Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Traat(Ma tean et see on imelik nimi)

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyLaup Dets 14 2013, 11:08

,,Pagan''pomises Sam, ärgates üles ja avastades end jälle haiglatiivast. See oli juba poisi teine kodu, imselt oli ta lihtsalt kuskilt alla kukkunud. Või süües kahvli alla neelanud. Või Kelly ära söönud, või läinud luuaga mõne tuumajaama juurde ja selle jäätmeid pidanud õunamahlaks. No vähemalt saab inimesed selle viimasega eemalepeletada. Poiss kobas enda jalga, mis tegi põrguvalu. See oli kipsis,,Kurat, pole võimalik et ma jälle kuskilt kukkusin''lausus Sam vaikselt endamisi ja tundis, et ka pea ümber oli sidemetest turbani moodi asi, imselt oli ta pea mõne asja vastu ära lõõnud. Järgmine kord peab saama kiivri, siis on asi kindel. Ja põlvekaitsmed, küünarnukikaitsmed, randmekaitsmed, näokaitse, jalakaitsed, langevarju, säärekaitsmed ja raudrüü, mis on täidetud vatiga. Siis on isegi lennukilt kukkumisel asi kindel.

OT:Kylie
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyLaup Dets 14 2013, 19:03

Kylie oli tulnud haiglatiiba oma sõbrannat külastama . Ta astus sisse aga ei näinud esialgu teda. Kylie jalutas Sami voodi juurde . Kohestelt tundis ta poisi ära, tema oli ju se kes teisi tappa tahtis.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyPüh Dets 22 2013, 00:23

Ka Sam nägi kellegi kuju, kuid see polnud kindlasti Pomfrey,,Mida sa tahad, ah?''nõudis Sam ja põõras teise külje, teeseldes magamist.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyPüh Dets 22 2013, 10:18

Kylie vaatas poissi ja lausus koheselt"Vabandust,ma lihtsalt jäin teid vaatama"
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyPüh Dets 22 2013, 23:01

,,Eiei vaata edasi''pomises Sam pahuralt ja püüdis magamajääda.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyEsm Dets 23 2013, 00:09

"Tänan"Ütles ta veidi rõõmsamalt.Peale seda istus Kylie poisi voodi äärele ja jäi teda vaatama.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyTeis Dets 24 2013, 00:37

,,Häid jõule''Pomises Sam. Tal pollnud tuju eriti kellegiga suhelda. Ta ei näidanud endiselt tüdrukule enda nägu.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyTeis Dets 24 2013, 10:32

"Sulle ka"Lausus ta muiates vastu.Kylie jäi kergelt mõtesse."Miks kõik sind nii kardavad ja sind pelgavad?"Päris tüdruk.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:35

Sam kehitas õlgu,,Ma söön inimesi lihtsalt.''Poiss muigas,,Ja eriti jõuludel''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:36

Kylie itsitas."siis pole ju sind vaja karta.Sa välimuselt ka ilus ja see ,et sa inimesi sööd on nii tühine asi."Lausus ta siis poisile.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:44

Sam muigas. Kompliment?,,Aga ma söön inimesed lihtsalt ära, nomnom, juba söön su kätt''Naeris Sam.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:50

Kylie hakkas naerma.Sam ei olegi nii jube kui räägiti."Kui sina hakkad minu kätt sööma siis söön ka mina sinu käe ära."
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:52

Sam judistas õlgu,,Ei vea sul, mu käsi betoneeriti eelmisel nädalavahetusel sisse'' Poiss naeris vaikselt, oletavasti oli suht hilja õhtu. ,,Mis kuupäev täna on?''Küsis Sam
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:54

"Siis jah ei vea"Lausus ta veidi õnnetult.Kylie jäi mõttese."Ma ei tea aga 24 vist.Minu nimi ona Kylie muideks"
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyKolm Dets 25 2013, 00:07

,,Sam''pomises poiss. 24 oli kingitsute päev eks? See aasta jäävad kingitused ära. Nuux,,Sa oled ka jõuluvaheajal koolis, jah?''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyKolm Dets 25 2013, 00:30

"Olen jah, mu sõbranna väitis ,et on haiglatiivas aga ta valetas ja nüüd pean vaheaja siin veetma ja sina ka"Lausus ta . Kylie toetas enda selja vastu voodi äärt.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyKolm Dets 25 2013, 00:38

Sam kehitas õlgu,,Vähemalt pole sa üksi''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyKolm Dets 25 2013, 10:22

"Jah ,sina oled siin "Lausus ta."Mu õde Kelly võiks ka siin olla"Ütles ta veidi endaette aga Sam võis seda vabalt kuulda.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyKolm Dets 25 2013, 18:48

Sam hammustas endale huulde,,K-Kelly on su õde?''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyKolm Dets 25 2013, 19:00

"Ja ta on mu kaksikõde,kuigi me ei ole nii sarnased."Vastas ta Samile.Koheselt küsis ta poisilt: "Sa tunned teda?"
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyReede Dets 27 2013, 19:23

,,Me oleme tuttavad'' pomises Sam ja ta mõttesse tekkisid kujutluspildid Kellyst.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyReede Dets 27 2013, 20:16

"Kuidas te üksteist tunnete?"Päris ta edasi.Kelly pole Samist kunagi rääkinud.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyReede Dets 27 2013, 20:24

Kuradima uudishimulik tüüp oled, tead.,,Noh, ütleme et ta päästis mu libahundi käet''valetas Sam, hea et suu ei suitsenud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyReede Dets 27 2013, 20:49

"Minu õde?Ja päästis su?"Ütles ta veidi imestunult."Poleks seda temast uskunud"Mainis ta siis.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) EmptyReede Dets 27 2013, 22:43

,,Nojah, ta päästis mu''pommises SAm. Ta oli hea valetaja.,,Poleks seda uskunud, et sa poleks seda temast uskunud''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) Empty

Tagasi üles Go down
 
Traat(Ma tean et see on imelik nimi)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mu imelik tuju
» Ma tean,ma olen hot!
» Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: