Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma tean,ma olen hot! EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma tean,ma olen hot! EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma tean,ma olen hot! EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma tean,ma olen hot! EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma tean,ma olen hot!

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyNelj Juun 12 2014, 23:15

Tänaseks on vist juba möödunud nädal,sellest millal me jõudsime sigatüükase.Täna on ülimalt palav ilm,poiste magamisruumis oli see öö väga lämbe.Soe õhk,osade poiste haisvad sokid ja higihais...Jube!Jace ärkas tänagi-nagu ikka-vara,umbes kelle 7 hommikul.Kuna täna oli ülimalt soepäev,plaani Jace minna ujuma.
Peale pesu,suundus poiss järve äärde.Juba eile oli vesi soe ja poiss arvas,et see on tänagi.Ning ta ei arvanud valesti.Vesi oli mõnusalt soe ja päike lõõmas juba taevas.Jace oli endale selga pannud: ujumispüksid,T-särgi ja jalas ei olnud tal jalanõusid.Kaasas oli tal ka veel rätik.
Rätiku pani poiss järveäärde jõudes maha,võttis T-särgi seljast ning läks ujuma.
OT:Skylar.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 00:32

Õues oli üsna jahe. Sky´l oli olnud just taimeteaduse tund. Peale seda oli väga tore üllatus....vaba tund nagu neidis nägi. Shira seadis sammud järve poole. Ta polnud sinna veel sel aastal jõudnud. Juba järve juurde jõudes hakkas tüdruk seda kahetsema. Järve ääres oli lõikavalt külm tuul. Skylar värises ja pani käed ümber enda, et sooja hoida. See ei õnnestunud eriti. Äiktselt märkas Shira vees mingit kogu. Inimene. Sky ehmatas kuna ta arvas, et inimesega on mingi õnnetus juhtunud ja ta vajab abi. Miks muidu olla sellise ilmaga vees?? Talvel! Tüdruk kõndi mööda kalda äärt edasi et teisele lähemale jõuda ise karjudes "On sul abi vaja? Mis sul on?" ja mõeldes kas kutsuda abi.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 00:37

Jace'le meeldis ujuda külmas vees.Niimõnus vaheldus soojale.Poiss jõudis täpselt siis sukelduda kui keegi karjus.Ta sai ainult aru ,et tüdruk on päris hirmul.Jace kiirustas pinnale ning küsis;"Vabandust,aga ma ei kuulnud mis te ütlesite?Kõik korras?".Poiss ujus kalda äärde ja peagi oli ta juba nabani veest väljas.Hetkel oli näha ka poisi ilus keha mis ei olnud super lihaseline aga polnud ka päris sile.Selline keskmine keha,millel on musklid ja 6-back.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 00:47

"Sa ei upugi?" tegi Skylar imestunud näo pähe. Ja nüüd tegi tema end lolliks. Esmakohtumisel ilusa poisiga. Lahe! Ei no seda keha märkas Shira isegi. Kena isegi Sky jaoks. "Oled sa hull või mängid hullu?"küsis ta poisilt kulmu kortsutades. Mitte keegi ei taha ujuda sellise ilmaga, Isegi sellel mõtlemine tekitas neidises külmavärinaid.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 00:52

"Ei,ma ei upu..."Vastas poiss veidi kõhklevalt.Aga ta võib mängida ,et upub. Ouuu...Poisis keha on nii kuum ,et Shira jäätis kukub ka maha(allkirja gif.)."Ma ei ole kindel,vahest ma olen hull ning vahel ma mängin."Vastas poiss veidi mõtlevalt. Jace oli jõudnud juba üleni veest välja ning poiss haaras oma rätiku järele ,et oma ilusaid juukseid kuivatada.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 01:00

"Mida kuradit sa siis vees teed?" küsis Shira silmi pööritades.Neidisel oli raske tuule käes seista ja ta istus kännule kuigi ta teadis, et peaks liikuma see aitab sooja saada. "Kas sul külm pole?"küsis tüdruk ja vaatas poissi pea viltu kui too oma juukseid kuivatas.
Jaa ta kõnnib talvel ringi jäätised käes sest tal on ilgelt külm Very Happy
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 01:07

"Oled sa midagi kuulnud ujumisest?"Küsis poiss naerdes."Kui jah ,siis ma võin öelda ,et tegin seda."Lisas ta veel juurde.Jace juuksed olid nüüd enam vähem kuivad.Veidik olid need veel niisked."Ei..ei mul ei ole külm"Vastas poiss tüdruku vastusele.Ceawlin potsatas end tüdruku kõrvale istuma ise samal ajal särki selga pannes."Ja mis sa siis siin külmetad?"Küsis poiss.
Muidugi kõnnib ;D
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 22:24

"Jah. ma ise juhuslikult harrastan ka seda aga mitte talvel." ütles Sky. Talle ei meeldinud kui tehti nagu ta oleks loll, sest ta polnud seda. "Siis sa pole inimene."tõdes Skylar õlugu väristades. Oleks piadanud jope panema. Neidis tõmbas juuksed ette õlale ja pani kapuutsi pähe. Miks ta küll jopet selga polnud pannud. Mis Skylaril arus on? "Ma tulin jalutama ja ma ei külmeta"vaidles neidis vastu ise ilmselgelt värisedes.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 22:29

"Mina aga harrastan seda nii talvel kui ja muul ajal"Ütles poiss.Ceawlin nägi selgelt kuidas tüdruk värises."Ja sa värised ainult selle pärast,et ma nii ilus olen?Või sul on siiski külm?"Päris Bane."Muide minu nimi on Jonathan Ceawlin Bane aga kutsu mind Jace'iks"Tutvustas poiss ennast ja sirutas käe tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 22:39

"Ei kumbki. Ma olen rabatud su väga inetust välimusest."muigas Shira. Neidis surus poisi kätt:" Skylar Shira Troy" "Ainult ujumise pärast tulidki siia?" küsis ta poissi silmitsedes. Skyb tõusis ja hakkas edasi tagasinkõndima, et sooja saada.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 22:47

"Valetad!"Hüüdis poiss,"Ma nägin kuidas sa mind vaatasin,kui ma veest väljusin"Lisas poiss juurde.Jace surus naeratades kätt ja tundis kui külmad on neidise käed."Sul on ikka tõsiselt külm,sa oleksid nagu käed külmikust välja võtnud."Ütles poiss ,kui tüdruk tõusis.Bane tõusis sammuti ja sõnas.:"Tule siia korra".Poisil oli plaan kuidas neiu sooja saaks.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 23:01

"Kindlasti" ütles tüdruk viltuse naeratusega. Tema käed olid jah külmad ja Shira toppis need taskussse. Skylar ütles muigega:"Jah ma elan külmikus. Kuidas need muidu külmaks saaksid." Poisi öeldu peale kortsutas tüdruk kulmu. "Miks?"
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 23:08

Jace naeratas veidike võidukalt."Kahju,et sa külmikus elad.Oleks sulle külla tulnud"Ütles poiss mornilt.Ceawlin pööritas silmi."Ma ei hammusta"Ütles ta.Ise samal aja tüdrukule lähemale minnes."Ma tean kuidas sa võiksid sooja saada".Ütles poiss ning läks tüdruku selja taha.Bane haaras tüdruku enda embuse ja küsis:"Varsti peaks sul soojem hakkama."
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 23:27

"Kui ma elaksin ka villas ei laseks ma ka sind sisse."ütles tüdruk muiates. Sky pööritas silmi:"Ma ju näen, et sul on teravad hambad." Muidugi hakkas Shiral soojem. Poisi nahk nagu põleks aga neidis tiris end siiski lahti. "Ahah. Niimoodi sa siis minust mõtledki. Kergesti kättesaadavast." ütles tüdruk ja pani käed rinnale risti. Sky mõõtis poissi veidike ähvardava pilguga.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyReede Juun 13 2014, 23:39

"Autch"Pomises poiss neidise esimese lause peale.Jace sai aru,et see tüdrukule mingil määral meeldis ja ,et tal hakkas soojem."I'm vampire"Lausus poiss kui neidis ütle ,et poisil on teravad hambad.Tegelikult poisil ongi silma hambad teravad ja paljud küsivad naljatades ,et kas poiss on vampiir või libahunt.Bane naeratas ja vaatas tüdrukut lahkelt."Sa tõesti arvad,et mina arvan sinust niimoodi?"Küsis poiss ja vaatas tüdruku pilku."Kui ma suudaks selle pilgu jäädvustada joonistamises siis ma oleks vist maailma parim kuntsnik.See pilk on tappev"Lausus poiss kui oli tüdruku pilku uurinud."Sa oled ka nii ilus,kui sul on selline hoiak ja pilk.Iga teise inimese hirmutaks see poolsurnuks,"lisas poiss.Jace pani ka enda käed rinnale risti ja vaatas naeratades tüdrukut.Tegelikult poiss ei pidanud neidist kergesti kättesaadavaks tüdrukuks.JB tahtis ainult Sky'le sooja teha aga Sky tõlgendas seda täiesti-nagu üli -valesti.Poisis juuksed hakkasid ka aina kuivemaks saama ning poiss kohendas neid korra.JB lükkas juuksed soengusse mis talle väga hästi sobis.Juuksed üle pea.Kõrvalt olid poisi juuksed lühemad kui pealt.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 00:15

"Jajaa. varsti tuled ja imed mu verest tühjaks. Tulidki ju selleks siia." muigas Skylar. "Mida mina arvan on minu asi." ütles Shira karmilt. Muidugi oli neidis sellest joonistamise asjast meelitatud aga ta ei näidanud seda välja. "Tahad öelda, et ma olen hirmus?"küsis ta kulmu kortsutades."Ja sina oled siis nende esimeste seas või?"
OT:Opppa. Nii pikk ja sisukas postitus. Smile Teeks ma ka nii edusammme.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 21:28

Jace naeratas veidike õelalt aga samas võrgutavalt."Sa siis soovid ,et ma sind verest tühjaks imen?"Küsis poiss veidike võrgutaval toonil.Ceawlin lähenes tüdrukule."Mitte halvas mõttes hirmus vaid sa oled kui jääkuninganna.Silmis helgib sul jäine aga samas jõuline pilk."Jutustas poiss,"Iga mees kes näeb seda pilku,sulab su jalge ette ja kuuletub kui väikene kutsikas"Lausus poiss edasi.Jace pani enda käed enda rinnale ja vaatas neidisele silma.Tegelikult oleks väga lahe ja huvitav pilt tulnud kui poiss oleks neiut joonistanud.Jace'ile meenus üks muinasjutt,kus peategelaseks oli üks tüdruk,kes ei teadnud kui võimekas ja ohtlik ta oli.Kõik poisid austasid teda ja neidis ei saanud aru miks on see nii.Seda aga senikaua kuni ta kohtus kuningannaga ja tema poiaga kes oli prints.Queen(see oli kuninganna nimi...eheh) tahtis ,et sellest tüdrukust saaks võimekas ja ohtlin naine.Peagi see tüdruk armus sellese printsi ja midagi oli veel aga seda poiss enam ei mäletanud."Mind sa ei hirmuta.Võibolla kui siis natuke."Lausus poiss naljatades.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 21:58

"Jaa tead!"tegi Sky imestunud näo pähe"Muidugi mitte. Ma siiski soovin elada." Neidis kuulas imestunult. See oli esimene kord kui teda jääkuningannaga võrreldi ja see oli tüdruku jaoks midagi...uut. "Ja kas sina oled mees?" küsis neidis muiates. Shira puhkes naerma:"Mina ja hirmutan sind? Tõesti??"
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 22:09

"Tore,sest mul ongi söögiaeg käes."Lausus poiss ja vaatas kätt kus muidu on meestel kelle aga noh Jace'il seda ei olnud ja ta siis näitles ,et tal on see."Mhh...Kahju,"Tegi poiss pettunud näo pähe,"Ma oleks nii väga tahtnud maitsa sinusuguse kaunitari verd,"jätkas poiss ja vaatas enda ette.Peagi viis ta uuesti pilgu Sky'le."Ma olen selles 100% kindel ,et olen mees aga sa võid seda muidugi kontrollida."Pakkus poiss.Okei,see oli dirty mõte..Ups.Natuke peale seda kui neidis oli oma küsimuse esitanud hakkas ka JB naerma:"Iga mees kardab naist.Paljud seda erinevatel põhjustel.",Bane jätkas"Osad selle pärast ,et naised on neile haiget teinud,kas tüdruk sõbrad või ema.Osad selle pärast,et tood on hirmutavad ja väga võimekaid.On veel põhjuseid aga ma ei hakka neid kõikki ette lugema".Peaaegu märkamatult oli poiss jõudnud Sky'le päris lähedale aga mitte romantiliselt lähedale.Kui poiss oleks tüdrukust 5-10 cm kaugusel oleks see romantiline aga Jace oli rohkem.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 22:35

"Aga seal leidub kaunitare kindlasti, kes sinuga oma verd tahaksid jagada."ütles Skylar ja viipas lossi poole. Neidis pööritas silmi. Dirty time. Shira lausus kindlalt:"Ma jätan selle töö siiski professionaalidele." Paistis nagu oleks poissi selle kusagilt raamatust maha lugenud. "Tead nii hästi seda? Äkki oled ise mõne tüdruku ohver?" küsis neidis flirtivalt muiates. Ta lähenes poisile nii, et nende vahel oli ainult paar sentimeetrit ja kaugenes jälle naerdes.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 22:48

"MA mõtlesin seda ise ka vahepeal aga sinusugust seal ei ole,"Lausus poiss naeratades.Jace viis enda pilgu sinna kuhu Sky näitas."Ja mina arvanud ,et sina oled üks professionaalidest.hmm",mühatas poiss ja jätkas,"eks ma sisi eksisin sellega,vabandust" ning tegi vabandavat nägu.
JB nägu muutus veidike kui tüdruk ütles,et poiss oli üks nendest kes langes ohvriks."Jah,olin jah.Ma ei meeldinud eriti emale,ja peale isa surma oli veel keerulisem"Vastas poiss ausalt.Kõigile meeldib-tegelt nad seda ju meelega ei teinud-puudutada poisi hellasid teemasid.Kõige pealt lind siis ema,imelik ja samas ka valus..Jace'il ei olnud küll lapsepõlves milleski puudus ja ta ei saandu peksa ega midagi sellist aga ema riidles temaga iga pisemagi asja pärast.See poisile ei meeldinud,talle ei meeldinud-ega meeldi ka praegu-reeglid mis varitsevad teda kõikjalt.Kui tüdruk Ceawlinile,vaatas poiss talle silma ja käed siiamaani rinnal risti."Kes nüüd kergesti kättesaadavat mängib?"Päris poiss.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 23:19

"Minusugust lolli, kes kohe verd annaks, eks? Nii arvasidki eks aga näed valesti arvasid!" puhkes tüdruk naerma. Sky silmad läksid pärani:"Sa igavene..." Neidisel oli nüüd piinlik, et ta seda teemat puudustas. "Vabandust" Skylaril on olnud üsna vabameelsed vanemad. Mingid reeglid ikka on.Nagu koju tulekut ja joomise jne. peal. Tavalised. Kui keegi reeglitest üle astus tuli lihtsalt mingi keeld. Näiteks taskuraha ära võtmine või luua. "Kes siis?" küsis ta ringi vaadates.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 23:31

"Hehe...veel üks fakt sinu elu kohta,sa oled loll.Aga sa ise ütlesid seda mulle niiet ära siis pahanda kui keegi küsib su kohta seda ja ma seda ka ütlen"Seletas poiss neiule.Jace naeratas laialt ja kui kuulis tüdrukut vabandamas naeratas ta veidike vähe:"Sa ei pea vabandama,mul pole kellegi haletsust vaja"Ütles Ceawlin veidike külmalt ja võibolla isegi veidike õelalt.Poisile olid enamasti samad reeglid aga kui sa neid rikkusid olid sellel pikkajalised karistused.JB neist ei hoolinud ja rikkus ka neid,nende eest sai ta omakord karistada.Kui Sky hakkas ringi vaatama ja küsus 'kes?',puhkes Bane naerma."Amm...ma räägin puust."Ütles ta kui proovis naeru kinni pidada."Sul enam ei ole külm?"Küsis poiss kui tuli,meelde ,et neidisel oli ennist ju külm.Külma ei tundund poiss ka hetkel kui nad seisid.
Tagasi üles Go down
Skylar Troy
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Skylar Troy


Postituste arv : 226
Join date : 06/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyLaup Juun 14 2014, 23:56

"Rhhhh.." torises neidis. "Ja sellised need mehed on."tõdes tüdruk. Nemad saavad ise hakkama jne. tegelikult on neil alati naisi vaja. Ega Skylar´gi reeglitest kinni pea. Karistustest ka mitte aga õnneks karistuste mitte täitmise eest nende peres erilisi karistusi pole. "Kellele ta siis kättesaadavat mängib?" puhkes neidis naerma. Tüdruk värises jah ikka veel. "Ei ole" valetas Shira.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! EmptyPüh Juun 15 2014, 11:28

"Ja millised need mehed siis on?"Küsis Jace tüdrukult.Ega saavadki ju,igal mehel ei ole koguaeg naist vaja.Aga samas on ka nasitel mehi vaja.Kust muidu need lapsed tulevad..
"Sellele teisele puule"Ütles ta Sky'le.Ceawlin jooksis kahe puu juurde mis olid lähestiku."Vaata,see on see kes mängib kättesaadavat ja tema on kellele ta mängib"Seletas poiss.Puud oli üksteisele lähestikku ja puude ladvad puutusid kokku."Varsti sünnivad neile väikesed,"JB näitas ka käega kui väikesed,"pojakesed ja ka tütrekesed.Jace kõndis tüdruku juurde tagasi."Sul on külm,seda on näha"Lausus poiss ja vaatas tüdrukut."Me peaksime ringi kõndima ja sooja saama"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma tean,ma olen hot! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma tean,ma olen hot!   Ma tean,ma olen hot! Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma tean,ma olen hot!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
» Traat(Ma tean et see on imelik nimi)
» Ma olen nii õnnelik.
» Kas ma olen piisavalt peidus?
» Muhaha, ma siin olen niisama...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: