Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
*title I think* EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
*title I think* EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
*title I think* EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
*title I think* EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
*title I think* EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
*title I think* EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
*title I think* EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
*title I think* EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
*title I think* EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 *title I think*

Go down 
+2
Cecilie Montez
Sara Rue
6 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:13

Sara oli koik oma meigiasjad juba sinna viinud. See oli ilusti valgustatud, hästi lõhnav ja suur ruum, seal võib ju meiki teha, keegi eriti ei kasuta ka seda. Saral olid siis igast asjad laiali ja lokitangid ka kaasas, kuigi tal olid loomulikud lokid, aga kellegile teisele võis ju vaja minna, sest ega ta üksi seal vetsus meikima ei hakka, see oleks imelik olnud. Sara ootas ikka inimesi ka sinna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:14

Truth jalutas tüdrukute ruumi sisse. Tal oli kaasas kaks kilekotti, ühes oli kaks kleiti ning teises mõned meigi asjad ja igasugused juukse hooldus värgid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:18

Aqua astus ka siis sinna pesiruumi sisse. Tal oli kaasas kõigest väike meigikott. "Em... Tere! Kas keegi saaks mulle täna õhtuks kleiti laenata?" küsis ta siis tegelt võõtastelt, ta tahtis lihtsalt nii väga ballile minna.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:20

Sara oli parajasti juuste pesemise lõpetanud ja määris palsamit pähe. "Mul on üleval üks kleit, kui sa tahad ma võin seda pärast föönitamist tooma minna." pakkus ta tüdrukule. Tema kleit rippus juba ammu siin all ja ootas pidu. Sara pani siis fööni käima ja hakkas aeglaselt föönitama. Ta tahtis oma loomulikke lokke kätte saada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:26

''Mul on üks varu kleit kaasas.'' ütles Truth naeratades tüdrukule. Tal oli ka plaanis pesema minna. Olivia pani enda kilekotid maha.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:30

"Aa, no sa võid tema oma võtta, ma võin näidata ka enda varukleiti, kui sulle see ei meeldi." Saral olid juuksed juba enam vähem kuivad, niiet ta rohkem föönitada ka ei viitsinud. "Aga jää siia, me teeme meiki ja soenguid siin." ütles siis Sara tüdrukule. "Ma olen Sara." tutvustas siis neiu ennast ka. Ta pöördus siis Truthi poole. "Lahtised juuksed, või soengus juuksed?" küsis ta moenõu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:38

Aqua mõtles veidi aega ja küsis siis ta Truth'ilt: "Tänan, milline see kleit muidu välja näeb?" Tal oli ka plaan pesusus ennem ära käia ja siis omale teha mingi meik ja soeng. "Ma olen muidu Aqua," tutvustas siis ka Aqua end igaks juhuks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:40

''Olivia.'' ütles ka Truth enda nime. Siis vaatas tüdruk Sara't suht kriitilise pilguga ''Soengus.'' arvas Truth, kuigi ta endale mingit soengut arvatavasti tegema ei hakanud. Truth võttis enda kilekotist need kaks kleiti välja ning näitas neid Aqua'le.


OT: Ärge naisi vaadake Very Happy : http://data.whicdn.com/images/34514973/05664_large.jpg http://data.whicdn.com/images/34515019/3_large.jpg
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:47

"Mm, soengus.. ma proovin mõlemat stiili." ütles Sara ja sasis oma juuksed ruttu pea peale suureks sasipuntraks. "See vist peole eriti ei sobi." istitas ta ja pani siis lihtsalt juuksed klambriga taha. "Nii on ilus?" küsis ta siis.



Spoiler:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:54

"Mulle meeldib see teine ehk siis see lillakamas toonis kleit rohkem," lausus Aqua siis korraks naeratades. "Ma ei tea üldse mis soengu ja meigi ma omale teen, mul pole kohe üldse mõteid. See on mu esimene ball üldse kuhu ma lähen või üldse selline pidu kus peab pidulikult minema," lausus Maria ja vaatas siis korraks peeglisse.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 15:57

"Lahtised juuksed on ikka ilusamad." otsustas Sara ja tegi siis oma tavalise peostiili, sassis lokkis juuksed. "Kas see on ilus?" küsis ta siis. "See kleit sobib sulle paremini" ütles ta siis Aquale. Mõlemad olid ilusad kleidid. Sara enda kleit oli ikka veel valges kotis peidus. "Kas sulle meeldivad lokid või sirged juuksed? Patsid või krunnid? Klambrid või lakk?" küsis Sara Aqualt laviini küsimusi ja jättis oma juuksed rahule, neid jõuab hijem ka teha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:02

"Tänan, et sa seda arvad, Ma valisin selle kuna helddad toonid mulle eriti ei meeldi nagu valge ja roosakad toonid," lausus Maria naeratades. "Mulle meeldivad em.. lokid," lausus Aqua siis midagi huupi ja samal ajal vaatas endiselt peeglisse. "Ma käin siis em... pesus ära," lausus ta ja eemaldas siis omalt veidikene eemal riide ja läks siis end pesema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:03

''Tore, sest mulle meeldibki see musta ja valgega rohkem.'' naeratas Olivia rõõmsalt ja pani kleidi tagasi kilekotti ning hakkas ennast lahti riietama.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:05

"Siis teeme sulle lokid ja tumeda silmameigi, kui heledad toonid ei meeldi." otsustas Sara ja pani lokitangid soojenema, ise hakkas endale samal ajal pruunistavad löga peale kandma. See oli ostetud mingist võlurite kosmeetikapoest, nagu kõik Sara meik suht, niiet see imendus siisse kümne minutiga. Tegelikult oli Sara päris pruun, aga tal ei olnud vaja pruuni tooni, vaid ühtlustust. "Kui sa välja tuled, föönita juuksed ära, eks." suht mõttetu nõuanne Saralt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:07

Truth lipsas nüüd pesema ja hakkas seal laulma Never Shout Never - Happy't. Tal oligi kombeks dušši all olles laulda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:08

"Okay," kostus vaid Aqua suust kui see seal ennast pesi. Ta hakkas siis nüüd oma juukseid pesema. Maria naeratas korraks sellepeale kui see Olivia hakkas seal laulma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:10

Ka Olivia pesi juba oma juukseid. Lauldes ta tegutseb dušši all kiiremini ja selle tagajärel lähebki tal koguaeg dušši all ainult mingi 5 minutit.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:15

Üsna pea oli Aqua'l juuksed pestud ja ka siis pesi ta oma keha ära ja siis kobis ta dušši alt välja, Ta oli tegelt omale ka käterätiku igaks juhuks kaasa võtnud ja nüüd kuivatas ta sellega oma juukseid veidi kuna muidu need tilkuksid tal jubedalt. Ta siis kuivatas oma keha ja pani selle tätiku enda keha ümber.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:17

Sara löga oli näos peaaegu ära kuivanud, aga mitte veel päris, niiet Sara niisama passis seal ja kuulas laulmist, talle meeldis ka dussi all alati laulda. Ta kobas fööni järele ja ulatas selle siis Aquale. "Ma varsti teen sulle lokid eks? Ma olen lokiproff." pisike egolaks, aga Saral olid eluaeg ju lokid olnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:19

Olivia pesi palsami enda juustest ära ning tuli välja ja pani endale rätiku ümber keha ''Teil on kaaslased ka juba olemas?'' uuris Olivia kavala tooniga ja naeratas.

Sandra astus pesuruumi sisse ''Tere, kas teil on mulle mingeid meigi vahendeid laenata? Ma meigin ennast väga harva ja sellepärast, mul endal pole.'' küsis Sandra teistelt tüdrukutelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:20

Aqua siis võtis selle fööni Sara käest ja hakkas oma juukseid kuivatama. "Ma oskan ise ka lokke teha aga kui soovid võid ka teha," lausus Aqua naeratades. Tal ei ole koguaeg olnud sirged juuksed kuna seal on tal suht tihti olnud lokke ka sees ikka. "Ei ole, ma ei tea ühtegi poissi veel siin koolis," lausus Aqua sellele küsimusele kui küsiti, et kas teil on kaaslasi või midagi sarnast küsiti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:22

Olivia siis noogutas naeratades. Ta teadis ühte poissi, aga tüdruk polnud teda nii kaua aega näinud.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:26

"mul on üks poiss..." alustas Sara jutuga, ise samal ajal niisutavat kreemi jalgadele määrides. "Ta nimi on Jeremy ja ta on Gryffindorist ja ta on nunnu." rääkis siis Sara. "Ma eksisin ära ja siis ta leidis mu üles." ta eihakanud seletama, et nad suht kooli reostasid võinii. "Ma vnoin sulle tagant lokke teha, need peaksid vist kõige raskemad olema." pakkus Sara ja katsus lokitange, need olid juba kuumad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:29

Sandra küsimusele ei vastanud keegi ''Paluun laenake enda meiki.'' kordas Sandra ennast jälle. Tüdrukud hakkasid enda kaaslastest rääkima, see viis vist mõtte kuhugi mujale.


Olivia vaatas siis tüdruku poole, kes neid kõnetas ''Jaa, mul on meiki sulle anda.'' noogutas tüdruk ning naeratas. Siis pöördus Olivia Sara poole naeratades ''Oh, ma tahaks teda näha'' sõnas tüdruk rõõmsalt ja pani enda pesu selga. Kleiti ei hakanud panema juba, pärast määrib ära.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* EmptyNelj Aug 09 2012, 16:31

"Mul on ka meiki, tule sisse siis, meil on siin balliettevalmistus." ütles Sara ja tõmbas endale ka pesu selga. Ta kleit oli ikka veel kotis, ta võtab selle enne balli välja, muidu läheb veel sodiseks ja koledaks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*title I think* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* Empty

Tagasi üles Go down
 
*title I think*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sorry, no title
» Here should be title of topic

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: