Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma tean,ma olen hot!

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyEsm Juun 16 2014, 15:42

Sky sulges silmad ja puhkes naerma. "Väga tahan....ei tegelikult ma hakkasin ropsima sellist mõõka nähes." rääkis tüdruk. Väga söögi aja jutt. Jap ja koletised kõik kardavad, sest see mõõk on nii "nunnu". "Kes see Brett oligi.......aa see Slyth. Tal on sünnipäev? Ikka lähen. Kus ja millal see toimub? On mingi teema ka või?" küsis neidis uudishimulikult. Skylarile meeldisid peod.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyEsm Juun 16 2014, 15:48

"See mõõk võib võib ju küll kole olla,aga ropsima selle pärast ei pea."Lausus poiss ja lõpetas enda koogi,vahepeal lonksas ta oma jooki ja vaatas tüdrukut.Väga hea ajastu ikka.Koletiste silmad põlevad ära kui nad näevad nii kaunist ja nunnut mõõka."Ta ise ka ei tea kus see toimuv aga arvatavasti Siganurmes.Siis saame ka sulle mõõga."Lausus poiss vastuskes."Teemat ei ole aga üks kohustus on see ,et Skylar'i nimelised tüdrukud peavad minema koos Jace'i nimelise kuttiga" lisas Jace nagu mööda minnes.Tegelikult sellist reeglit ei olnud ja ega ei tule kas.Sky ei pea ka tegelt Jace'iga minema aga poleks paha kui tüdruk tuleks.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyEsm Juun 16 2014, 15:53

Jah. Saba kukub ka seepeale ja imestusest ära, et olemas nii kaunis mõõk. "Okei. Ma loodan, et varsti." ütles tüdruk. Kahjuks sai ka tema imeline magustoit otsa. Juurde tüdruk ka ei tahtnud vaid võttis banaani ja hakkas seda koorima. "Kas sa flirdid minuga?" küsis neidis otse koheselt silmi puuviljalt tõstmata. Kui see kooritud sai vaatas ta alles poisile otsa. Skylar mõtles veel selle üle kuna ta sai ju ometi lause mõttest aru.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyEsm Juun 16 2014, 16:03

Muidugi."Ma loodan ka,siis jätad minu mõõga rahule ja kui ma vahele jään saan ka sind kaasata."Lausus poiss ja jõi enda jooki.Oma õuna poiss veel sööma ei hakka.Jätab hilisemaks.Kui tüdruk küsis flirtimise kohta,naeratas JB ja küsis:"On sul selle vastu midagi,et sinuga flirdin".Poiss vaatas neidisele küsivalt otsa.Ma arvan,et Sky ei olnud selle vastu,et Jace temaga veidike flirdib.Sky oli ju kaunis ja oleks patt,olnud temaga mitte flirtida.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyEsm Juun 16 2014, 21:37

"Oi siin su heatahtlikus peitubki." raputas Sky imestunult pead. Neidis lõpetras banaani ja jäi samuti mahla rüüpama. "Mis sa arvad?" küsis tüdruk kelmikalt muiates. Ta pilgutas poisile silma. Õigesti arvas. See oleks olnud väga suur patt.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyEsm Juun 16 2014, 22:20

"Ega ma niisama nii heatahtlik ole"Ütles poiss.Juues viimase sõõmu hüüdis ta ka majahaldjat ,et to Jace'i ja Sky taldrikud ära viiks.Ruttu sibades tuli haldjas ja viis taldrikud ära.Poiss tänas ja vaatas siis jälle Sky'd."Ma arvan,et Sky'l ei ole selle väikese,süütu flirtimise vastu midagi"Vastas siis poiss ja jäi tüdrukut vaatama.Ega see kõige suurem patt ka ole.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 13:51

"Sa arvad õigesti." ütles tüdruk ja tühjendas mahlaklaasi. Nüüd tundis ta küll, et kõht on täis. Skylar heitis korraks pilgu poisile ja jäi siis majahaldjaid silmitsema. Nad vist valmistasid ette kooli õhtusööki,. Mõne katsid juba nelja suurt lauda. Majalauda.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 14:52

"Mul on isegi siis õigus kui väidan ,et taevas on roheline"Kiitis poiss ennast.Jace võttis enda õuna kätte ja tõusis."Peaksime hakkame minema.Varsti on õhtusöögi aeg"Lausus ta ja kõndis lauast veidike edasi."Mäletad ma ütlesin ,et võid minuga kelatud metsa tulla kui lähen harjutama.Ja ma nüüd ütlen ,et ma lähen ülehomme juba harjutama"
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 15:10

"Nõustun ainult siis kui taevas on roheline." lubas Skylar ja tõusis. "Sa kavatsed veel sööm minna?" küsis neidis imestusega. Shira nägu lõi särama. "Ikka mäletan. Tore! Aga kus ja millal kokku saama?" küsis neidis.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 15:19

"Ei,aga ma kavatsen viisakusest kohal olla ja saan paari sõbraga ka siis kokku."Väitis poiss,sööma ta sinna küll ei lähe.Lihtsalt ilmub kohale ja joob võibolla veidike mahla vms.Poiss naeratas neidisele."Tule ülehomme kell 5 hommikul gryffindoride puhetuppa."Pakkus poiss."Pane soojalt riide,hommikul vara on õues väga külm"Lisas Jace siis veel juurde.

OT: Millal me selle teema teeme?
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 15:23

"Okei mina igatahes lähen küll puhketuppa." lausu Shira. Neidis imestas: "Nii vara? Aga okei. Kohtume seal! Tsau!" Sky naeratas poisile ning asus puhketoa poole teele.

OT: Ma ei tea.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 15:27

Jace ei lausunud enam sõnakestki vaid vaatas neidisele niikaua järgi kui to nurga taha ära kadus.Peagi liikus ta ka ise paigast ja jalutas kuhugi.

OT: Teema lõpp. Kas teeme selle juba täna,lähipäevil või järgmine nädal?
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 15:36

OT: Lähipäevil või täna.....kuidas sulle sobib.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 15:41

OT:Mulle sobivad mõlemad
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 15:45

OT: Eks siis vaatame aga kolmap. neljap. ei saa ma eriti teematada kuna olen ära.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 EmptyTeis Juun 17 2014, 15:48

OT:Siis teeme äkki juba kohe ära,saame veidikene juba teha. Aga kui teeme teema,siis palun alusta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma tean,ma olen hot!
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
» Traat(Ma tean et see on imelik nimi)
» Ma olen nii õnnelik.
» Kas ma olen piisavalt peidus?
» Muhaha, ma siin olen niisama...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: