Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
*teema pealkiri* - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 *teema pealkiri*

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 11:28

''Ei, ma tulin mugukoolist,'' alustas Allison, ''aga ma käisin seal küll väiksena, aga see tüütas mind ära.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 11:31

"Kuidas sattus nõid mugukooli?" uuris James kes asjast eriti aru ei saanud. Mugud ju ei õppetanud nõidumist? Kodu õppe siis?
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 11:35

''Sest ma elan Prantsusmaal ja mind adopteeris mugu ema,'' ütles tüdruk poisile. See võis olla imelik, küll mõnede jaoks, aga tema jaoks eriti ei olnud. ''Plus ma olen segavereline.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 11:38

James noogutas, kuigi see polnud päris asi millest ta aru ei saaund. "Aga mugu koolis ju ei õppetata võlukunsti?" jätkas ta küsitlemist.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 11:39

''Ei õpetada, jah, sellesks ma sain põhihariduse Beauxist ja nüüd Sigatüükast,'' pani tüdruk tarka.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 11:56

"Ahah." noogutas James kes enam midagi aru ei saanud, kuid polnud ju vaja seda välja näitata. "Ja miks sa siis nüüd sigatüükasse tulid?" püüdis ta teemaga kaasa minna.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 12:30

''Sest mugukoolide õpsid on sellised värdjad ja käivad mulle närvidele,'' ütles tüdruk pisut karmimalt, ''Teiseks siin õpetatakse võlukunsti.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 12:36

"Ma mõtlesin BA'd mitte mugu kooli." lausus James, kugi see ei huvitanud teda enam eriti.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 12:46

OT: Ma just kirjutasin pika romaani siin, aga Safari lõi põnnama -.- .

''Ahah, nii, esiteks seal polnud peaaegu ültse poisse, põhimõtteliselt tüdrukute kool, teiseks nende koolivorm oli rõve, vastik, pleekinud sinine värvus oli neil, nagu mina ja mu adopteeritud ema ütleme,'' ütles Ann poisile.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 12:50

OT: Safari lõi põnnama?

James noogutas kerge muigega. "Siis oleks sa pidanud tulema DA'sse, see on põhiliselt poiste kool aga seal on külm." arvas ta.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 12:55

OT: Safari on Maci/Applei brauser.

''Noh jah, aga ma pole puhtavereline ja külm mulle meeldib,'' muigas Molly külma juures rääkides.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:02

OT: ... Ma ei jaga praegu matsu ära, aga see selleks..

"Mis see loeb, oled sa puhtavereline või ei?" ei saanud James aru. Kui see koolis oluline oleks olnud, siis üks korralik vale ja asi ants.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:05

''Minu arvates on Durmstrangi instiduudis puhtaverelised. Aga noh, seal on ka mustad jõud,'' mõtles tüdruk endamisi ja küsis samat küsimus, miks ta sinna ei oleks läinud. ''Ma ei tea,'' ütles ta lõpptulemusena.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:08

"Minu arust, on direktorile verestaatusest niisavi, kui ühel puhtaverelisel üldse olla saab." arvas James lihtsalt. "Sul õdesid vendi on?" küsis ta siis, püüdes paremat teemat leida.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:14

''Minu isal on palju naisi, sellega kaasneb, et mul on palju, megalt palju poolvendi ja poolõdesi, aga niisama õdesi-vendi, eip,'' ütles tüdruk Jamesile, ''Ma jooksin enda bioloogilise ema juurest ära, sest ta tahtis mind opile viia ja mu suuri silmi väiksemaks teha.'' Tüdruk jäi vait. ''Mulle meeldivad mu silmad,'' ütles ta pärast kümne sekundi vaikust, ''Ma põgenesin, aga lõpetasin lastekodus, kus mind narriti silmade pärast. Kuid ühel ilusal päeval mind adopteeris üks maailma parim ja lahkeim naine, minu adopteeritud ema, Soélle.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:20

James kuulas vaikides tüdruku juttu, ning lausus siis. "Su silmadel pole midagi viga." tema arust olid need ilusad. Oma pärased. "Kas sellel Soélle'l ka teisi lapsi oli?" uuris Jay. Ta võis küll liiga üksikasjalikus muutuda, kuid tal endal oli sellest jumala savi.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:27

''Mulle meeldivad ka mu silmad,'' kihistas ta. ''Eh, ei, ma olen ta ainuke adopteeritud. Ta on isegi disaneir, mu emme, ma vahepeal teen modelli tööd talle.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:28

James naeratas. "Siis on sul vähemalt suvel midagi teha." arvas ta. Ise koppitas ta seal kus juhtus, vanematega koosolemine oli asi, mis kõigile neljale piina valmistas.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:33

''Midagi jah,'' ütles tüdruk märksa rõõmsamalt. Poisil oli tõesti õigus, oli küll, kuna Ann'il polnud ültse sõpru enda kodupaigas ja sopavereliste koolis ta ka kõigile ei meeldinud. Olid need tema silmad või ta käitumine lollakatale eputajatele, ta ei tea.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:35

"Kus sa üldse elad?" uuris James, täpsemalt oli ju vaja teada, muidu külla tulla ei saa.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:43

''Ma enda arust ütlesin, Prantsusmaal, Pariisis,'' ütles tüdruk täpsemalt oma asukohta. ''Aga sina?''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:45

"Ma pidasin silmas, maja või midagi, parisiis on pallju kohti." selgitas James seda mida oli oma küsimusega mõelnud. "Londoni kõrvad, ühes vanemas mõisas." lausus poiss vastuseks.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:48

''Ee, Pierre St. de Móure tänaval korteris number 21 ja 4,'' ütles tüdruk poisile oma asukohta. ''Majas aga Slytherin.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:51

James noogutas. Palju parem, selle järgi leiab juba kellegi üles, kui ära ei eksi. "Slyth." muigas Jay. "Ma tahtsin ka Slyth'i saada." lisas ta siis mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 EmptyKolm Okt 26 2011, 13:55

''Minu jaoks sa oled Slyth,'' ütles tüdruk ausalt ja mitte punastades. ''Ma mõtlen kui sa käisid Durmstrangis, siis oled minu jaoks küll Slytherin.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*teema pealkiri* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *teema pealkiri*   *teema pealkiri* - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
*teema pealkiri*
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» *Teema pealkiri*
» Teema põhjatornis
» tshallalala,see teema on kõigile!
» *pealkiri*
» "pealkiri"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: