Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Traat(Ma tean et see on imelik nimi)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyReede Dets 27 2013, 23:05

"Ei,lihtsalt ta ei tundu selline kes päästaks igaüht,aga vahet ei ole"Ütles ta siis.Kylie vaatas Sami."Kaua sa siin olema muidu pead?"Küsis ta siis poisilt.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyLaup Dets 28 2013, 18:00

,,Mina ei tea''lausus poiss ja vaatas välja, imselt oli kell umbes viis öhtul. ,,Ta lihtsalt nägi libahunti ja jooksis mulle otsa, me ronisime kahekesi puu otsa ja ta saatis hundu pihta paar loitsu, mis talle ei meeldinud''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyLaup Dets 28 2013, 21:27

"Hundi?"Küsis ta sisi veidi vähem imestunult.Kylie vaatas kella ja mõistis ,et on siin olnud juba 2 tundi!"Kle,Sam ma peaksin minema hakkama.Aga ma tulen sind jälle varsti vaatama"Lausus ta tõustes."Kui sa ennem välja siit ei sa"Lausus ta veel juurde.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyLaup Dets 28 2013, 23:42

,,Nojah''lausus Sam, vale oli peaaegu väljas. Kui tüdruk otsustas minema hakata, naeratas Sam,,Ikka, tule kasvõi homme, ma luban et ei maga!''. Kui kylie ära läks, tuli paari minuti pärast haiglatüüp Sami juurde ja andis talle mõned kahtlased vedelikud, mis poiss pidi ära jooma, siis väikse portsu kartuliputru, mille Sam sõi kiiresti ära, ja peale seda, paari tunni pärast juba Sam magas. Terve öö, ilma õudusunenägudeta ega ehmatates ülesärkamata. Esimest korda mitme nädala jooksul tundis Sam end rahulikult.

OT: Oletame et Kylie juba lahkus?
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 EmptyPüh Dets 29 2013, 16:38

OT:Mhm.Teema lõpetatud
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Traat(Ma tean et see on imelik nimi)   Traat(Ma tean et see on imelik nimi) - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Traat(Ma tean et see on imelik nimi)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mu imelik tuju
» Ma tean,ma olen hot!
» Ma tean, et kõik naised tahaksid liituda selle teemaga, aga sortsud, küll te ka saate kunagi
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: