ennem tema enda kontsade tekitatud hääl häiris, siis nüüd võisid teda segada ka Raina sammud. Nagu talle omaks oli saanud, kandis ta ka täna kõrgeid platvorme.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 21:51

Kui Cassidy jälle seda tuttavat kontsade tekitatud heli kuulis, pööras ta pilgu aknast avanevalt vaatelt Raina'le. Loomulikult teadis Cassie, kes Raina on. Nad olid ju ikkagi klassikaaslased. Aga sõbrad või tuttavad, seda just mitte. Kuna Cass polnud viimasel ajal eriti paljude inimestega suhelnud, vaid pigem omaette hoidnud, otsustas ta Raina'ga rääkima minna. Nagu muuseas hakkas Cassidy Raina poole jalutama, tüdrukust justkui välja tegemata. Kuid siis, kui ta Raina'st peaaegu mööda kõndinud oli, tegi Cassie näo, nagu oleks ta just teda märganud. "Tere," lausus Cass ettevaatlikult. Raina ei tundunud just inimesena, kellele meeldiks väga niisama kuskil koridoris vestlusi alustada, kuid kahjuks või õnneks oli Cassidy just selline inimene.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:06

Raina pidas üldiselt väga lambiseks seda, kui keegi suvaline koridoris temaga rääkima hakkas. See tähendab, uusi tuttavaid võib väga lihtsalt leida puhketoast või raamatukogust, aga kas koridor selleks just kõige parem paik oli? Samas Rain'al sellega väga probleemi polnud, sest seda ei juhtunud eriti tihti, et keegi temaga lihtsalt rääkima hakkaks. Võibolla oli neidis liiga omaettehoidev või liiga omapärase esmamuljega, et keegi teda üldjuhul tülitada ei julgenud? Aga paistis, et Cassidy sellest ei hoolinud. Või oli põhjuseks see, et koridors peale nende kedagi polnud? Raina tundis oma klassikaaslase muidugi ära, kuid esialgu ta tüdrukust välja ei teinud. Nägi küll, et neiu kõndis tema poole, kuid Cassidy vältimiseks vaatas Raina hoopiski akendest välja, millest ta möödus. Alles siis, kui tüdruk talle 'tere' ütles, jäi Gin seisma ning viis oma pilgu ravenclawlasele. "Jah?" vaatas Raina Cassidy poole. Tal oli hetkeks pähe tulnud mõte, et äkki oli klassikaaslane eksinud või tahtis ta lihtsalt midagi küsida.. Sest nagu ennem mainitud, Rain ei arvanud, et keegi temaga koridoris lihtsalt rääkida võiks tahta, võinii.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:16

"Ei midagi. Ma lihtsalt ütlesin tere," ütles Cassidy, silmitsedes samal ajal Raina't uuriva pilguga ja kritiseerides mõttes tema riideid. Tüüpiline Cassie. "Ma lihtsalt mõtlesin, et kuna me käime samas klassis, siis võiks vähemalt üksteisega paar sõna vahetada?" arvas tüdruk ja sundis ennast naeratama.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:26

Eks Raina riided olidki nii mõnelegi inimese jaoks ehk liiga väljakutsuvad või veidi liiga julged. Aga neiu sellest probleemi ei teinud. Rain kergitas kulmu Cassidy viimase lause peale. "Jah, me muidugi võiks üksteisega paar sõna vahetada, aga mul pole selleks tuju," lausus Gin selle peale. See, mis Cassidy'le võis ehk ülbusena paista, oli tegelikult lihtsalt halva tuju tulemus. Viimasel ajal polnud Raina'l juhtunud mitte midagi sellist, mille üle rõõmustada ning see avaldas talle mõju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:34

Cassidy'le tundus see kindlasti ülbusena aga mingil veidral põhjusel tegi see talle hoopis nalja. "Noh, eks mõni teine kord siis," lausus tüdruk muiet tagasi hoides ja mõeldes, et mingit teist korda ilmselt kunagi ei tule. Aga kahju oleks seda teemat siin lõpetada.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:37

Seda teemat oleks jah kahju nii vara lõpetada. Seepärast ei võtnud Raina seda kui viimast lõplikku lauset, vaid kortsutas hoopis kulmu ning vaatas Cassidy't ning seda,kuidas neidis muigas. "Kas sa oledki kõigiga nii sõbralik?" väga otsene küsimus, aga Rain lihtsalt pidi seda küsima. Ta mõtles, kui tihti Cassidy tegelikult koridorides oma klassikaaslastega paar sõna juttu ajas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:41

"Tegelikult mitte," ütles Cassidy järele mõtlemist vajamata. "Ainult nendega olen, kellega ma rohkem kokku puutun. Näiteks klassikaaslastega," lisas tüdruk. Kuid mida Cassie ei maininud oli see, et ausalt öeldes olid paljud inimesed talle väga vastumeelsed ja sellisel juhul ta lihtsalt teeskles sõbralik olemist.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:46

Raina polnudki vastust kuuldes eriti üllatunud. Ka kõige sõbralikumad inimesed poleks suutnud päevast päeva rõõmsalt kõigiga suhelda janii. Vähemalt Rain arvas nii. "Meie sinuga ei puutu eriti kokku," arvas Raina. Või vähemalt sinnamaani polnud nad eriti suhelnud. "Ainult tundides," lisas ta. Raina puhul kehtis see, et kui mõni inimene talle ei meeldinud, siis sai see inimene sellest ka teada. Ja Raina'le see sobis. Nii ei pidanud teatud inimeste juuresolekul võltsilt käituma ega teesklema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:54

"Jah. Aga ikkagi, vähemalt mina tahaksin hästi läbi saada inimestega, kellega ma koos tunnis istun," lausus Cassidy kergelt õlgu kehitades. Ja muidugi, Cassie oleks ka tahtnud inimestele teada anda, kui nad talle ei meeldinud aga tihti olid head suhted erinevate inimestega kasulikud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 22:58

"Isegi siis, kui need inimesed sulle ei meeldi?" küsis Raina pead kallutades. See küsimus võis kõlada kuidagi provotseerivalt, aga selline Rain oli. Talle meeldis inimesi proovile panna. Nad vist seisid endiselt kuskil koridori keskel? Kuhugi seal vist minna väga polnud, seega sisustas Rain vastuse ootamise aega sellega, et vaatas Cassidy raamatu poole, mida too käes hoidis. Ta üritas selle pealkirja välja lugeda, aga see ei õnnestunud hästi, sest valgus langes raamatule väga halvasti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 23:02

"Jah, muidugi," lausus Cassidy lõbustatult. "Suurema osa ajast pole mu "sõpradel" aimugi, kas nad tegelikult mulle meeldivad, või mitte." See polnud tegelikult tõsi. Oma tõeliste sõpradega polnud Cassie kaugeltki nii külm ja sarkastiline.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 23:09

Seda kuuldes oli Raina veidi üllatunud. Cassidy polnudki siis selline igav inimene, kes kõigiga sõbrustas ning kellele kõik meeldisid. Hoopis kahepalgeline, ütleks Rain selle peale. "Huvitav," arvas Gin. Tuleb tõdeda, et neidise arvamus Cassy'st tõesti muutus veidi. "Aga tüütu. Ma ei suudaks suhelda inimestega, keda ma ei kannata," lausus neidis omalt poolt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 23:17

"Minu jaoks on see päris lõbustav. Teadmine, et inimesel pole õrna aimugi, kuidas sa temast tegelikult arvad, on väga meeldiv. Muidugi, see töötab enamasti ainult väga lollide inimestega," lausus Cassidy. "Õnneks siin Sigatüükas neid jätkub," lisas tüdruk tõsiselt, vaatas enda ümber hetkeks ringi ja veendus, et keegi teine peale Raina seda ei kuulnud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 23:21

Raina kergitas taas kulmu, kui kuulis sõna 'lõbustav'. "Aga see on igav, kui ainult sina ise tead, kas inimene sulle tegelikult meeldib või mitte," lausus Raina. Tema jaoks oli piisavalt hea meelelahutus see, kui sa närvidele käia inimestele, kes talle ei meeldinud või kes ta külmaks jätsid. Ning neid leidus koolis rohkem, kui inimesi, kes Raina'le meeldisid. Raina turtsatas, kui Cassidy mainis, et koolis lolle inimesi jätkub. "Tead, ma nõustun sinuga selles," mainis neiu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 23:28

"Ma ei oska seda seletada," lausus Cassidy. "Aga nii tore on, kui keegi puistab mulle oma südant ja räägib välja oma kõige suuremad saladused. Ja kui järgmisel päeval teab neid saladusi kogu kool, siis ei saa ta aru, miks. Sest mina, tema parim sõber terves maailmas, olin ju ainus kellele ta nendest rääkis..." Loodetavasti sai Raina aru, mida Cassie öelda tahtis. Cass muigas endamisi. Vahel tundis ta sellise teguviisi pärast süümepiinu aga enamasti ta lihtsalt nautis seda.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 23:34

Raina kuulas ning sai aru ka, mida Cassidy öelda tahtis. "Kes oleks sinust midagi sellist oodanud..," lausus neiu veidi isegi heakskiitvalt. Talle meeldisid huvitavad inimesed ning paistis, et Cassidy'st oli talle alguses lihtsalt vale mulje jäänud. Aga kas see polnud mitte veidi lohakas Cassidy'st, et ta seda kõike praegu Raina'le rääkis? Seda otsustas neiu küsida ka. "Miks sa seda mulle räägid?" küsis Rain siis käsi vaheliti pannes ning oma pilku ravenclawlasele viies. "Sa ei arva, et homme võiks terve kool sinu saladusest teada?" küsis neidis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyKolm Aug 07 2013, 23:45

"Ma ei tea, miks ma seda sulle räägin," ütles Cassie ausalt. "Sa lihtsalt näed välja nagu sa mõistaksid, miks mulle selliseid asju teha meeldib." Cassidy naeratas hetkeks kavala ilmega ning jätkas siis: "Ja ei, ma ei arva seda. Isegi kui sa seda kellelegi räägiksid, siis usaldavad need lollid "sõbrad" mind juba piisavalt, et sind mitte uskuda. Aga asi oleks kindlasti palju lihtsam, kui sa midagi ei ütleks."
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title EmptyNelj Aug 08 2013, 13:42

Raina oli tegelikult ise ka selle peale mõelnud, et isegi kui ta seda kellelegi kuulutama oleks läinud, siis ilmselt poleks suurem osa Cassidy 'sõpru' teda uskunud. Sest ega Rain kuigi usaldusväärne allikas kõigi jaoks vist polnud. "Ma arvan ka," nõusus Raina seega Cassidy viimase lausega. Sest ega ta midagi peale väikese segaduse korraldada ei suudaks ning see polnud neiu jaoks piisavalt motiveeriv. "Pealegi see pole absluutselt minu asi," lisas neidis. "Aga ma kiidan selle heaks," lausus neiu heteke pärast kergelt muiates. Kui ise enda elu huvitavaks ei tee, siis kes seda ikka teeb.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sorry, no title Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorry, no title   Sorry, no title Empty

Tagasi üles Go down
 
Sorry, no title
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» *title I think*
» Here should be title of topic

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: