Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Hilinenud õhtusöök

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:42

"Pigem erak," parandas Megan ohates. "Ei, noh, ma saan aru, aga on mitmeid slytherinlasi, kes on täiesti normaalsed ja nii. Ma pole siiski ainuke," lausus neidis pead vangutades. "Seega, su elu esimene vale vastus."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:45

"Ju ma pole nende teistega siis kohtunud," kehitas Alex õlgu. "Igas majas on erandeid," lausus poiss. Järjekordne tark lause, onju. "Tegelikult ma ei saa aru, miks sina Slytherin'is oled? Sul ei tundu olevat nagu ühtegi... Halba omadust," lausus Alex. Ta ei saanud midagi parata, et ta Slytherinlastel halbu omadusi arvas olevat.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyLaup Märts 17 2012, 21:19

"Ma arvan, et ma sobin sinna majja," naeratas Megan õlgu kehitades. "Halba omadust? Nagunii on halbu omadusi kõigil. Eriti minusugustel ehk slytherinlastel. Aga jah, eks ma olen sõpradega sõbralik ja nii." Tegelikult oli see üsna loogiline.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Hilinenud õhtusöök - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyLaup Märts 17 2012, 21:27

"Näed, sa tunnistad isegi, et slytherinlastel on rohkem halbu omadusi," märkis Alex pärast Megan'i sõnu. Aga ta ei uskunud, et Megan kõige hullem slytherinlane oli võinii. Tal ei tundunud nii palju halbu omadusi olevat. "Ütle mulle mõni oma halbadest omadustest," muigas Alex.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyLaup Märts 17 2012, 21:30

Megan vaatas Alexit kergelt pahase näoga. "Ma ei tea niimoodi lambist kohe.. Aga äkki siis see, et ma olen üsna paljude inimestega ülbe," lausus ta kavalalt naeratades. Alex küsis üht omadust, vastab ka ühe siis. "Ja sul endal?" Ilmselt oli neid väga vähe.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Hilinenud õhtusöök - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 4 EmptyLaup Märts 17 2012, 22:59

Tegelikult Alex küsis mõnda omadust, mitte ainult ühte. "See ülbus on liiga tavaline. Kõik suudavad ülbed olla," lausus poiss mõtlikult, "kaasaarvatud mina, tead." Siiski pidi Alexander veel mõtlema, et enda üht halba omadust esile tuua. Kui nüüd mõtlema hakata, siis neid halbu omadusi väga vähe ka polnud. "Ma olen laisk," esiteks. "Lohakas," teiseks. "Ja mul on probleeme hilinemisega," kolmandaks. Praegu oli ta ka ju söögiaja peaaegu maha maganud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hilinenud õhtusöök - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Hilinenud õhtusöök
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Õhtusöök Isisega.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: