Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Teema põhjatornis - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Teema põhjatornis

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:23

"Mulle meeldib su suhtumine," muigas Chanelle õrnalt. "Kuigi sa oled koolivanem, peaks teistele eeskujuks olema," lisas neidis. Kuigi tal oli siiralt savi. Peaasi et tal praegu Jack'iga enamvähem lõbus oli. Või noh, vähemalt ei pidanud üksi passima.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:30

"Nooremad peakski minust eeskuju võtma, olekski koolis palju lõbusam," lausus Jack. Tegelt keegi ju ei teadnud, millega ta tegeles, vms. Avalik saladus.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:13

"Kindlasti," noogutas Chanel. Avalik saladus ja. Tüdruk vaikis mõnda aega, samal ajal suitsetades. "Veider on siin sinuga nii istuda," lausus ta natukese aja pärast.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:18

Jack vaatas Chanel'i poole. "On see hea või halb? Sa peaks õnnelik olema, et ma oma aega siin raisata viitsin," lausus Jack ning tõmbas siis järjekordse mahvi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:24

"Sa oled ülbe, Adams," lausus Chanel, tõmbas mahvi ning puhus suitsu Jack'i poole. "Ära arva, et mul oma ajaga midagi paremat teha poleks," lausus neidis. Kuigi ta polnud vastupidises isegi väga kindel.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:26

Jack tegi suitsuga igatahes tagasi, eks. Kogu suits Chanel'i poole teele. "Ometi oled sa ikka veel siin," lausus Jack. See rääkis iseenda eest ju?
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:30

Chanel pööras oma pea teisele poole korraks. "Sina oled ka," lausus Roxana selle Jack'i öeldu peale vastu, kui ta oma pilgu uuesti kutile viis. Ega ta ei kavatsenud minema ka minna veel.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:34

"Järelikult oled sa siin minu pärast," muigas Jack. Lihtsalt Chanel'i sõnadest oli nii aru saanud, vms. Ta võis vabalt eksida ka, aga keda see huvitas.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:38

Chanel muigas märkamatult. Millistest sõnadest Jack seda veel järeldas? "Ometi ei julgeks ma isegi mitte arvata, et sina siin minu pärast oleksid," lausus neidis ning toetas oma pea vastu seina. "Aga ma lepin sellega, tead," lausus tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:40

"Mis sa siis arvad, miks ma siin olen üldse?" küsis Jack. Tema arust ilmselge ju. Kui ta lihtsalt tobi oleks tahtnud teha, oleks ta muu koha ka leidnud. Aga ei, tema jagab oma varusid Chanel'iga.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:44

"Sinust on raske aru saada, Jack," lausus Chanelle pärast hetkelist mõttepausi. "Sa ütled üht ja lased mul arvata hoopis teist..," lisas neidis. "Ja võibolla ma peaks sulle ütlema, mainima, et ma pole Alexa," lausus Roxana tõsiselt, korraks uuesti Jack'i poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:46

Jack kortsutas kulmu. "Sa polegi Alexa?" iroonia, eks. "Ma saan aru. Te polegi sarnased," lausus Jack selle peale. "Ma polegi midagi sellist arvanud, vms," mainib ära.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:53

"Hästi. Seega sa saad aru, et ma ei ole sinust huvitatud ega midagi taolist," lausus Chanelle. Ebamugav teema võibolla, aga ta kavatseb lihtsalt selle ära öelda. Kui teema on läbi, teevad oma suitse edasi jms.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 22:01

Ai. Nii otsekohene. "Arusaadav," kehitas Jack õlgu, pilk Chanel'il. "Ma suudan selle teadmisega edasi elada," noogutas ta. Mitte et ta oleks midagi muud Chanel'ilt oodanudki, eks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyNelj Mai 31 2012, 20:40

Jah, otsekohene nagu Chanel oli. "Tore," naeratas Chanel. Ma usun, et see Jack'i poolt oli iroonia onju. Võimidagi sellist. Ega see väga tõsiseltvõetav teema polnud ju. Jack ja Chanel isegi ei tundnud üksteist kuigi hästi janii.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyNelj Mai 31 2012, 20:49

Väga tõsiseltvõetav teema jah. Midaiganes. Ma tahaks midagi tarka öelda, aga ma ei saa. Igatahes Jack tõmbas vahelduse mõttes oma suitsu edasi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 EmptyNelj Mai 31 2012, 20:57

Vahelduse mõttes. Chanelle tõmbas siis ka. Vahelduse mõttes onju. "Kell on vist juba päris palju," arvas Chanel. Ta oli torni tulnud õhtul, nüüd olid nad Jack'iga juba tükk aega tornis passinud ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Teema põhjatornis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teema põhjatornis   Teema põhjatornis - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Teema põhjatornis
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» tshallalala,see teema on kõigile!
» Põhjatornis on äge
» Põhjatornis
» *teema pealkiri*
» *Teema pealkiri*

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: