Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Hilinenud õhtusöök

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 19:13

Muidugi oli Alex tark, lihtsalt Megan oli põmmpea. "Päriselt?" naeratas ta seejärel. Esimesest klassist peale, hmm.. "Mis su perekonnanimi on?" Perekonnanime järgi äkki oskaks miskit öelda, eks. "Aga mismoodi muutunud siis? Välimuselt? Või iseloomult?" lisas ta ning võttis lonksu oma klaasist.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 19:19

"Päriselt ikka," lausus Alex. "Burns," ütles ta oma perekonnanime. "Kuigi me oleme klassikaaslased, siis ma ei imesta, et sa mind ära ei tunne. Me pole varem suhelnud ka," lausus kutt. "Nii välimuselt kui iseloomult. Ma olin varem rohkem omaette hoidev," rääkis Alexander naeratuse saatel. Enam ta ei oleks ennast sellisena ette kujutanud.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 19:24

Klassikaaslased, õige jah. "Gomez," ütles neidis ka enda perekonnanime. Õigemini tulevase perekonnanime. "Me pole suhelnud, aga milline sa enne olid siis? Välimuselt, ma mõtlen," jätkas ta ning naeratas.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 19:29

Alex noogutas, perekonnanime kuuldes. Samas ei tulnud see kuigi tuttav ette. Uue küsimuse peale kutt muigas. "Tagasihoidlikum," oli esimene iseloomustav sõna, mis mõttesse tuli. "Tead küll, tagasihoidlik, selline nohikulik välimus. Kuigi mul polnud prille," lausus poiss meenutades. Sellest oli nüüd natuke aega möödas.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 19:35

"Ahah," noogutas Megan naeratades. Raudselt ülinummipummi poiss.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 19:38

Kuna Megan oli Alex'i tähelepanu söögilt kõrvale juhtinud, siis oma pilku langetades leidis poiss üllatusega eest oma taldrikutäie. Oma pilku lauale langetades nägi poiss ka ära Megan'i sõrmes oleva sõrmuse, mille kohta tal kohe küsimus tekkis. "Päris ilus sõrmus," märkis Alexander, uuesti Megan'i poole vaadates. "Kuigi näeb välja nagu... Kihlasõrmus?" muigas poiss. Alex'ile lihtsalt tundus nii.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 19:59

Megan vaatas Alexile üllatunult otsa. "Ee, jah. Mulle meeldib ka," lausus ta ning võttis käe laualt ära. Silmailu kadus. "Kihlasõrmus? Miks see kihlasõrmus peaks olema?" lisas ta. Põhimõtteliselt keegi ei teadnud, et Roshon ja Megan abielluvad. Polnud vaja ka teada. Vähemalt sel hetkel (alguses vms).
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 20:03

Alex vaatas Megan'ile otsa, kui tüdruk käe laualt ära võttis. Küsimuse peale kortsutas poiss kulmu. "See nägi välja nagu kihlasõrmus, lihtsalt mainisin. Aga su reaktsioon oli imelik," lausus kutt, kuid hetke pärast oli kulmukortsutus kadunud ning asemele oli ilmunud tavapärane sõbralik muie.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 20:12

Megan ohkas kergelt, kuid otsustas siiski Alexit informeerida. "Okei, ma abiellun. Sellel aastal. Ja ma palun sul seda mitte edasi rääkida, eks." Alexi jaoks polnud ilmselt nii tähtis kellega, kus ja täpselt millal. Vist.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 20:15

Alex, kes oli kätte võtnud just klaasitäie mahlaga, ajas joogi endale pärast sellist uudist kurku. Poiss pani klaasi lauale ning pööras pea ära, et korralikult köhida. Kui noormees ennast tagasi Megan'i poole pööras, oli tema näol kergelt šokeeritud ilme. "Kui vana sa oled? Kuusteist-seitseteist?" pakkus kutt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 20:19

"Ma saan märtsis seitseteist," lausus Megan, imestades kergelt Alexi reaktsiooni üle. "On selles midagi halba?" Annethe'i enda arvates oli ta abiellumiseks küll piisavalt vana. Ja elukogenud. Ja tark.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 20:21

"Natuke vara pole?" küsis Alex, mahlaklaasi endast eemale lükates. "Andesta mulle mu reaktsioon, aga abiellumine on siiski üsna.. tõsine.. samm?" lausus Alexander, lause küsivalt lõpetades.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 20:40

"Me oleme teineteise jaoks loodud," lausus Megan kindlalt. Peaks mainima, et Alexi arvamus teda ei kõigutanud.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyPüh Märts 11 2012, 20:42

"Kas nii mitte kõik noored ei mõtle? Aga millegipärast ikka järgnevad lahutused...," lausus Alexander, kuid jäi siis poole lause pealt vait. Polnud tema asi, ei hakka targutama. "Kes see õnnelik siis on?" uuris ta hetke pärast muigega. "Äkki ma tunnen teda?" küsimus käis Megan'i tulevase mehe kohta.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 15:37

"Sa ei tunne teda, ta on lihtsalt loodud minu jaoks," lausus Megan laialt naeratades. "Hmm, Roshon. Tunned teda?" Ilmselt tunneb, Roshon käib ka kuuendas, ju.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 17:09

"Roshon, keegi kuuendast klassist?" üritas Alex meenutada. "Ka Slytherinist?" uuris kutt. Nad Roshoniga ei suhelnud, kuid umbes-täpselt teadis ta poissi välimuse järgi. "Nii arvavad ilmselt kõik...," kordas Alexander Megani esimese lause peale. "Aga eks te ise teate. Tuleb suur pidu?" küsis kutt siis pulmapeoplaanide kohta.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 18:55

"Jah, Slytherini kuues klass," lausus Megan noogutades. "Ma ei arva, et meie plaanid kehvad on või midagi. Ja ma usun, et me ei lähe lahku. Päriselt. Ja nagu reaalselt - ta on minu jaoks loodud." Neidis naeratas. "Aga jah, peoni on aega. Praegu pole jõudnud kõike täpselt paika panna," vastas ta seejärel küsimusele. Ja vahelduseks võiks Alexilt ka miskit küsida, eksole. "Sul endal on tüdruk?"
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:00

Alex oli Megan'i jutu peale kergelt noogutanud. Noh, kui tüdruk oma plaanides nii kindel oli, siis oli vist kõik okei. Ega Alex'il polnudki plaanis Megan'it kahtlema panna, või midagi sellist. "Minul? Ei ole," lausus kutt küsimuse peale ning võttis oma mahlaklaasist uue lonksu. "Aga... Peo kuupäev on paigas, näiteks?" küsitles Alex Megan'it pulmade teemal edasi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:08

"Miks siis?" jätkas Megan ning kallas oma klaasi veel mahla, olles avastanud, et see otsas on. "Sinusugusel võiks ju olla," lisas ta ning naeratas. "Peo kuupäev? Miks sa teada tahad muidu? Vaja ülikond valmis osta?" küsis ta kergelt muiates. "Aga kusjuures ei ole paigas, semestri lõpus või järgmise alguses igatahes." Tulebki Joshy üles otsida, muidu jäävad kõik asjad viimsele päevale.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:10

"Miks ma teada tahan? Ei, ma isegi ei tunne teid, eksole. Lihtsalt üritasin teemat edasi arendada," lausus Kyle mõtlikult. Ja ta üritas teema, et miks temal tüdrukut pole, lõpetada. Samas hakkas Megan'i öeldu teda huvitama. "Minusugusel võiks olla? Mida sa 'minusuguse' all silmas pead?" uuris poiss muigega.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:27

"Kas sa tuleksid, kui mina sind kutsuksin?" Küsimus oli muidugi pulmade kohta. "Või Roshon?" Okei, Joshy ei kutsuks Alexit nagunii. "Noh, sinusugusel, tead küll, " muigas Megan, "siuksel ilusal poisil." Roshon oli Annethe'i silmis muidugi veel nummi(pummisummi)m. "Ma tõesti ei taba, miks sul tüdrukut pole.."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:36

"Ma ei tunne seda.. Roshon'it? Seega oleks imelik, kui ta mind kutsuks, eksole," lausus Alex alguses koohe ära. "Aga kui sina mind kutsuks, siis ilmselt," arvas poiss naeratades. Selle teise lause ajal venis noormehe naeratus veelgi laiemaks. "Vaata ette, äkki Roshon veel kuuleb, mida sa ütlesid," lausus poiss. Ei, muidugi oli ta hea välimusega. "Aga ma tänan sind selle eest. Ma ei tea ise ka," lisas ta lõpuks.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:39

"Ei tunne, aga sul on võimalus teda tundma õppida," lausus Megan naeratades. See võimalus oli alati olemas. "Siis sa võid kohe ülikonna ära osta... Soovitavalt uhiuue siiski." Neidis võttis lonksu oma mahlaklaasist ning jätkas taas naeratades: "Ma ei arva, et ta solvuks, kui ta kuuleks. Võta heaks ja pole tänu väärt." Viisakas lapsuke.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:42

Viisakas tüdruk, ja. "Eks ma pean siis millalgi poodi minema," lausus Alex. Läheb ja ostab endale sobiva ülikonna. "Kõlab, nagu tuleks mingi uhke pidu. Uut ülikonda on isegi vaja ja..," lausus poiss naeratades. Küll ta kunagi tutvub Roshon'iga ka. Ehk.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:47

Muidugi tutvub, Megan ise viib nad kokku. Ja siis hakkab Roshon armukadetsema, eks. "Jah, korralik laps peab kena välja nägema," lausus Megan muiates. Teadmised emalt tütrele ehk Megani emalt Meganile. "Millal su sünnipäev muidu on?" Et teaks õigel päeval õnne soovida.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Hilinenud õhtusöök
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Õhtusöök Isisega.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: