Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
*title I think* - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
*title I think* - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
*title I think* - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
*title I think* - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
*title I think* - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
*title I think* - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
*title I think* - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
*title I think* - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
*title I think* - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 *title I think*

Go down 
+2
Cecilie Montez
Sara Rue
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:34

"Tagant poolt võiksid jahm teha," lausus ta siis Sara'le. Kuna ta juuksed olid nüüd juba enam vähem kuivad siis ta lõpetas föönitamise ära. "Mul ka pole eriti seda meiki kaasas, ainult üks huulepulk ja siis mingi ripsmetuss," lausus Aqua siis teistele igaks juhuks.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:37

"See kott on meiki täis, ma olen suht selline inimene, kelle on hästi palju meiki, mul koguneb, aga ma eriti ei kasuta seda." ütles Sara ja tõstis suure kotis lauale ja tegi lahti, sealt tulid välja huuleläiked, huulepulgad, peitepulgad, puudrid, pruunistavad puudrid, mõned pakid nätsu, ripsmekoolutajad, ripsmetussid, igast meigiasjad, mida võis vaja minna. "Nii, hakkame siis lokke tegema, ütle, kui sa tahad, et ma hakkaks tegema."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:40

Sandra naeratas ja sisenes pesuruumi, sulgedes enda järel ukse ''Ma olen Sandra muidu.'' tutvustas Star ennast. Tal oli juba ballikleit seljas.

OT: http://data.whicdn.com/images/31222148/tumblr_m64tb7l82s1qhxs5oo1_500_large.jpg
Juuksed (ülemises reas teine): http://data.whicdn.com/images/10473949/tumblr_llq5krG4iX1qkz40ao1_500_large.jpg


Olivia kuivatas enda juukseid veel rätikuga ning hakkas siis föönitama. Ta polnud õnneks ainuke, kes tegutses enda pesuväel. See oleks awkward olnud, kui mingi poiss sisse oleks piilunud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:42

"Sa võid siis nüüd teha kui tahad," lausus Aqua naeratades siis Sara'le. "Ma Aqua," ütles siis ta veel kord oma nime.


Üsna pea astus ka siis Cecilie siia tüdrukute pesuruumi, temalgi on vaja pesusu ära käia. Ta oli siiski omale sebinud ühe kleidi vanemate kaudu, neid küll oli raske kätte saada aga kuidagi ikka ta tegi seda. Tal oli siis kaasas ka oma meigikott, milles oli kõik vajalik ikka olemas. "Tere," lausus ta siis kõigile ja pani ka siis oma asjad kuskile kraanikausi äärele. Ta siis võttis omalt riided seljast ja läks pessu. "Ma olen muideks Cecilie," ütles siis temagi oma nime igaks juhuks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:47

''Ma olen Olivia.'' ütles siis tüdruk uuele sisenejale, pannes fööni korraks kinni ning siis föönitas ta edasi.


''Olivia, kus su meik on?'' küsis Sandra siis Olivia'lt ringi vaadates. Ta ise küll ei hakanud teiste kottides sorima.


Olivia pani fööni uuesti kinni ''Kiisu pildiga kilekotis, mis seal ukse kõrval seisab.''
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:48

"Ma olen Sara." tutvustas siis neiu ennast ja võttis lokitangid ja hakkas lokke keerama. Talle meeldis teistele lokke keerata, see oli lihtsalt nii lihtne. Ta keeras ühe loki ja pani selle Aquale klambriga kinni, et see ei segaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:52

Sandra liikus Olivia kõrvale selle kilekotiga ja Olivia võttis sealt välja ühe harja ning naeratas Sandra'le ja kammis oma juuksed ära ning föönitas edasi.


Sandra võttis kilekotist välja tumehalli silmapliiatsi ja mingi ripsmedušši. Midagi muud vist vaja polnud?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:55

Aqua siis seisis ja ootas, et Sara lõpetaks selle lokitamise.


Üsna pea jõudis Cecilie ka enda ja enda juustega pesemisega ühelepoole. Ta siis pani enda käteräti endale ümber ja seisi peegli ette. "Hm, mida ma võiks enda juustega teha?" küsis ta siis endalt pigem aga piisvalt kõvasti, et ka teised kuuleks.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:56

Sara siis tegi viimase salgu ja lasi kõik juuksed lahti. "Kas ma panen lakki ka?" küsis ta Aqualt ja hakkas oma kotis sorima, vahel oli ikka väga raske sealt midagi leida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:57

Olivia juuksed olid nüüd puhtad ning ta kammis veel need üle ja siis raputas neid, siis ta võttis sealt kilekotist välja juukselaki. Ta jalutas teistest tüdrukutest eemale ja lasi seda endale juustesse ''Mul on soeng valmis nüüd.'' naeratas Truth rõõmsalt.


Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:03

"Võid panna kui tahad, siis püsivad ilmselt need lokid kauem," lausus Aqua naeratades.

"Ah, ma jätan oma juuksed nii nagu nad on," lausus ta siis nüüd veidi väiksemalt. Tal tulid alati peale pesu juustesse lokkid. "Keegi fööni saaks laenata?" küsis ta siis kõigilt kuna see oli ainus asi mida tal polnud siin koolis kaasas.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:05

"Võta minu föön." ütles Sara ja ulatas enda oma CeCele. Ta võttis kotist oma kurgilõhnaga laki ja lasi seda Aquale pähe, iga loki peale natuke. Siis ta sasis veidi juukseid ja lasi natuke veel lakki. "Tahad veel eraldi soengut, või lähed nii?" küsis Sara siis Aqualt üle.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:07

CeCe siis võttis Sara käest tema fööni ja hakkas oma juukseid föönitama.

Aqua vaatas siis korraks peeglisse kuna ta tahtis näha milline tema soeng praegu välja näeb. "Ma arvan, et lähen nii," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:08

Olivia astus uuesti peegli ette ja vaatas ringi ning võttis ühe laua(oletame, et seal oli üks) ning pani selle peegli ette ja ladus enda meigi, mis ta meigi kotis oli sinna peale.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:10

Sara valis siis endale roosa sädeleva küünelaki ja läks seda peale kandma. ta tegi seda ettevaatlikult, küüne kaupa. See oli mingi võluvärk, niiet kuivas sekundiga. Ta lakkis küüned ära ja läks siis endale meiki tegema, ta polnud isegi otsustanud, mis meiki ta tahab veel.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:12

"Keegi saaks mulle mu kleidiga sobivat küünelakki laenata või siis mõnda tumedamat tooni?" küsis siis Aqua korraks naeratades. Ta põhimõteliselt laenad juba kõike mida oli tal selleks balliks vaja.

CeCe endiselt veel föönitas seal oma juukseid. Üsna pea sai ta sellega valmis ja siis andis selle fööni Sara'le tagasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:12

''Jagad enda meiki?'' küsis Truth Sara'lt. Kuigi Olivia'l oli enda meiki ka, aga ta tahtis vaadata ka mis Sara'l oli. Tüdrukute harjumused.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:17

Sara pööras siis oma küünelakikoti teistpidi, seal oli mingi sada värvi, kui mitte rohkem. Ta valis sealt ühe tumelilla tooni ja võrdles seda kleidiga. "Enam vähem, võta see." ulatas ta laki Aquale ja toppis lakid kotti tagasi. "Varsti on ball." teatas Sara, kuigi sinna oli päris kaua aega ikka ja kandis siis näole aluskihi meiki. Hoolega, sest ta meik pidi ikka ilus olema, tavaliselt ta meigile aega ei raisanud, aga see oli ju ikkagi ball. "Vnoid sorida kõik kotid läbi ja võtta mis tahad, mul on seda meiki nii palju ja ma eriti ei kasuta seda." ütles Sara siis Truthile. Ta oli lihtsalt tüdrukute harjumusest ka niipalju meiki kokku kagunud.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:19

Aqua siis naeratas vaid korraks. Ta peaks siiski endale järgmiseks aastaks sebima kuskilt oma enda kleidi ja meigi ilmselt. Ta siis võttis selle küünelaki, mis Sara talle andis. Ta hakkas siis seda vaikselt oma küüntele kandma.

CeCe siis vaatas peeglisse ja mõtles nüüd taas mida teha oma juustega. "Kas ma teen endale mõne soengu või jätan need lahti?" küsis ta siis teistelt arvamust. Tal olid muidu juuksed veidi alt poolt lokkis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:20

Olivia naeratas rõõmsalt ''Aitäh.'' noogutas tüdruk ja võttis siis Sara'lt tumesinist küünelakki. Selle ta leidis kiiresti üles.


Sandra pidi enda küüned mingiks roosakaks värvima. Ta lõpetas lõpuks enda silmameikimise, peale mitme meigi eemaldaja kasutamist. Meigi eemaldajat sai ta Olivia'lt.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:23

"Jäta nii, või oota.." sukeldus Sara oma pisikesse, pärlitage kaetud kotti ja võttis seal välja kaks hõbedast juuksehoidjat. Ta seadis CeCe juuksed taha ja pani need talle pähe. Soeng eriti ei muutunud, aga nägi nüüd välja armsam. "See sobib sulle." ütles Sara ja pöördus siis tagasi oma meigi juurde.
Tagasi üles Go down
David Christian Novelli
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
David Christian Novelli


Postituste arv : 48
Join date : 16/03/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:25

Olivia lakkis ettevaatlikult oma küüsi ning sosistas samal ajal Someone That I Used To Know'd. Lihtsalt lambist hakkas kummitama.


Sandra siis vaatas oma juukseid ''Sara, teeksid mulle ka mingid lokid?'' uuris Sandra Sara'lt naeratades.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:28

"Okei, vahvilokid, või need ilusad?" tegelt olid mõlemad ilusad, lihtsalt Sarale meeldisid need ilusti langevad lokid rohkem. "Sulle teeme mingi ilusa soengu, muidu on kõik tüdrukud ballil lokkis juustega." naeris Sara ja võttis lokitangid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:30

Sandra kergitas kulme ''Selge.'' muigas tüdruk ja ootas kuni Sara tegutsema hakkas.


Olivia sai enda küüned lakitud ning raputas neid, et need kiiremini ära kuivaks.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 17:30

OT: Föönid, lokitangid jms ei tööta Sigatüükas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*title I think* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
*title I think*
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sorry, no title
» Here should be title of topic

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: