Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
*teema pealkiri* EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
*teema pealkiri* EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
*teema pealkiri* EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
*teema pealkiri* EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
*teema pealkiri* EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
*teema pealkiri* EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
*teema pealkiri* EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
*teema pealkiri* EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
*teema pealkiri* EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 *teema pealkiri*

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:14

Jay lohvas kooli aladel ringi. Mets oli juba risti põiki läbi käidud, ning majakaaslased ka üle vaatatud, nüüd oli vaja vaid kohta kuhu jalgu puhkama istuda. Peagi ta sellise koha ka leidis, istudes üpris tuimalt ühele pingile jäi ta vaatama enda vastas kõrguvat puud.

OT: Mollikene Very Happy
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:19

OT: Mollikene saabub.

Ann oli lõpuks jõudnud Sigatüükasse nign ootas enda sõõlamist. Enne seda kõndis tüdruk mööda kooliõut. Kõndis ja kõndis kuni ta nägi ühte poissi, istumas ning tüdruk läks tema juurde teretama. Tavaliselt Molly ei tee võõrastest välja, aga kuna ta oli siin esimest korda, miks mitte esimest sõpra leida. Võib-olla ka sellele ballile minna, mis toimub reedel. Ah sinna on Anni jaoks liiga kaua aega veel.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:21

OT: Nii armas temast ^^

"Tere." lausus Jay üpris ettevaatlikult, kui võõras tüdruk tema juurde sammus, oskamata rohkem midagi öelda.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:23

''Kes sa oled, kust sa tuled?'' küsis Ann poisilt. Ta alati küsib vähemalt kaks küsimust, kui ta kellegi võõraga kokku saab. Põhiliselt küsibki ta neid samasi küsimusi mida just praegu küsis, aga näiteks üks kord lastekodus küsis hoopis, et miks sa muuga räägid, miks sa oled nii rõve jne.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:25

"Ma olen ma, ja ma tulen sealt kus sa ei tule." vastas Jay kerge muigega. Talle meeldis selliseid vastuseid anda.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:27

''Ah, et nii on suhtumsed,'' ütles tüdruk pisut sõbralikult, naeratades. ''Sel juhul mina olen Molly Anslé ja tulen Prantsusmaalt. Aga palun, kutsu mind Ann'iks.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:31

Jay noogutas kergelt tüdruku nime peale. "Ann." kordas ta siis mõtlikult naeratades. "Mind võid kutsuda kuidas tahad." lausus ta siis, kuid lisas. "Aga mu ema pani mulle nimeks Jaime."
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:34

OT: Kas Jaime või Jamie?

''James, sobib?'' küsis tüdruk sõbralikult poisi käest. Jamie on ju ilus nimi, ausalt öeldes, mõtles neiu.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:37

OT: Jaime oli vist, aga minu pärast võid sa Jamie ka öelda/kirjutada.

"Sobib." noogutas Jay. "Sa oled siin koolis kaua olnud?" uuris ta siis. Ise ta oli ju alles Drummistrangist (ma ei oksa seda kirjutada :/) üle tulnud.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:42

OT: Mhm, olgu ja seda kirjutatakse Durmstrang, ühe m'iga.

''Ei,'' ütles tüdruk. Ta vahepeal ise käis ka seal võluri koolis Prantsusmaal, kuid see käis talle närvidele. Liiga palju tüdrukuid, aga poisse oli ka aga ilgelt väha. Pluss veel nende uniform polnud ka eriti Mollyle meelt mööda. Ise käis Molly mugu koolides Prantsusmaal. Jah, koolides.

Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:44

OT: Okey, tean ka nüüd Very Happy

"Tulid alles siia?" jätkas James küsitlemist. "Mis klassis sa üldse käid?" lisas ta siis veel ühe küsimuse. "Istuda ei taha?" ei suutnud ta ka seda välja ütlemata jätta. Pingipeal ruumi küll veel oli.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:46

''Põhimõtteliselt jah, 6. klass, jah tahan küll,'' vastas ta küsimustele õiges järjekorras ning istus Jaime'i kõrvale. Poiss oli pisut nunnu Anni jaoks ning ta korraks, välkkiirelt punastas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:50

Jay noogutas tüdruku vastute peale ning leidis kohe ka uue küsimuse mida küsida. "Miks sa punastasid?" uuris ta. Jah talle meeldis sellised küsimusi esitada, ja tihti peale veel piinlikumaid. Mis teha, see tal kord loomuses oli.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:52

''Ah maitea, võib-olla sa meeldid mulle,'' ütles Molly poisile. Miks ta pidi seda ütlema? Kas vähemalt poiss tahab teda ültse ballile kutsuda või kutsub Ann teda ise ballile. Pisut imelik, Ann'i jaoks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 10:56

James naeratas selle peale. Nii otsekoheseid tüdrukuid oli ikka äärmisetl vähe. "Siis tahaksid sa äkki minuga ballile tulla?" uuris Jay pikkemalt keerutamata. Kui ballikaaslase otsimine liiga hiljapeale jätta siis võis ta vaid mõnest ilusast tüdrukust unistada. Kõik paremad võeti ju kiirelt ära, eksole?
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:02

''Jah, tahaks küll,'' ütles tüdruk välja need sõnad punastades. Ta proovis enam mitte punastada, eriti ballil ta näeks nagu mingi idioot välja. ''Mulle meeldiks see idee!''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:04

James muigas kergelt, kui Ann jälle näost õhetama lõi. "Sulle pole puudrit vajagi." püüdis ta seda siis naljaks keerata. No mõned ju puuderdasid oma põsed punaseks?
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:08

''Puudrit?'' küsis tüdruk poisilt. Oli see mingi nali millest plika aru ei saa? Come again, puudrit?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:10

"Jah puudrit." kordas James hakkamata seda rohkem seletama.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:12

''Ahah, jõudis kohale,'' ütles tüdruk. ''Ära muretse, ega ma proovin mitte nii palju punastada.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:14

"Ma ei muretsegi." lausus James. "Punasta palju tahad, need kes naerma hakkavad jäävad hammastest ilma." lubas ta kerge muigega. Mõndatel oli halb komme selise asja peale naerma hakkata.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:15

Aw, tõesti ta mõtles seda, see kes hakkab naerma sellel lööb Jaime hambad maha, tõesti nunnu temast. ''Ma loodan, et nad ei hakka mind vähemalt mu silmade üle narrima.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:18

"Nemad võivad ka hammastest ilma jääda." lubas James lahkelt. Temal polnud küll tüdruku silmade vastu midagi.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:21

''Ma tänan sind,'' ütes tüdruk poisile tema hoolivusest. Juba hakkas talle Sigatüükas rohkem meeldima kui Beauxbatons. Neiu juba leidis endale kohtingu ballile koos ilusa ja armsa poisiga, kes hoolib Annist.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* EmptyKolm Okt 26 2011, 11:25

"Pole tänu väärt." arvas James kombekalt, ning naeratas siis. "Sa tulid Beauxbatons'ist?" uuris Jay siis. Kui tüdruk ennem DA's oleks käinud siis ta oleks teda ilmslet tundnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*teema pealkiri* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* Empty

Tagasi üles Go down
 
*teema pealkiri*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» *Teema pealkiri*
» Teema põhjatornis
» tshallalala,see teema on kõigile!
» *pealkiri*
» "pealkiri"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: