Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Öökullinunnutus - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Öökullinunnutus

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 17:56

"Gryffindoris? Ma olen ka seal," lausus Chanel. Tal oli päris hea mele Gryffindoris olemise üle. Rahul oma majaga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 17:59

"Mõnuus," ütles Doriano. Ka tema oli rõõmus oma huffelpufflase staatuse üle. Ta istus maha, õlgedele. Vigastatud kullikese kõrvale.
"Tule istu," ütles ta Chanelle´ile. Mul oleks vaja kedagi, kellega rääkida ja kes mulle lihtsalt "Huhuu" ei vastaks..."
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 18:05

Chanelle naeratas ning kõndis sinna, kus Doriano ja öökull istusid. Ta ei kavatsenud "Huhuu" vastata ka. "Midagi mureks?" küsis Roxana õlgedele istudes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 18:08

"Just see ongi, et mul pole kellegagi peale nende düüdide rääkida," naeratas Danielo ja osutas öökullidele. Ta keerutas pöidlaid ja mõtles sobivat jututeemat välja.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 19:38

"Öökullid ei olegi head vestluspartnerid?" küsis Chanelle teeseldud üllatusega. Paistsid sellised rahulikud linnud, kes vaikides kuulasid, mida räägiti ning vahepeal pistsid vahele mõne "Huhuu"."Tegelikult ma täitsa mõistan sind, mul oli ka alguses siia kooli tulles selline tunne," lisas neidis tõsisemalt. Ja tema ei saanud veel öökullidega ka nii hästi läbi, kui Doriano.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 19:42

"Ei, muidugi nad on," ütles Dor kiiresti. "Aga ma öökullistun lihtsalt ära varsti, uhhuu! Näed?"
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 19:45

Chanelle naeris selle peale. "Aga nagu sa ennem ütlesid, oled sa siin koolis uus? Varsti tekivad sulle sõbrad ja vestluskaaslased ja kes kõik veel," lausus Chanelle mõtlikult. Doriano tundus just selline inimene, kes kõigiga hästi läbi võiks saada janii.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 19:51

"Eks vaatame," ütles Dor ja kehitas õlgu. Ta uuris vaese väikse vigastatud öökulli tiiba. "Mõned inimesed väldivad mind mu öökullihulluse pärast, aga kes siis nende sõbrakeste eest siis veel hoolitseb, kui mitte mina?" Danielo naeratas.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 19:53

"Jah.. See tundus mulle ka alguses veider, aga heas mõttes. Pole palju inimesi, kes lihtsalt ise tahaks loomi aidata janii," lausus Chanelle ausalt. Väga tore tegelikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 19:57

"Jaa, nii nummi, eks?" Doriano puhkes naerma ja pani öökulli tagasi enda kõrvale.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:14

"On jaa," lausus Chanelle siis samuti naerma hakates. "Sul on endal päris oma öökull ka?" küsis Chanelle. "Miks ma üldse küsin? Kindlasti on," arvas neidis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:18

Davido tõusis püsti ja võttis õrrelt oma armsa Giovanni. Ta istus koos linnuga tagasi õlgedele ja ütles ta kurgualust silitades: "Siin ta ongi, minu kallis mr. Giovanni." Giovanni kurises mõnust nagu kass. "Mu patroonus on ka öökull," lisas Doriano.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:20

"Giovanni," kordas Chanelle noogutuse saatel nime korrates ja naeratas siis kergelt, kui ta öökullile otsa vaatas. "Ta on ilus," arvas neidis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:23

"Ütle aitäh, Giovanni," ütles Doriano rahulolevalt. Giovanni lendas ette hoiatamata suure pahinaga Chanelle´i õlale. Doriano sai tiivaga vastu pead. "Giovanni!" hüüatas ta.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:26

Chanelle oli ehmatusest silmad kinni pigistanud, kui Giovanni suure hooga tema poole lendas. Ta arvas, et nüüd lind ründab teda. Aga ei rünnanudki. Tundes oma ühel õlal väikest raskust, tegi Chanel järelduse. "Ta on mu õla peal, onju?" arvas Chanelle, julgemata oma õlgu liigutada. Aeglaselt avas ta oma silmad ka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:30

"Jap, seda küll" ütles Davido oma pead hõõrudes. "Ma ei teadnudki, et see on tema arust tänamine. Oiii, Giovanni. Sa oled niii viisakas ikka, tänan muhu eest."
Giovanni vaatas uudishimulikult Chanelle´i kinnipigistatud silmi ja kummardus talle lähemale. Vaatepilt oli koomiline. Kui Chanelle oma silmad nüüd lahti teeks, näeks ta esimese asjane imestusest suurte silmadega XXXL öökulli nägu.
OT: Mõni sekund pidin ajas tagasi rändama, et Giovanni vahtida saaks Laughing
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:37

Chanelle arvas, et lind istub siis ohutult tema õla peal ning avas silmad. Järgmisel hetkel olid tema silmad samuti imestusest ümmargused. "Oh isver!" esimene reaktsioon oli, et Giovanni sööb ta ära. Järgmisel hetkel sai ta aru, kui võimatu see oleks olnud. Ning siis hakkas Chanel itsitama. See, kuidas öökull teda vahtis, oli naljakas. Ta püüdis naeru ajal võimalikult vähe rappuda, et Giovanni tema õlalt maha ei kukuks janii. "Mis ta teeb?" küsis Chanel muiates. Miks ta teda nii vaatas?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:41

"Ma ei tea," ütles Doriano ja naeris omaette. "Ju ta püüab sind "rahustada" või midagi. Davido tegi sõrmedega jutumärke. "Tõmba tagasi, Giovanni," ütles ta. Giovanni jäi uniselt Chanelle´i õla peale kössitama. Tark öökull. "Nii, nüüd ta tahab tududa," ütles Doriano ja tegi beebi-pudistamise häält.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:42

Doriano D. London kirjutas:
"Ma ei tea," ütles Doriano ja naeris omaette. "Ju ta püüab sind "rahustada" või midagi. Või siis ehmatas ta ise ka ära." Davido tegi sõrmedega jutumärke. "Tõmba tagasi, Giovanni," ütles ta. Giovanni jäi uniselt Chanelle´i õla peale kössitama. Tark öökull. "Nii, nüüd ta tahab tududa," ütles Doriano ja tegi beebi-pudistamise häält.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:48

"See rahustamine tuli tal hästi välja," lausus Chanelle veidi sarkastiliselt. Pigem ajas see Chanel'it naerma ja siis ei saanud ta rahuneda. Chanelle kahtles hetkeks, kuid keeras siis oma pead veidi öökulli poole, et näha, kuidas Giovanni istus seal tema õla peal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 20:53

OT: Ehh...miks ma tsiteerisin Very Happy

Giovanni tudus seal, roosade silmalaugudega pisikesed silmad kinni. Ta sättis end veidi ja vajus veel rohkem kössi.
"Aww..." ütles Doriano. "Head ööd!" "Ma loodan, et sa lähiajal kuskile minema ei pea?" küsis Davido Chanelle´ilt ja naeratas sõbralikult.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 21:00

Chanelle naeratas. "Mul aega on. Saabki oma õhtu sisustatud," lausus Chanelle. Kuskile minna tal plaanis polnud jah. Ja midagi muud teha ka polnud. "Ega ta alla ei kuku nii?" küsis Chanel. Öökullil polnud seal kuigi turvaline ikka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 21:03

"Tal on hea tasakaal," vastas Davido. "Ja kui ta oma pekikesed niimoodi laiali laotab, siis on eriti mõnna," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 21:04

"Magades on ka hea tasakaal?" küsis Chanelle, kõhklevalt. Samas Doriano kindlasti teadis temast paremini. Chanel vist ei pidanud muretsema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 EmptyReede Mai 04 2012, 21:08

"Ta on öökull ju," ütles Doriano. "Kui ta isegi oma silmi liigutamata selja taha saab vaadata, siis tasakaalu hoidmisega saab ta ka hakkama."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öökullinunnutus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullinunnutus   Öökullinunnutus - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Öökullinunnutus
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: