Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Öökullinunnutus - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Öökullinunnutus

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 21:15

"Seda ma ei teadnud," lausus Chanelle, hakates õlgu kehitama, kuid mattis selle mõtte koheselt maha. Ei liiguta ennast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 21:26

"Pole hullu, ega kõike ei saagi teada," ütles Doriano sõbralikult. "Hingad ikka või?" küsis ta muiates. Neiu ei pea ju olema päris nii kangestunud.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 21:29

"Veel jah," lausus Chanelle. Ta oli jah üsna kangestunud. Igaks juhuks. Hea meelega oleks istumisasendit muutnud janii, aga ta elab üle. Öökull oli armas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 21:30

"Sa võid ju natuke liigutada," ütles Doriano naerdes. "Lihtsalt kui sa praegu minema paneks, jääksin ma Giovannist ilma."
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 21:40

Chanelle naeris selle peale kergelt. "Ma ei kavatse minekut teha veel," lausus ta ning aeglaselt liigutades sättis enda jalad maas mugavamasse asendisse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 21:50

Giovanni jäi rahulikult tema õlale püsima. "Tubli tüdruk," ütles Doriano.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 21:55

"Jah," muigas Chanelle. "Mitmendas klassis sa üldse käid?" küsis neidis. Ennem vist polnud aega olnud, et seda küsida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:00

"Kuuendas," ütles Davido. "Üks aasta veel," pomises ta mõtlikult. "Sa?"
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:01

"Ka kuuendas," vastas Chanel. Jah, üks aasta veel seda kooli. Aga õnneks tuli varsti suvi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:08

Doriano tõstis käe, et Chanelle´iga patsi lüüa. "Ma tegelt jään seda isegi igatsema," ütles Doriano. "Mitte, et ma mingi koolinohik oleks, aga kahju ikka ju."
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:13

Chanelle lõi vastu, onju. "Meil on tervelt üks aasta veel," lausus Chanelle. "Terve pikk aasta..," lisas ta mõtlikult. Aasta õppimist ja värki.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:17

Doriano raputas pead:"Üks aasta, see on nii vähe... Anyway, kui see läbi saab, siis lähen ma ilmselt veterinaariat õppima. Ja kuidas sinuga...lood on?" küsis ta uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:23

"Mul pole aimugi, mida oma eluga peale hakata siis, kui kool ükskord läbi on," tunnistas Chanelle. See teema muutis tüdruku tahtmatult tõsiseks. "Ma isegi ei tea, mida ma teha tahaks," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:24

"Igatahes peaksid sa varsti selle välja mõtlema." Ta mõõtis silmadega tüdrukut. "Sa modellindusele pole mõelnud?" päris ta muige saatel.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:31

"Peaks jah..," lausus Chanelle mõtlikult kuti esimese lause peale. "Modellinduse?" kordas Chanelle siis muiates. "Ei ole eriti," vastas ta. Ta võttis seda kui komplimenti ning naeratas seepärast veidi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:33

"Sa sobiksid selleks," kinnitas Doriano oma juttu ja naeratas. "Sale, pikk... kõik on olemas."
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:34

Chanelle naeratus venis kindlamaks. "Ma tänan sind.. Komplimendi eest," lausus ta naeratades. Nüüd ta äkki mõtlebki selle üle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:53

"Võta heaks," naeratas Doriano vastu. "Andsin sulle mõtte, mis?" küsis ta naljatades.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 22:56

Chanel noogutas aeglaselt. "Ma mõtlen selle üle," muigas tüdruk. Ega ta seda väga tõsiselt ei võtnud. "Ennem tuleb ikkagi kool veel ära lõpetada..," lausus tüdruk. Sellega oli ka raskusi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 23:01

"Jaa, kool tuleb ära lõpetada," kiitis Dor takka. "Varsti on ju eksamid ka ja kõik...ohh jumal küll." Doriano vihkas eksameid, ta vihkas isegi tunnikontrolle, mis siis siin veel sellest rääkida.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 23:03

"Jahh, eksamid," noogutas Chanel. Ta oli nüüd juba öökulliga oma õlal ära harjunud, enam ei olnud nii pinges ja värki. Giovanni ju ikka oli veel ta õlal? "Sa oled muidu hea õpilane?" küsis neidis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 23:07

"Ennem olin ma ülimalt eeskujulik," ütles noormees. "Aga viimasel ajal, ma ei tea... ma olen vist laisaks muutunud või midagi. Enda arust rassin küll nii, et aitab, aga tulemus ikka ei parane." Davido ohkas muserdatult ja toetas oma pea kätele.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 23:10

"Hinded on alla läinud?" järeldas Chanel poisi sõnadest. "Ma pole kunagi eriti hea õpilane olnud," mainis tüdruk. Ei hakka Beauxbatonsi kogemustest rääkima. "Aga ma saan hakkama. Mul polegi vaja olla klassi parim, ma lihtsalt üritan oma taset hoida," arvas Roxy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 23:14

Poiss kinnitas Chanelle´i küsimust noogutusega. "Mite, et ma nüüd eputaksin või midagi, ütles Davido,"aga ma olen alati klassi parem olnud. Ega nüüd ka mingi jubehalb pole, aga ma olen üsna keskmine... vist. Tase on langenud kolmekümne astme võrra"
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 EmptyReede Mai 04 2012, 23:16

"Ma olen ka keskmine enam-vähem," lausus Chanelle. Õppimine oli lihtsalt tüdruku jaoks raske, kui ta ei keskendunud. Ja keskenduda ta alati ei saanud, sest oli asju, mis tema tähelepanu ära viisid janii. Püsimatu inimene.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öökullinunnutus - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Öökullinunnutus
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: