Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Hilinenud õhtusöök

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyEsm Märts 12 2012, 19:54

"Korralik laps," noogutas Alexander. "Sünnipäev tuleb," lausus poiss küsimusele vastuseks, "Juunis." "Kui sa nüüd natuke arvutaks, siis sa saaks teada, et ma läksin aasta hiljem kooli," lisas Alexander. Kuigi see polnud eriti tähtis. "Aga sinu sünnipäev tuleb märtsis, sa ennem ütlesid," lausus kutt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyEsm Märts 12 2012, 20:11

"Sa oled seitseteist siis praegu?" täpsustas Megan. "Miks sa aasta hiljem läksid siis?" No kõik saladused ja valed vaja teada saada. "Jah, märtsis saan seitseteist. Aga sinnani on terve igavik aega," lisas ta ohates. No ei jaksa oodata seda sünnipäeva ja täisealiseks saamist.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyEsm Märts 12 2012, 20:15

"Ma olen seitseteist," noogutas Alexander. "Ju ma polnud valmis varem kooli minekuks," kehitas Alexander õlgu. Poiss võttis suutäie oma külmaks läinud toidust ning sõi selle ära. "Tegelikult ma käisin ennem mugude koolis," lausus poiss, kui suu oli tühi. "Veider seda tunnistada, aga jah..," kehitas ta õlgu. Kusjuures ta oli täitsa puhtavereline. Lihtsalt vanemad olid muguarmastajad.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyKolm Märts 14 2012, 20:47

"Veab," lausus Megan hapu näoga. "Kui kaua sa sellise välimusega muidu olnud oled?" jätkas ta ning vaatas Alexile huvitatud näoga otsa. Mingil määral siiski huvitas.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyKolm Märts 14 2012, 20:52

"Terve selle õppeaasta, et sa teaks," lausus Alex ning võttis siis veel ühe suutäie oma külmast toidust. "Suvel muutsin stiili," lisas ta eelnenud lause lõpetuseks, kui tal suu tühi oli. Ta oli loomulik blondiin, seda küll. Ainus asi, mida ta polnud muutnud.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyKolm Märts 14 2012, 21:13

"Ma olen seega pime," naeris Megan. "Ma pole sind kordagi näinud."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyKolm Märts 14 2012, 21:16

"Võibolla jagus sul silmi ainult selle... Roshon'i jaoks?" pakkus Alex, võttes oma mahlaklaasist lonksu. Poiss lükkas taldriku endast veidi eemale. Ta vist oli söömise lõpetanud. "Tegelikult pole ma varem väga slytherinlastega suhelnud ka," lisas poiss.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyKolm Märts 14 2012, 21:22

Megan pööritas silmi. "Ega ma ainult teda ei vaata, mul on oma elu ka. Vist," lausus neidis ning muigas kergelt. "Ja miks siis? Okei, sa oled ravenclaw'lane, aga mitmed suhtlevad siiski," lisas neidis suhtlemise kohta. "Mina suhtlen küll kõikidega, peale huffide." Aga Annethé võis ka erand olla.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyKolm Märts 14 2012, 21:27

Ka Alex muigas kergelt. "Ma ei tea. Ma arvasin, et mul pole nendega midagi ühist," lausus poiss ausalt. "Gryffindorlastest ja hufflepufflastest on kergem aru saada," nendega kutt suhtles ka. Slytherinlaste maine oli kõigile teada. See, et neid peeti ülbeteks jms. Ju siis ei kutsunud eriti tutvust tegema janii. "Sul on siis Ravenclaw'is ka tuttavaid?" uuris kutt Megan'ilt. Äkki on neil mõni ühine tuttav?
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 15:43

Megan noogutas kergelt. "Mõni ikka on. Wandere ja Catherine. Võib-olla keegi veel," vastas neidis küsimusele. Cathyt pole ammu näha olnud btw.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 15:58

Alexander noogutas. "Tean neid," lausus poiss. Ei suhelnud küll kuigi palju, aga tundis küll. "Ja miks sa Hufflepufflastega ei suhtle?" uuris kutt Megan'ilt, tagasi eelmise teema juurde pöördudes.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 16:01

"Tossikesed," lausus Megan napilt ning kehitas õlgu. Huffidega polnud millestki rääkida. "Ma ei tea eriti kedagi sealt majast.. vist."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 16:08

"Sa ei suhtle ühegagi neist, aga sa arvad, et nad on tossikesed?" uuris Alex kahtlevalt. "Okei, mida sa ravenclawlastest arvad?" küsis kutt hetke pärast. Ta ei solvu, kui vastus on hull.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 18:41

"Sellepärast ei suhtlegi," naeratas Megab ning kehitas õlgu. "Ravenclaw'lased? Hmm.. nad on teisel kohal. Seega normaalsed, kuigi mingid tuupurid. Mulle tundub," vastas ta küsimusele kergelt kõhkleva näoga. "See ei tähenda, et sina selline oled," lisas ta veel.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 19:16

"Mul on hea meel, et sa selle viimase lause lisasid," lausus Alex, kes sellele eelnenud teksti ajal juba kulmul kortsutama oli hakanud. "Siiski. Kui sa tuled esimesse klassi, siis pole õpilased just kuigi palju kooli materjali õppinud, eks," Kyle rääkis omast kogemusest. "Järelikult on mõningad lihtsalt sündinud targaks," lausus kutt mõtlikult. Kaasaarvatud tema. "Aga Ravenclaw on teisel kohal. Slytherin on siis esimesel?" see oli päris ilmselge.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 19:54

Megan naeratas. "Mina ei pea sind igatahes tuupuriks," lausus ta soengut kohendades. Millegipärast olid juuksed veidi sassi läinud. "Geenid seega. Sa oled ka targaks sündinud.. Aga sa pole tuupur," muigas neidis, sättides juuksed hobusesabasse. "Jah, Slytherin on kõige normaalsem maja. Mina arvan nii. Siis tuleb Ravenclaw, seejärel Gryffindor ja siis tulevad huffid," vastas ta seejärel noogutades. "Milline sinu edetabel on?" lisas Ann muiates. Ravenclaw on ilmselt esimesel kohal.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 19:59

"Aitäh," noogutas Alex muiates. Oli hea, et Megan teda tuupuriks ei pidanud. Seega polnud vaja poisil seletama hakata, et tal on lihtsalt hea pea ja head geenid jms. "Sa ei taha minu edetabelit kuulda," lausus kutt pead raputades. Megan teeb sellest lausest omad järeldused, onju. "Aga ma pean siiski ütlema, et sa oled minu suhtumist slytherinlastesse muutnud," mainis Alexander.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:04

"Ei taha? Suurima heameelega tahan," noogutas Megan innukalt. Uudishimu. "Palun." Nummipummid kutsikasilmad. Kusjuures ei pruugi teha. "Tõesti? See on tore," lisas ta suhtumise kohapealt ning naeratas.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:09

"Olgu," noogutas Alex. Kui Megan nii hirmsasti tahtis. "Ravenclaw, Hufflepuff, Gryffindor, Slytherin," lausus poiss üsna kiirelt ning tõsiselt. "Ära isiklikult võta. See ei tähenda, et Slytherinis toredaid inimesi poleks, eks," lausus kutt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:12

"Väga kahtlane järjestus," kommenteeris Megan pead vangutades. "Miks Slytherin viimane on?" Okei, see oli suht ilmselge. "Muide, keda sa Slytherinist tead või oma sõbraks pead?" Kui Alex küsis, võis Megan ka.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:18

"Miks kahtlane?" uuris Alex. Tema arust igati õiglane järjestus. "Slytherin on viimane, kuna ma pole siiamaani nendest midagi arvanud," lausus Alex. "Teiste majadega ma enamvähem suhtlen. Slytheriniga vähem," lausus poiss. "Ja ma pole kindel, keda ma oma sõbraks pidada võin," muigas poiss viimase küsimuse peale. "Sinuga ma alles ju kohtusin. Aga eks kõik teavad sealt mõningaid," lisas Alexander.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:21

"Sa tundud nii... Arukas," lausus Megan kulmu kortsutades. Vastandid. "Kuus aastat Sigatüükas käinud ja ei arva midagi?" küsis ta kergelt muiates. See oli kahtlane ju. "Isegi mind ei pea sõbraks?" Solvukas.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:24

"See arukas oli heasmõttes, eks?" küsis Alexander igaksjuhuks üle. Mitte et sel eriti tähtsust oleks olnud. Küsimuse peale kehitas ta õlgu. "Ma mõtlesin rohkem, et ma pole neist midagi.. Head arvanud," lausus poiss. Ei tahtnud ennem otse nii välja öelda. Midagi halba ka nagu eriti ei arvanud. Jättis külmaks, ühesõnaga. "Ma ütlesin, sinuga me alles kohtusime," kordas Alex muiates. Muidugi saavad neist sõbrad.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:27

"Muidugi heas," lausus Megan naeratades. "Miks?" jätkas neidis ning toetades küünarnukid lauale, jäädes huvitatult Alexile otsa vaatama. "Mulle küll meeldivad slytherinlased," lisas neidis. "Aga me ju oleme sõbrad. Nagu praegu."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 EmptyNelj Märts 15 2012, 20:31

"Mis miks?" küsis Alex muiates. Ta polnud vist aru saanud. Et miks ta Slytherinlastest midagi ei arvanud? "Vaata, juba ammu on need jutud, et Slytherin ei saa teiste majadega läbi janii. Ju ma siis pole leidnud vastupidist kinnitust, et ikka saab. Ju slytherinlased jätavad siis sellise külma ja ebasõbraliku mulje," lausus poiss. "Mitte kõik. Sa oled erand," lisas Alex koheselt juurde ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilinenud õhtusöök   Hilinenud õhtusöök - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Hilinenud õhtusöök
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Õhtusöök Isisega.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: